Slastné začiatky II.

Už od puberty som bol silne sexuálne založený. Onanii som objavil v 12 rokoch. Od tej doby som ju náruživo prevádzkoval, ako je v tomto veku bežné. Často niekoľkokrát denne. Strašne som sa za to hanbil a samozrejme som to tajil.


Nikomu by som to nepriznal az neznalosti veci som si myslel, že som nejako úchylný

Svoju prvú sexuálnu skúsenosť som získal v 15 rokoch sa svoju tetou. Bolo ju vtedy 39 rokov. Mala asi tak 168 cm výšky a tvrdila, že váži 75kg. V skutočnosti mala určite o 10 kg viac. V očiach pätnásťročného puberťáka bola fantasticky rajcovnú. Mala krásne výrazné boky, pevná, silná stehná, okrúhle ale nevisiace bruško a výrazné, pekne tvarované kozy, len ľahko prevesené. Často som si naháňal vtáka s predstavami, že ju tvrdo a nemilosrdne šoustám.

Bývala v rovnakom baraku, len o tri poschodia vyššie

Deti nemali a to jej liezlo na mozog. Strýko bol údajne v poriadku. Niekedy o tom doma hovorili rodičia a ľutovali tetu, ako ťažko neplodnosť nesie. Navštevovali sme sa často, prakticky denne. Raz v nedeľu dopoludnia v priebehu prázdnin som bol sám doma a nudil som sa. Otec sa strýkom boli na futbale, mama bola u kamarátky a starší brat mal rande. Chodil s nejakou buchty a ja mu strašne závidel.
Myslel som na Bzykanie a vybavila sa mi teta. Určite bola aj sama doma a tak mi napadlo, že by som k nej mohol zájsť. Po chvíli váhania som vyrazil. Tešil som sa, že sa aspoň trochu porajcuji pohľadom. Zazvonil som, ale nič sa nedialo.

Po chvíli som začul akési zvuky a dvere sa pootvorili. Vykukla a pustila ma ďalej. "Prepáč Jar, skoro som ťa zle počula. Čo chceš, potrebuješ niečo? "Čo chcem a čo by som potreboval, to som ju povedať nemohol. Zamrmlal som, že som taky doma sám a nemám čo čítať. "Vyber si niečo v knižnici. Som tiež sama a z toho tepla som zaspala. Mimochodom, tečie vám voda? "

Starý problém nášho mesta! Vodojem nedodával potrebný tlak

Dolné partaje sa mohli kúpať a ľudí z horných poschodí chodili s kýblom žobrať o vodu na varenie a splachovanie. Ujo s tetou to riešili tak, že sa chodili kúpať k nám. Kúpali sa vždy spolu a ja si predstavoval ich orgie. "Voda tečie, pokojne môžeš prísť, Maruška". Všimol som si, že má na sebe zrejme narýchlo navlečený župan a pod ním len kombiné. Vybral som si nejakú knižku a mal som sa k odchodu. "Tak ja za chvíľu prídem. Nie, aby si mi niekam zmizol za chalanmi ". Dvere za mnou zaklapli a ja zišiel dole. Sadol som si do kuchyne a tešil sa, že ju za chvíľu zase uvidím.

Asi po troch minútach cinkl zvonček. Nedočkavo som otvoril

Maruška vplávala majestátne dovnútra. Mala na sebe župan čo viac odhaľoval, ako zakrýval a premávala sebou j obrovskú osušku a fľaštičku šampónu. Zamierila rovno do kúpeľne a nechala dosť pootvorené dvere. Veľmi potichu som sa prikradol chodbou a začal ju škárou celkom sprosto zmierovať. Správala sa celkom prirodzene. Zhodila zo seba župan a potom kombiné. Videl som ju veľakrát v spodnom prádle, ale úplne nahú ešte nie. Vlastne teraz to bolo vôbec prvýkrát, čo som videl úplne nahú živú ženskú. Občas som s chalanmi slintal nad ohmatanými čiernobielymi pornofotkami, ale to bolo všetko.
Dnes, s odstupom času viem, že vedela, ako ju zmierujú. A tak mi premyslene zahrala divadielko pre jedného diváka. Hodnú chvíľu stála pred veľkým zrkadlom a pozerala sa na seba so zjavným uspokojením. Niekoľkokrát sa pootočila, prezerala sa z profilu a potom si pohladila brucho a potěžkala kozy. Ako sa tak nakrúcala, niekoľkokrát som zazrel husto zarastenú kundu.

Bolo to k zošaleniu, pozerať sa na toľko nádhery naraz

Zastavila vodu, vliezla dovanie a začala sa s pôžitkom čvachtat. Po chvíli si pripustila ešte trochu teplé a úplne sa do vane ponorila. V číre vode som videl úplne všetko. Jej kozy vyčnievali asi tak z polovice, ako dva ostrovčeky. Bruško bolo síce pod hladinou, ale aj tak to bola nádherná podívaná. Začala sa mydliť a veľkú starostlivosť venovala najmä svoje chlácholince a prsiam. Mydlila sa s vášnivým zaujatím, že mi to pripadalo skôr ako masáž. V tej dobe som vôbec nevedel, že aj ženské onanujú a že to, čo sledujem, sa odborne nazýva mastrubace.
Každopádne ma to na najvyššiu mieru vzrušovalo. Péro mi trčali ako stožiar a tak som po ňom podvedome Siahol a začal som si ho naháňať. Bolo jasné, že najneskôr do minúty vystrieknem a potom sa mi uľaví. Ale ako k tomu došlo, začala Maruška volať moje meno. Skoro som sa hneď ozval. Potom mi ale došlo, že mám byť v kuchyni a tak som sa tam po špičkách rýchlo premiestnil.

"Maruška, čo je? Potrebuješ niečo?

", Ozval som sa z kuchyne. "Áno, poď sem, prosím ťa. Potrebujem umyť chrbát ". Kŕčovito som prehltol a so srdcom až v krku, som pomaly vstúpil do kúpeľne. Sedela vo vani, chrbtom ku mne, ľahko predklonená, s rukami prekríženými na nahých prsiach, aby si ich trochu zakryla. Pristúpil som bližšie až na úroveň jej hlavy. Podala mi namydlenou žinku a tým zároveň odkryla valné časť svojich nádherných nalejváků.
Cítil som, ako mi horí uši. Nebol som schopný vydať zo seba hlásku. Ako robot som ju začal jazdiť žinkou po chrbte. Stál som v predklone a hltal pohľadom tú neznámu, Zakázanom krásu, ktorá sa mi tu ponúkala. Báječne čierne, bohaté ochlpenie kundy kontrastovalo s belosťou rajcovného tela. Pevná, pekne tvarovaná stehná, bola pohostinne roztvorenie. Nedokázal myslieť na nič iné, než aká by to bola rozkoš, nalehnout medzi ne. Mydlil som ju mechanicky ďalej a snáď by som ju vymydlil zo sveta, keby mi zrazu nepovedala: "Tak to by stačilo, a teraz mi ešte trochu opláchni". S týmito slovami mi podala namočenú špongiu. Zároveň pootočila hlavu a pozrela zospodu na mňa.

Mala v očiach taký zvláštny lesk, ale hneď pohľad sklopila a uprela oči na moje trenírky ktoré mala práve v úrovni hlavy. "No nie, copak to tu pánovi trčí, veď ty už si vlastne dospelý chlap. Mám dojem, že by som sa ti nemala takto ukazovať, aby som ťa nekazila. Ale keď už si tu, tak mi ešte podaj osušku. Musím sa zakryť, aby som ťa tak moc nezvádzal. "

Vzápätí vstala, otočila sa celá ku mne a vykročila z vane. Zároveň mi veliteľsky ukázala na vešiak, kde visela obrovská froté osuška. Zložil som ju z vešiaka a rozprestrel. Pristúpila ku mne a zahalila sa do nej. Držal som cípy osušky a prehodil ju cez ramená. Náhle som ju držal v náručí a medzi našimi telami bolo len to froté a moje trenírky.

Cítil som ako sa jej prsiami opreli o moju hruď a uvedomil som si, že som sa o ňu oprel svojim kŕčovito napruženým perom. Zrejme si to uvedomila aj ona, pretože začala podivne kňučať. Potom zo seba vypravila skoro nezrozumiteľne: "Bože, kto toto má vydržať" a kľakla predo mnou. Osušku pustila a doslova zo mňa serval trenky. V budúcom okamihu chňapla žulový tvrdého pyonýra, ktorý vzápätí zmizol skoro celý v jej ústach.
Bol som z toho tak vyváľenie, že som stál ako drevený svätý. O takzvanom fajčenia som nemal ani páru. Fascinovalo ma, ako široko musela otvoriť pusu, aby ho dovnútra dostala. Snaživo ho spracovávala jazykom a veľmi jemne aj zuby. Zároveň cucala, až sa ju na tvárach robili jamky. Príjemné svrbenie, ktoré som tak dobre poznal z onanovanie sa stále stupňovalo.

Potom prešlo do fantasticky prudké kŕče, ktorá bola sprevádzaná mohutným výstrekom semena

Vystriekal som sa ju do pusy a pripadal som si strašne previnilo. Bál som sa, že sa urazí. Mal som proste dojem, že toto sa nerobí .. Že je to niečo nepatričné. Mal som strach, že mi vynadá. Zároveň sa ale dostavil pocit nádherného uvoľnenie, pri ktorom mi v eufórii bolo všetko jedno. Cítil som len hlbokú vďačnosť, že mi poskytla túto doposiaľ nepoznanú rozkoš. Nebol som schopný prehovoriť a vyjadriť nejako poďakovanie a tak som ju len mlčky hladil po vlasoch.

Medzitým veľmi starostlivo olízala celého pomaly ochabujícího vtáka aj s vrecúškom. Keď sa na mňa zospodu pozrela, zrazu som v jej očiach videl, že aj ona je šťastná. Po chvíli vstala, zabalila sa do osušky a prelomila rozpačité mlčanie. "Mám dojem, že toto sa nemalo stať. Rozhodne to nie je správne a dokonca myslím, že je to aj trestné. Koľko je ti vôbec rokov? "Odpovedal som takmer hrdo, že mi nedávno bolo pätnásť.

"Tak to už nie je trestný čin, ale iba priestupok", konštatovala s uľahčením Maruška

"Viem to náhodou presne, pretože jeden môj kolega z práce zachádzal svoju neter a pretože ju bolo 14 rokov a navyše to bol incest, tak dostal natvrdo dva roky. Ale s tým incestu si nie som istá. Ja som predsa úplne cudzie ženská, nie sme pokrvní príbuzní. Je to moja vina, lebo som si neuvedomila, že už si celkom poriadny mužskej. Dala by som si panáka. Dosť ho po tom potrebujem a ty asi taky. Dúfam, že tu budete niečo mať. Tak poď, pozrieme sa kam švagříček ukladá pitie. "

Obliekla župan na holé telo a odkráčala do kuchyne, Išiel som ako psík za ňu. Práve prežitý zážitok bol pre mňa takmer šokujúce. Mal som akési vedomosti o tom, ako to pri Bzykanie chodí, ale tie boli značne kusé. Iba to, čo sme si medzi chlapcov s vyvalenými očami rozprávali. Bolo to vlastne také ústne podanie typu: Jedna pani povedala. Opakujem, že o nejakom orálnom sexe som nemal ani potuchy.

Teraz som mal za sebou prvú sexuálnu skúsenosť a bol som celý nervózny z toho, čo ma možno ešte čaká.
Maruška zatiaľ v kuchyni našla načatou fľašu vodky a naliala dva panáky. Prisunul mi jednu pohárik a druhú pozdvihla k přiťuknutí. "Tak na to naše zblíženie", povedala s laškovným úsmevom. "Stavím sa, že si ešte nemal ženskú, však, že je to tak?" Cítil som, že sa červenám, až mi páli uši. "No vlastne nie, nejako som ešte nemal príležitosť." Priznával som to hrozne nerád a pripadal som si ako menejcenný hlupák. Hodila do seba ďalšieho panáka a rozmarne sa usmiala.
"Ja mám vlastne tiež premiéru. Veríš tomu, že som nikdy nebola Karlovi neverná? Takže som vlastne rada, že si to práve ty. Aspoň to zostane v rodine. Všimla som si už dávno, že po mňa maškrtne pozeráš a priznám sa že mi to lichotilo. To vieš, keď má ženská na krku štyridsiatku, tak ju poteší, keď vidí, že sa stále ešte niekomu páči. Akurát si pripadám trochu zvrhlá, že by som mala mať tak mladučkého milenca. Ale zároveň ma to strašne láka. "

Sedel som na stoličke proti ňu a prehĺtal som naprázdno

Nevedel som, čo by som mal urobiť a tak som radšej nerobil nič. Zrazu vstala, obišla stôl a sadla si mi rozkročmo na klin. "Povedz mi: Páčim sa ti, alebo ti pripadám moc stará?" Vedel som, že teraz ju musím pochváliť a uistiť ju že o ňu moc stojím. Zároveň som sa bál, že mi zlyhá hlas, alebo že budem koktať a zhodím sa ešte viac. Celú tú dobu, čo mi sedela na kolenách som hladne pozeral na kozy, ktoré vykukovali z županu. Nemala ho zapnutý, len previazaný opaskom, takže sa pohostinne rozevíral a poskytoval mi navýsosť rajcovnú pohľad. Cítil som, že mi zase tuhne péro a bál som sa že ten tlak ucíti. Sklonil som hlavu a neobratne som ju pobozkal niekam nad kľúčnu kosť.

Vzala ma za ruku a položila ju na svoj, teraz už úplne odhalený prsník

Zastonal som rozkošou. V tú chvíľu zaregistrovala môj trčiace klacek, na ktorom vlastne sedela a ktorý ju tlačil zospodu. "Chceš ma? Chceš so mnou teraz milovať? "Preryvany dýchala a tlačila sa ku mne. Pevne som ju objal a hladne ju pobozkal. Konečne som dokázal prehovoriť a povedať to, čo cítim. "Maruška, na nič iné nemyslím posledné dva roky. Len som sa bál ti to jennaznačit. Bože, stále nemôžem uveriť, že sme tu spolu a že sa s tebou môžem maznať. Bojím sa, že sa za chvíľu prebudím a zistím, že sa mi to len zdalo ".

Pomaly vstala a prinútila ma, aby som vstal tiež

Potom sa predklonila a energicky mi stiahla trenírky. Myslel som, že ma bude chcieť zase fajčiť. Namiesto toho ma přistrčila zase na stoličke. "Moja mušlička sa už nemôže dočkať, až dostane porciu tvojho mliečka", povedala s úsmevom a sadla si rozkročmo na mňa. Ľavou rukou uchopila môjho napruženého namlouváka a zaviedla ho na okraj štrbinky. Potom zvoľna dosadal, až do nej vošiel až na doraz.
"Panebože, ja mrdá! Mrdá s Maruškou, s tou nádhernou ženskou, ktorú som si vždy predstavoval, keď som si honil vtáka. Konečne som sa dočkal. Odo dneška už nie som panic, ale chlap. Chlap, ktorý mrdá parádny samicu, akú by mu každý mohol len závidieť. "

Takéto myšlienky sa mi preháňali hlavou, zatiaľ čo Maruška sa nado mnou ľahko pohupovala a jazdila hore a dole

Cítil som zreteľne, ako sa jej kunda rytmicky zviera a zošaleniu sladko zviera svojho zajatca. Hoci som sa vďaka jej fajka vystriekal asi pred štvrť hodinou, stálo mi péro ako prút. Od vniknutiu, už pri jej prvých vláčných pohyboch, sa ma znovu zmocnil slastný pocit pohlavný kŕče, ktorá sa stále stupňovala. Bol som v pasívnej úlohe, pretože som sa nemohol v sede na stoličke moc hýbať. Vôbec to ale nevadilo. Veľmi citlivo všetok potrebný pohyb obstarávala sama. Počínala si veľmi obratne. Bola skúsená prcnička na vrchole svojej sexuálnej aktivity. Vášnivo ma bozkávala a sledovala so zaľúbením mojej reakcie. Keď som sklopil oči, videl som jej Rozkolísanie štvorky. Potom sa trochu zaklonila, takže som videl, ako môj vták vyráža skoro von a zase sa hlboko ponára do jej huňaté chlácholinky. Bolo to neopísateľne slastné, až k zošaleniu.

Bolo jasné, že ten nádherný, neopísateľný pocit, sprevádzaný oslobodzujúcim vystreknutím sa blíži a že ho už ďalej nezadržím. Úprimne povedané, ani som to nemal v úmysle. Mal som jedinú myšlienku: že za chvíľu prvýkrát v živote napumpuje celú svoju dávku do naozajstnej kundy. Počas niekoľkých sekúnd som sa do nej s bezhraničnou rozkošou niekoľkými kŕčovitými streky vyprázdnil.
Bola v tej chvíli zrejme už blízko k svojmu vrcholu. Ešte párkrát si nadsedla, aby sa domrdala a potom mi omdletia položila hlavu na rameno. Zostal som v nej a obaja sme zhlboka oddychoval.

Tak báječne vymrdaný som ešte nikdy nebol

S honením vtáka sa to vôbec nedalo porovnať. Tešiteľ v nej stále ešte trčal, aj keď už trochu ochabovali. Po chvíli zo mňa vstala a cípom župane si otrela chĺpky chlácholinky a potom aj môjho vtáka. Za chvíľu sa musela utierať znova, pretože ju moja porcia vytiekla z piči a stekala po stehne. "Ani som netušila, že tak mladý chalan môže podať taký výkon", povedala s uznaním Maruška. "Dve čísla za necelú pol hodinu, to mi pripomína moje mladé roky.
Karol, môj milý manžel, je docela dobrý kanec. Šoustáme spolu už dvadsať rokov, najmenej raz denne, ale je nám to figu platné. Detí sa už asi nedočkáme. A ja som toľko chcela. Ani liečenie vo Frantových kúpeľoch nepomohlo. Šuká desne rada, akurát ľutujem, že z tých krásnych mrdaček nebolo bábätko. Dnes už s tým ani nepočítam. Ale čo narobíme. Na to moje uspokojenie mi Karel celkom stačí. Ale odo dneška budem mať občas nejaké to prilepšenie, aspoň dúfam. Alebo myslíš, že by to malo medzi nami byť len ako výnimočný krásna spomienka? Mám dojem, že sa ti to páčilo, alebo snáď nie? "

"Bože môj, Maruška, to snáď je jasný, že sa mi to páčilo

Nemám iné prianie, než si to čo najskôr zopakovať, ale cítim sa trochu divne. Si predsa len žena môjho ujo. Vždy som po tebe moc túžil, ale neveril som, že sa mi to niekedy splní. Len musíme byť strašne opatrný. Vieš si predstaviť ten fofr, keby to prasklo? Radšej ani nemyslieť. "" To si ani predstavovať nebudem. Jasne, musíme byť opatrní. Ale inak opatrní byť nemusíme. Napustiť mne nemôžeš. Rovnako doktori tehotenstvo po štyridsiatke neodporúčajú. A mňa už je skoro 39. Ale pre teba je to len výhodné. Nemusíš si brať guma ani strážiť, aby si to včas vyhodil. Budeme si dopriať, čo sa do mňa zmestí. Než si nájdeš babu, ktorá sa k tebe bude vekovo hodiť, tak si môžeme užívať. A až si ju nájdeš, ja ju rada ustúpim, pretože som pre teba moc stará. Nemusíš sa báť, že by som ti robila nejaké scény ".

Pozrela na kuchynské hodiny. "Ale teraz už musím nahor

Čas letí a za chvíľu sa vráti ti dvaja futbaloví šialenci. Teraz vidím, že futbal môže mať aj svetlé stránky ". Pozbierala to málo s čím prišla a pristúpila ku mne. Objal som ju a pritisol k sebe. "Maruška, ja ťa milujem. Som šťastný, že ťa mám. Neviem, ako by som ti mal povedať, čo k tebe cítim. Si pre mňa stredom vesmíru a urobím pre teba čokoľvek. Žiadna iní ženská ma nezaujíma, to ti prisahám. "Ľahko sa usmiala. "Ja ti to Jar verím, ale uvidíš, že časom sa to zmení. Nebudem ti brať ilúzie, pretože sú krásne. Náš vzťah vznikol, je to naše tajomstvo a trvá. . A teraz už musím ísť. Maj sa zatiaľ pekne a mysli na mňa. Dík za pekné chvíle. "

Ľahko ma pobozkala a zamierila k dverám

Hrozne sa mi chcelo nejako ju zdržať a predĺžiť si tak radosť z nášho zblíženie. "Kedy sa zase uvidíme"?, Spýtal som sa s dychtivosťou, ktorú som len zle skrýval. "Ale veď sa vidíme každý deň", odpovedala mi s úsmevom. "Správne by si sa mal spýtať, kedy sa spolu zase pomilujeme. Na to ti môžem povedať, že neviem, ale dúfam, že to bude čoskoro. Sama sa na to teším, rovnako ako ty. To vieš, zmena je život ". Pohladila ma po tvári a potom klaplo dvere.
Zostal som sám v byte. Bol som plný nových zážitkov. Chvíľami sa mi zdalo, že to bol len sen. Ale potom som zašiel do kúpeľne a razom mi bolo jasné, že to bola skutočnosť. Tak som bol v 15 rokoch uvedený jemne, ale skokom do kúzelného sveta Bzykanie.

Slastné začiatky II.


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky