Slúžka

Po desaťročnom spokojnom, aj keď bezdetný manželstvo nám prišla správa, že nám v rámci reštitúcie budú vrátené nehnuteľnosti a poľností, v hodnote niekoľkých desiatok miliónov korún. A pretože nám obom chýba do štyridsiatky ešte niekoľko rokov


A sme obaja sexuálne založení a dominantný, tak sme sa rozhodli, že si teraz budeme užívať života, sexu a cestovanie po svete

Nejaký čas trvalo, kým sme vybavili všetky formality ohľadom prevodu a nechali zrekonštruovať jednu vilu pre naše bývanie. Keď sme sa presťahovali, tak sme zistili, že to sú tak veľké priestory na upratovanie, že by nám už neostal pomaly čas ani na milovanie. Tak sme sa jeden deň pri našich sexuálnych hrátkach dohovorili, že dáme inzerát na ženu pre všetky domáce práce. Po niekoľkých dňoch po zverejnení sa nám adeptky začali ozývať. Zavolalo ich jedenásť, a tak sme si ich pozvali jednu po druhej na výber. Po poslednej sme sadli a všetky prebrali, ako sa nám páčili, aká mali tela a aký na nás urobili dojem aj zo strany sexu. Nakoniec sme sa dohodli na tridsaťročnej Milene. Pozvali sme ju, dohovorili podrobnosti, ukázali bývanie a predložili zmluvu k podpisom. Začal nám úplne nový život. Kúpili sme si nové auto a jazdili po výletoch a za zábavou. Milena sa nám vzorne starala o celý dom. Čo sa týkalo záhrady, tak sme sa dohodli, že na výpomoc zoženieme nejakého záhradníka. Po mesiaci, keď sme boli s jej prácou veľmi spokojní, som jej odovzdal jednu platobnú kartu a stanovil presné podmienky pre jej používanie. Raz večer sme so ženou ležali v posteli a po práve skončenom milovaní, mi žena vraví: "Počúvaj, Viktor, A či si si všimol, že keď povieš niečo Milene, na všetko odpovedá takým tlmeným hlasom" áno pane, áno pani ". Myslím, že bude určite subinka, mali by sme ju vyskúšať ". "Dobre, tak ju zajtra večer skúsime. Necháme zakúriť v krbe a potom uvidíme ".

Večer sme zasadli na kožušiny ku krbu a nechali si priniesť občerstvenie

Milena nás obsluhovala v krátkych šatôčkach, a keď sa trochu ohla, bolo vidieť, ako má zarezané nohavičky medzi pysky. Keď všetko priniesla, tak som sa jej spýtala, čo má ešte za prácu. Odpovedala, že už má všetko hotové, a že nás nebude rušiť. "Tak si prines pohárik a poď si k nám sadnúť" som jej rozprávala. "Áno, pani, ako si prajete" odpovedala a odišla si pre pohárik. Keď sa vrátila, sadla si na jednu kožušinu a usrkávala víno. Po chvíli jej manžel povedal: "Milena, odlož si oblečenie, je tu teplo a urob si pohodlie". "Áno, pane, vyzlečiem si to, ako žiadate", postavila sa a začala sa vyzliekať. Pozerali sme sa na ňu, a keď zostala len v krásnom a dráždivom prádle, ocenili sme jej postavu. Mne sa hneď začal prebúdzať penis v trenkách a žena si viditeľne niekoľkokrát prešla cez prsia. "Prejdi sa nám tu po izbe ako mačka a pekne sa naťahujte!" Jej povedal manžel. "Áno, pane, ako porúčam" odpovedala, kľakla na štyri a začala liezť po hale. Bol na ňu naozaj vzrušujúce pohľad. Spredu sa jej krásne vynímali veľké, pevné prsia a zozadu jej krásny zadoček a medzi polkami vyvýšená kundička. Niekoľkokrát sme ju nechali obkrúžiť halu. Obaja nás to veľmi vzrušilo, až žena povedala: "Vyzleč sa celá a pomôž vyzliecť pána". "Áno, pani, ako porúčam" odvetila a vyzliekla si bielizeň. Potom pristúpila pred manžela a začala mu vyzliekať košeľu. Jej bujné prsia s trčiacimi bradavkami sa mužovi ocitli priamo pred tvárou. Neodolal a vzal jednu bradavku do pusy a stisol. Z Mileniných úst vyšiel hlasnejší sten. Počkala, až mala bradavku voľnú a pokračovala vo vyzliekaní manžela. Posúvala svoje ruky po manželových bokoch k pásu.

Keď som to videla, tak som začala veľa vlhnúť, pretože sa počas chvíle musel ukázať jeho veľký, zatiaľ uväznený penis

Zašla som si rukou do nohavičiek a pomaly si pohrávala s pysky a štrbinou spolu s klitorisom

Milena zašla prstami pod gumu manželových trenírok a začala ich sťahovať dole. Manžel sedel v záklone s opretými rukami za chrbtom a sledoval jej počínanie a oči mal uprené na jej pekné kozy. Začala mu pomaly sťahovať trenírky a zrazu z nich vyskočil na svetlo jeho veľký penis. Milene sa rozšírili a zaleskli oči, ale pokračovala v skladaní prádla. Keď trenírky dala dole, tak jej žena povedala: "Kľaknite si na štyri a poriadne mu Vykuř chvost a pekne roztiahni nohy". "Áno, pani, ako porúčam" odpovedala a začala s fajčením. Žena ju obišla a sledovala jej krásnu riťku a ako sa jej medzi roztiahnutými nohami vyníma pekná ružová kundička. Začala ju hladiť po prdelce a zachádzať prstami medzi pysky. Milena začala pri fajčení vydávať nepravidelne rôzne zvuky a bolo vidieť, že jej to veľmi vzrušuje. Jednou rukou chytila ​​manželov vrece a hrala si s semenníkmi a druhou si podržala jednu kozu a zamilováva bradavku. Manželka už v nej mala zastrčené štyri prsty a pekne jej prechádzala. Začala krútiť rúk a tá zrazu zmizla až po zápästie v Milenině kunde. Tá začala divoko krútiť zadkom a hlasno kričať. Začala som ju búchať silno po zadku, a to ešte pridalo na jej vzrušenie. Muž už tiež pri fajčení chroptěl a rôzne sa krútil, zrejme Milena bola dobrá fajčiarka. Chvíľu som jej vzrušovali s rukou v kunde a aby som videla, čo to s ňou urobí, keď bude mať zapchaté všetky diery, tak som jej strčila ešte prst čo najďalej do prdelky. A to bol vrchol! Milena zarevala a okolo mojej ruky sa začali valiť prúdy kundy šťavy.

Padla hlavou na manželovo brucho s chvostom v puse a zostala chvíľu nehybne ležať

Zrazu začala šklbať hlavou, ale to už sa valilo spermie z manželovho penisu do jej úst. Poslušne všetko zjedla a chvost mu pekne očistila. "Keď si mu ho tak pekne vyfajčila, tak teraz mi ju tiež krásne vylizes" som povedala Milene a ľahla si na chrbát a roztiahla a pokrčila nohy v kolenách. "Áno, pani, rada vám ju vylížte, ako porúčam" a kľakla si medzi moje nohy a už som cítila jej dych na kundičke. Začala přelizem po celej dĺžke pyskov až na klitoris a po chvíľke sa špičkou jazyka začala tlačiť medzi pysky do vagíny. Začalo ma to veľmi vzrušovať, chytila ​​som sa za bradavky a začala je hrubo trieť medzi prstami. Manžel sa chvíľu na nás pozeral, jeho penis začal stúpať, a keď sa mu poriadne postavil, tak pristúpil za Milena a bez prípravy jej ho tam vrazil. Milena mi zarevala do kundy a jej ruky sa zasekli do môjho zadku. Začala rýchlejšie lízať a prechádzala tvárou po celej dĺžke kundy. Zrazu mi do nej strčila dva prsty a začala s nimi krútiť. To bol veľmi vzrušujúci okamih, kedy som tiež slasťou pekne zarevala. Manžel Mileny pomaly a dlhými strky šukal a tá u toho hlasno funela do mojej kundy. Zrazu sme sa začali obe klopať a prežili sme súčasne prvý orgazmus. Po ňom som sa pretočila na štyri a Milena pokračovala v lízanie zozadu.

Kľačala som opretá o lakte a držala sa za obe kozy

Zrazu som cítila, ako mi Milena zase zasúva prsty do kundy a zmáčané od šťavy s nimi prechádza cez anál. Za chvíľku som mala dva prsty v kunde a dva v prdelce. Začala mi tam s nimi rejdit a ja som cítila, ako to zase na mne ide. Zrazu som vykríkla, kolená sa mi natiahla a ja v orgazme klesla na brucho. Bolo to nádherné! Manžel zatiaľ búšil zozadu do Mileny ako do vreca. Tá u toho krásne vzdychala a hlasnými škreky tomu dodávala silné vzrušenie. Manžel už začal tiež vzdychať, a to bola známka, že ju za chvíľu naplní svojim semenom. Rýchlo som pod ňou vkĺzla, aby som mohla zachytávať do pusy semeno, až jej potečie z kundy. To sa za chvíľu stalo a bolo to nádherné. Keď dostříkal, tak som mu ho vzala do pusy a očistila. Mileny som poslala pre nové občerstvenie as manželom sme si chvíľku prebrali, že sme s tou našou slúžkou urobili terno. Dohodli sme sa, že na víkend pozveme naše známe a predstavíme im Milena, ako všetko zvláda. Ale to zase nabudúce.

Slúžka


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky