Spoločenská miestnosť ....

Spoločenská miestnosť ... Stalo sa to asi pred rokom. Boli sme so školou na lyžiarskom výjazde v Rakúsku. Asi štvrtého, predposledného dňa pobytu sme sa vrátili z lyží dosť unavení, ale veselí. Večer sme išli, moji kamaráti a ja, hrať Pinces a biliard.


V ping pongu som dobrý, ale biliard mi nešiel. Našťastie som plátno neprotrh

To ale nezabránilo, aby sa mi kamaráti neposmívali. Keď odchádzali, povedal som, že za nimi prídem neskôr. Chcel som byť sám, a tak som šiel do spoločenskej miestnosti pozerať sa na tv. Avšak, už tam niekto bol. "Ahoj Agi" "cauu" smutne odpovedala.

"Vari sa stalo" pýtal som sa jej. "Ale nič" zaznelo v odpoveď

"Veď vidím, ako si smutná" "To nemôže človek byť nešťastnej len tak" Bez odpovede som si sadol za stôl, naproti nej a vzal som ju za ruku. Neuhla. Prekvapivo. Druhou rukou som ju hladil po ruke. Po chvíli otvorila uslzené oči. Chvíľu váhala a potom povedala Hermiona takmer "hrozne dlho mi chýba nejaký dotyk". Nahol som sa cez stôl a dal ju letmú pusu. Ona sa zdvihla a obišla stôl. Otočil som svoju stoličku a seba k nej. Bola o hlavu menší ako ja a tak si na mňa sadla. Naozaj jej to veľmi pristalo. Jej hruď obopínalo ešte oblečenie na lyže a dole mala tepláky, pod ktorými sa črtala guľatá prdelka. Moje myšlienky boli tie tam a vychutnával som si iba Agin prítomnosť. Zahľadela sa na mňa svojimi krásnymi tmavěmodrýma očami, utrel som jej palci slzy z tvárí. Usmiala sa a ja jej úsmev oplatil. Pobozkala ma a potom sme sa do toho dostali a vyzeralo to, že bozkávanie nebude mať konca. Tlačila sa ku mne ako kliešť, hladkala ma pozadu a vískala vo vlasoch. Ja ju hladil boky a párkrát som sa dostal k jej prdelce. Raz som jej prdelku stlačil. Agin nálada sa zjavne zlepšovala. Na jej prsia som ešte nemohol, ale cítil som ich na svojej hrudi. Hoci v izbe nebolo horúco ani teplo jej tváre horeli a ona celá sa rozpaľovala ... odlepila sa odo mňa a začala si odnímať triko. Moc to nešlo, ale smiala sa tomu. "Je tu horúco vieš" vysvetľovala pritom. "Jasne" odvetil som. Bolo to poznať aj na jej dychu, ktorý bol iný ako normálne.

Pod tričkom mala snehovo bielu športovú podprdu, tá ktorá nemá košíčky

Agi si stúpla a ja za ňou, bozkával som ju na krku. Jej bradavky zjavne stvrdol, pretože sa rysovali cez Agin podrpsenka. Chytila ​​ma za moju ľavú ruku a naše prsty sa preplietli. Druhou rukou som prechádzal po jej tele. Pomaly, ľahučko piaď po piaď som sa blížil s rukou dole. Svojim už nejakú chvíľku tvrdým penisom som sa začal trieť o jej prdelku. Bolo vidieť, že sa to Agi páči. Svojou pravou rukou som narazil na prvý zostrihané chĺpky jej lona. Jej buchtička bola už trochu vlhké. Jemne som Agin buchtičku hladil. Jedným prstom som dokonca zašiel medzi pysky. Ťažko vzdychla. Potom uvoľnila svoju ľavú ruku a priamo zo seba strhla podprsenku. Využil som toho a poláskal jej kozičky. Agi sa už celá chvela. Otočila ku mne hlavu a dosť krkolomne sme si vymenili zopár bozkov. Chcel som sa jej spýtať, či chce pokračovať, len tak zo slušnosti aj keď bolo jasné, že chce. Položila mi prst na ústa a potom si sama stiahla tepláky. Vzápätí aj nohavičky, značne zvlhnuté ba mokré. Agin buchtička bola tiež celá mokrá. Agi sa oprela o stôl, na ktorom bola nakreslená mapa, keby sa jej začali podlamovať nohy. Jej prsia boli medzi Salzburgom a Viedňou. Vystrčila na mňa svoj zadoček a svoju broskynku. Môj žaluď obopol pysky a môj pyj si razil cestu ďalej. Išlo to ako po masle. Vlny vlasov si hodila na jednu stranu, aby sa jej neplietli do tváre. Prirážal som. Asi po piatich prírazov, vypustila Agi slastný ston. Muselo to byť počuť po celej chate. Vzápätí som dosiahol vrchol ja a vystriekal sa do jej mokré a voňavé buchtičky. Našťastie neprišli žiadne následky. O štrnásť dní neskôr ma Agi pozvala na svoje pätnástiny ...

Spoločenská miestnosť ....


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky