Sex koučing

Kým manažéri, vedúci, šéfovia si berú na pomoc kouča, aby im pomohol ich tím správne motivovať, viesť, riadiť, Vy môžete mať kouča sexu. Nikto učený z neba nespadol. A tak prečo nevyužiť možností, nieto ešte príjemných, ktoré sa Vám ponúka?


Vo všetkom sa môžete zlepšiť. Teda, ak Vy sami chcete, a máte to správne vedenie. Aj z učených kníh sa toho dá veľa vyčítať, dozvedieť. Predsa len však môže byť niečo viac, než len hovorené slovo, a to slovo prenesené priamo do praxe. Len tak toho môžete pochytiť čo najviac, a čo najlepšie, navyše si dané lepšie zapamätáte. To ostatne vie nejeden študent pripravujúci sa na skúšky. Len z pouhopouhého čítanie, ešte k tomu pasívneho, si toho veľa nezapamätáte. Nemusíte ani vysvetlenie látku pochopiť tak, ako bola autorom myslená. A tak si koučing získava stále viac priaznivcov, nielen na úrovni profesionálnej, ale aj súkromné, milostné. Že ste ešte nepočula o sex koučingu? Potom máte možnosť sa dozvedieť viac. A kto vie, možno Vás táto výučba natoľko chytí, že onedlho u Vašich dverí zazvoní Vami vybraný tréner sexu, ktorý navyše bude tak sexy ...

Správne milovanie je vedou

Na všetko sa môžeme pozerať aj z vedeckého hľadiska. Všetko je raz prvýkrát, a to platí aj v sexe. Aký bol Váš prvý sex? U rady jedincov, ktorí sex skúšali prvýkrát, bol tápavo, neistý, skúšajúci, rozpačitý. Iní zase nechceli nič ponechať na náhodu, a tak začali stavať pripraviť rôznymi radami, tipy, ktoré "pozbierali" v časopisoch, knihách, na internete, či od kamarátov. Lenže, príliš veľa informácií tiež mohlo milému skúšajúcemu doslova zamotať hlavu, a potom bolo milovanie jedným veľkým zmätkom. Prílišná zložitosť, experimentovanie, chcenie mať všetko naraz, nie je v mnohých oblastiach prínosom. Aj v sexe môže platiť, menej znamená viac, kedy je lepšie sa sústrediť na kvalitu, miesto kvantitu a rôznorodosť. Veď ak si bude pár rozumieť, a bude v chodenie pokračovať, potom môže pekne krôčik po krôčiku pridávať do svojho milostného repertoáru nové veci. Je to ako s bonboniéra. Ak naraz zjete, či len Nakusnem všetky cukríky ukryté v krabičke, prejete sa, bude Vám zle, a skôr budete mať negatívny zážitok. Zato, ak by ste si každý deň vzali len jeden cukrík a náležite ho vychutnali, preskúmali jeho chuť do hĺbky, potom sa máte nielen na čo tešiť po ďalšie dni, ale budete aj náležite nedočkaví, dychtiví. A tak, trpezlivosť prináša ruže.

Kouč sexu na jednu noc, či týždeň

A tak je to aj s trénerom sexu. Kvalitného, ​​profesionálneho trénera sexu spoznáte podľa toho, že vám bude svoje vedomosti, skúsenosti pekne dávkovať jednu za druhou. Nezahltí Vás všetkým poznaním naraz. A koniec koncov, vážne by ste to chcela? Aj keď mnohé učenie nie je zrovna záživné, tak isto učenie sa sexu Vás nadchne, a celú pohltí, čo hovoríte? A tak, sexy trénera môžete mať síce len na jednu výučbovú lekciu, ale napríklad aj na celý týždeň, ako sa dohovoríte, ako sa budete chcieť zlepšovať. A nemyslite si, vedomosti sexu sú nevyčerpateľnou studnicou. Kouča sexu, jeho služieb tak môžete potrebovať aj niekoľko dní.

Tréner sexu Vám ukáže ako na orgazmus

Aj keď je milovanie, samo o sebe, veľmi príjemné, vzrušujúce, predsa len, ako muži, tak ženy očakávajú svoj vrchol v podobe orgazmu. Lenže ak orgazmus stále neprichádza, potom skôr, alebo neskôr začne vznikať medzi dvojicou isté napätie. Bohužiaľ nie je ani výnimkou, že sa pár rozíde, pretože si jednoducho nevyhovujú po stránke milostnej. Máte obavy, že aj Vás sa to bude týkať? Muž má niekedy problémy s dosiahnutím orgazmu, kedy sa nie a nie urobiť? Hovoríte si, či nie ste na vine vy, pretože ho správne nestimulujete? Obavy nie sú na mieste, ak sa obrátite na trénera sexu. Tréner sexu Vás pekne povedie, zoznámi s ženským aj mužským telom. Možno, že budete spočiatku cítiť stud. Možno, že sa budete cítiť nesvoja. Možno, že budete mať pocit, ako by ste Vášho partnera podvádzala. Všetky obavy, pochybnosti však budú zahnané, akonáhle uvidíte, a pocítite prvé výsledky Vášho snaženia.

Tréner sexu - kde ho hľadať

Tak trochu sa ponúka, že tréner sexu je mužom, ktorý si chce s ženou pod zámienkou "naučenie kvalitného sexu", len užiť. V každom povolaní môžete nájsť nejaké chytrákmi, ktorí to na svojich klientov skúša. A tak, aj medzi trénermi sexu môžete naraziť na podvodnícky. Tí si totiž veľmi šikovne spočítali, že sa nielenže pomilujú s ženou bez toho, aby ju museli nejako dlho zvádzať, presviedčať, ale ešte k tomu dostanú zaplatené. No, komu by sa to nepáčilo, že? A aby toho nebolo málo, tak budú ženu smerovať tak, aby ich uspokojovala všetkými možnými spôsobmi, opakovane, tak ako budú chcieť oni. Takéto podvodnícky však môžete odhaliť. Ešte, než dáte trénerovi sexe nejaké peniaze, informujte sa o jeho skúsenostiach, čím ich môže doložiť, aká je jeho profesijné minulosť apod A samozrejme, môžete sa opýtať na referencie. Podľa jeho odpovedí potom môžete ľahko spoznať, či máte pred sebou skutočného milostného znalca, alebo len muža, ktorý to na Vás skúša. Tréner sexu zatiaľ u nás nie je príliš rozšírený, na rozdiel od zahraničia, kde sú tréneri sexu vyhľadávanými jedinci. Môžete však pátrať na internete, či si priamo zadať do vyhľadávača patričnej slovné spojenie.

Tréner sexu koučující pár

Predsa len máte stále isté obavy, aby Váš partner vďaka Vašej iniciatíve za lepším sexom, sa s Vami nerozešel? Potom máte možnosť sa s trénerom sexu dohovoriť, že Vás bude koučovať, ako pár. Tréneri sexu totiž nie sú zameraní len na jednotlivca, ale aj páry. Môžete danej pojať ako "lekciu tanca", kedy budete na parkete len Vy dvaja a Váš tanečný majster. Uvidíte, že s týmto návrhom už partner môže súhlasiť. O to viac by súhlasil, keby trénerom sexu bola žena, navyše krásna, sporo odetá. Žena, ktorá by mužovi ukázala, ako Vás potešiť. Tréneri sexu sú skôr muži, ale môže sa Vám pošťastiť nájsť ženu. A čo darovať trénerku sexu Vášmu proťajšku ako darček od Vás? Žiarliť nebudete musieť, ak bude lekcie smerovaná pre páry, nie pre jednotlivca. Niektorý muž sa môže cítiť dotknutý tým, že Vám oznámi, že ho nikto nebude učiť, ako sa s Vami správne milovať. Zahodí Ak však ješitnosť, aspoň na moment, sám spozná, ako prínosné pre neho môže takáto výučba sexu byť.

Tréner sexu na nečisto

Aj keď sme si povedali, že najlepšie výsledky dosiahnete, ak budete sa učiť prakticky, nie len teoreticky, ponúka sa vám ešte jedna možnosť. Niektorí tréneri sexu tiež môžu poskytovať svoje služby na diaľku, kedy využívajú napríklad Skype. Tréner teda nie je s Vami priamo v jednej miestnosti, kedy by sa Vás mohol dotknúť, ale aj tak, Vás vidí, počuje, rovnako tak, aj Vy jeho. Tu potom určite už nie je dôvodu k nejakému žiarlenie. Trénovanie sexu cez Skype môže byť takým vstupným kurzom, čiže nultou hodinou, kedy sa môžete presvedčiť, či Vám bude sex koučing vyhovovať, a či v ňom budete chcieť pokračovať. Po Skype koučingu sa potom môžete s trénerom sexu dohodnúť na hodine, ktorá už bude prebiehať u Vás doma, alebo v jeho prostredí. Všetko je o dohode a možnostiach. Uvidíte, že takto investované peniaze sa Vám mnohonásobne vráti. Len pozor, aby ste sa do Vášho trénera sexu nezamilovali. Rozprávky mávajú šťastné konce, ale žijeme v skutočnom svete.

Sex koučing


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky