Telo-cvičný

Dejchala som zhlboka a dosť nahlas. Studenej vzduch sa mi zarezával do pľúc. Bolo veľa skoro ráno, väčšina ľudí ešte spala a ulice boli napospol prázdny. Mala som na sebe len jemný športové spodné prádlo, plátenný topánky a top so sukňou tesne pod zadok.


Vlasy som si za behu rýchlo zväzovala do drdolu

V ruke som zvierala kľúč od telocvične s takou nedočkavosťou, že sa mi až potila ruka. Prechádzali mi telom záchvevy vzrušenia, bubny v hlave sa mi odrážali v tepoty srdca av klinu som zvierala žhavej oheň. Nohy ma niesli ľahko, skoro samy. Cítila som sa plná energie ako nikdy. Tá sila chcela von, chcela skutočne von zo mňa a ja prežívala neskutočnú radosť, ktorá sa vo vnútri ma zároveň miešala s pocitom neuspokojenia, skľúčenosti. Tešila som sa na okamih, kedy tá radosť preváži, a to bolo pri mojom tanci. Konečne tu, zvonku z prázdne ulice, kde bolo ranné šero, podarilo sa mi odomknúť tie ťažký dvere. Málokto vedel čo za nimi je. Aká nádhera. Zabuchla som za sebou a bežala kúsok pootvoriť vonkajšie sklenený dvere telocvične, za ktorými bol nádherný výhľad. V behu som si sundaval topánky a smerovala do jedného rohu, kde bola postavená veža. Už na mňa čakala, pripravená. Len pripojiť šnúru a spustiť CD. Turn ON.

Moje telo prestalo počúvať moju myseľ, plávalo samo po parketách a doslova jasalo

Propínala som prsia a na sekundy omdlievala vo zvratu mrštných otočiek. Tajil sa mi dych, šiel zo mňa von len vzlykot šťastia a radosti. Splynula som s hudbou, bubny dávali rytmus celému ja. Bolo to vzrušujúce. Razom som bola hrozne udejchaná a akoby sa okolo mňa vznášala vášeň a krása. Vrhla som sa na parkety a začala sa maznať so zemou podo mnou. Propínaným telom prechádzal impulz hudby vo vlnách a odznievalo v pohyboch svalov. Cítila som hrozný nabudenie, hrozný chtíč. A čo viac, Ty si taky zase prišiel. Vedel si, že ma tu nájdeš, každú stredu skoro ráno. Síce Ťa cez deň čakalo hrozne moc práce, ale napriek tomu si neváhal vstať skôr as neutíchajúcim záujmom si ma pozoroval. Sedel si s nohami do kríža v plátěnejch nohaviciach na zemi a pozeral si sa presklenou stenou dovnútra na mňa. Vnímala som Tvoj pohľad a Tvoje tmavý oči plný ohňa sa mi zarejvaly pod kožu. Svlíkal si ma pohľadom a ma to všetko o to viac bavilo. Ty si mi dodával ďalšie vzrušenie a odhodlanie tancovať, a ja sa cejtila snáď ako by to boli moje posledné pohyby v živote. Začala som sa chvejivo zvíjať na podlahe a provokovať Ťa pohyby svýho tela.

Tak to už si ani Ty nemohol vydržať

Pozorovala som Ťa len tak na oko, akoby náhodne. Chvíľu si sa cítil nesvoj na trávniku, ako si tam tak sedel, ale keď som na Teba dvakrát otočila svoj zadoček a vypla hrudník do mosta, tak to už s Tebou šila Tvoje vlastné prirodzenosť tak, že si sa už neudržal a vbehol si za mnou dovnútra. Priplával si harmonicky do tý rytmický hlasný hudby. Vzťahoval si ruky k môjmu telu a snažil si sa ma dotýkať. Bol si tak neskutočne jemný a mal hrejivé mäkké ruky. Utekala som pred Tebou pohyby v rytme a Ty si sa ich snažil dobehnúť a nasledovať ma. Chcel si ma chytiť, chcel si ma držať, chcel si si ma vziať. Ihneď, bez okolkov a rovno na tých parketách. Všetko to málo, čo som na sebe mala, všetko to pastelové provokatívne prádielko si zo mňa chcel strhať aby si videl, ako ma pán Boh stvoril. A ja som bola úplne očarená, pohybom vybičovanej až k šialenosti. Mala som úplne mokrý nohavičky, moje vzrušenie stále vzrastalo a prechádzalo až v jemne štipľavý bolesť.

Zrazu si ma chytil zozadu za zadok. Silne si mi rukami zovrel stehná

Nemohla som sa Ti vôbec včas šibnúť nabok. Jednou rukou si mi stiahol nohavičky, a to ma úplne ochromilo. Nemohla som sa ani pohnúť. Nedočkavosťou som omdlívala a podlamovali sa mi kolená. Spona si si nohavice a postupoval si dosť hrubo, ako si sa nemohol dočkať. Penis Ťa tlačil už pekne dlho, a to vzrušenie, to vzrušenie si v sebe nemohol ďalej držať už ani minútu. Stiahol si si nohavice sotva na pol žrde, a pekne si mi ho tam zozadu zasunul. Myslela som, že sa snáď zbláznim z toho pocitu slasti. A do toho stále zneli tie bubny, ten rytmus ... začal si ten rytmus svojimi pohybama rešpektovať. Kŕčovitý vzrušenie mi prechádzalo vo vlnách z vnútra podbruška do koncov tela. Mrazila ma chrbát a Ty si euforicky hlboko stonal. Držal si ma za vlasy a pritom si do mňa zozadu prirážal, robil si si so mnou cos chcel. Rukou si ma zospodu dráždil v lone. Vzdychala som ako blázinec. Keď už to skoro vyzeralo, že budem mať orgazmus, schválne si na chvíľu prestal. Bol to len okamih, ale pripadalo mi to ako večnosť. Zvierala som Ťa zvnútra a chcela som Ti ho doslova objať a mať Ťa vnútri ma navždy.

Provokovalo Ťa to ešte viac. Bolo to šialený, ale aj Ty sám si si to chcel predĺžiť

Tú sladkosť, to teplo, tú šťavnatosť tela. Keď si urobil pauzu, šikovne som sa k Tebe otočila, zvalil Ťa a sadla si na Teba. To už si ale sám spoznal čo zamýšľam, uvelebil si sa pohodlne na zemi a nechal si sa silno unášať mojím prúdom vášne. Tahle nová pozícia na koni mi skvele vyhovovala. Robila som Ti to v rôznych Intenz rytmu, presne tak, ako to bolo príjemné mňa. Bolo vidieť, ako sa Ti občas privierajú oči a zahmlieva zrak, vzrušene si dejchal a občas si niečo povzbudivýho vykríkol ... a keď som cejtila, že sa Tvoj penis čím ďalej viac vo mne napína, tak som z Teba rýchlo utiekla, aby si sa neurobil skôr než ja. Vykríkol si šialeným sklamaním, bola to doslova bolesť z konca slasti ... ale za chvíľu už si ma mal znova, tentoraz na kolenách zozadu. Tam už to nešlo viac zadržiavať, prudko si prirážal ako zbavený zmyslov a nakoniec si do mňa nehorázne vysypal svý semeno! To bola ale telo-cvičná jazda!

Telo-cvičný


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky