Učiteľka nielen angličtiny

Jmenu sa Peter a príbeh, ktorý vám budem rozprávať sa stal tento rok vo februári. Už od prváku sa mi veľmi páčila má učiteľka angličtiny, volala sa Martina. Bola to krásna asi 35 ročná blondínka s tmavším melírom.


Bola večne usmievavá a hodná. ale väčšine chalanov sa nepáčila, pretože bola takmer plochá

Práve to ma na nej tak vzrušovalo.
Bol som teda rád, že prijala pozvanie na náš maturitný ples. A hneď ako skončilo šerpování a začalo sa tancovať, išiel som ju vyzvať. tancovali sme spolu dlho, rozprávali si, pritom som sa dozvedel že je rozvedená a má 12ti ročnú dcéru.

Po tanci som ju pozval na pohárik

Sedeli sme v rohu, rozprávali a ja jej vzal za ruku. Najprv sa na mňa vydesene pozrela, potom Prikrčila s rukou a povedala: "Peter, viem že ma celé hodiny pozoruješ a že ťa priťahujem. Už som veľmi dlho sama a potrebovala by som mať pri sebe muža. "

Na to som jej odpovedal, že by som s ňou bol veľmi rád

Len sa usmiala a povedala mi že po polnoci ide domov a môžem ísť s ňou.
Celý ples sa nezkutečně vliekol. Stále som sledoval hodinky a tiež učiteľku, ktorá sedela s ostatnými učiteľmi. Keď sa asi 15 minút po polnoci zdvihla a pritom na mňa mrkla, rozlúčil som sa a šiel za ňou. Vonku už čakal taxík do ktorého sme nasadli. Po niekoľkých minútach sme došli k nej domov. Bývala v krásnom rodinnom dome. Zaviedla ma do obývačky a obaja sme si sadli na gauč. Vzal som ju za ruku a priznal sa, že som ešte nikdy s babou nebol. Na to sa usmiala a povedala: "To nevadí, keď sa mi nepodarilo naučiť ťa anglicky, aspon ťa naučím sex."

Potom ma začala bozkávať

Po chvíľke preskúmavanie si úst jazyky mi vzala ruku a dala si ju na svoj plochý hrudník. Konečne zo mňa spadla nervozita a ja jej hladil prsia. Bozkával som jej na krk a pritom jej rukou zašiel medzi nohy a cez šaty jej hladil, zatiaľ čo ona mi Spona košeľu. Neprestával som jej hladkať jednou rukou prsia a druhou cez šaty medzi nohami. Jej dych sa začal pomaly zrýchľovať. Sňala mi košeľu a začala mi bozkávať bradavky. Rozopla som jej zadnej zips pri šiat, ona si stúpla a šaty z nej spadli. Stála predo mnou len v spodnom prádle. Pozrela sa na hrču na mojich nohaviciach, usmiala sa, kľakla si a dala dole mi nohavice. Potom ma začala bozkávať a pritom mi hladila cez trenky môjho vtáka. Po chvíli sa zdvihla a spýtala sa či by som s ňou nešiel do sprchy. veľmi rád som súhlasil a sotva sa zavreli za nami dvere kúpeľne, pritisol som ju na stenu, strkal jej jazyk skoro až do krku a pritom jej rozopla podprsenku. Konečne som zbadal to, čo som si predstavoval niekoľko rokov, malinká prsia s krásnymi tmavými bradavkami. Ihneď som ich začal bozkávať, Martina pritom krásne vzdychala. Po chvíľke som jej zložil nohavičky. Dole bola veľmi chlpatá a taky vlhká. Spýtala sa či mi nevadí, že nie je vyholená, ale že sa nikdy neholil. odvetil som že takto jej to pristane najviac. Potom prešla k sprche, pustila vodu a nechala ju tiecť na svoje nádherné telo. Rýchlo som si vyzliekol trenírky a vliezol si k nej. To už sa začala mydliť, a tak som jej pomáhal. Potom umyla ona ma. Bol som už veľmi nadržaný a tak som jej začal bozkávať a snažil sa do nej zasunúť svojho vtáka. ale odstrčila ma a povedala: "Tu nie, počkaj až do postele."

Po chvíli maznanie vypla vodu, utreli sme sa a odišli do spálne. Bol som hrozne nadržaný a povedal jej či by mi ho nechcela fajčiť.
"Vieš, Peťo, nikto som orálny sex neskúšala. Môj manžel bol veľa prízemný a tak sme spolu len súložili ale nikdy som s ním nedošla k orgazmu. Nemám s orálom ani análnym sexom žiadne skúsenosti. "

"Tak to dnes môže vyskúšať, keď budeš chcieť", povedal som a ako som dúfal, kľakla si predo mňa a začala mi ho pomaly naháňať. Pretiahla předkošku a skúsila olízať žaluď. Asi sa jej to začalo páčiť, pretože následne ho vzala do pusy a začala fajčiť. Dlho som to nevydržal a vystriekal sa jej do pusy. Bolo vidieť, že jej to veľmi nechutí, ale zhltla to.

Potom si ľahla na posteľ, nohy mala pri sebe, ja si ľahol na nej, bozkávali sme sa, mňa sa opäť postavil a cítil som na svojom vtákovi ako je dole vlhká. Prestal som bozkávať a jazykom sa presunul k jej prsiam, po chvíľke lízanie som išiel jazykom ešte nižšie, až k jej zarastené mušličke. Rozhrnul som ten porast a olízal jej kundičku. Cítil som jej vôňu, roztiahol jej pysky a začal lízať klitoris. Jej dych sa zrýchľoval, zatiaľ čo som jej strkal prsty do kundičky. Prekvapilo ma ako je tesná, sotva sa do nej vošli dva prsty. Martina stále viac vzdychala, z jej kundičky tieklo toľko šťavy, že som jej ani nestačil lízať. Zrazu sa prehla, pritisla mi hlavu do lona a začala kričať vzrušením. Ja však neprestával lízať a po chvíli sa dostavil aj druhý orgazmus. Potom som prestal a ľahol si vedľa nej.
"Peťo, nikdy som nezažila niečo tak krásnýho. Strč ho už do mňa, ale opatrne, stále som veľa tesná a vždy ma to zo začiatku bolí. A môžeš aj bez ochrany, beriem prášky a chcela by som mať spermie v kundičke. "

Roztiahla nohy a ja som do nej pomaly začal zasúvať. Išlo to zle, bola naozaj veľa tesná a aj jej to trochu bolelo. Nakoniec som sa do nej úplne dostal a začal som pomaly prirážať.

Náš dych sa zrýchľoval, prirážal sme proti sebe, hladkali sa.

Po chvíli som to už nevydržal a vystriekal som sa do nej, v tú chvíľu zaryla prsty do mojich stehien, a vykríkla vzrušením.
Ľahli sme si vedľa seba a odpočívali. Za chvíľu si všimla že mi opäť stojí a ja sa opýtal, či by to nechcela do zadočku. Prikývla a kľakla si. Ja som sa postavil za ňou pohladil som jej ten krásny malý zadoček, a trochu olizol dierku. Potom som si naslinil prsty a trochu jej premazal. Ona sa ešte otočila, vzala si vtáka do pusy a trochu ho naslinil. Keď sa otáčala zašepkala at som opatrný. Nasadil som jej vtáka na jej dierku a pomaly začal zasúvať. Išlo to zle, Martina pritom plakala a naháňala si klitoris, ale nakoniec som jej ho tam dostal celého. Chvíľu som ho v nej nechal a bozkával jej na chrbát. Cítil som ako Martina začína prirážať proti ma a tak som jej začal pomaly šukať. Ešte síce trošku plakala, ale za chvíľu vzdychala vzrušením a ja sa jej urobil do zadočku. Vytiahol som ho von a ona mi ho ešte olízala. potom sme si ľahli a obaja zaspali. Ráno sme sa rozlúčili a ja šiel domov a bol som veľmi rád, že som mal prvý sex až v 19.
V pondelok po hodine mi povedala aby som sa zastavil u nej v kabinete:

"Ahoj Peter, chcem ti len povedať, že som s tebou prežila najlepší sex vo svojom živote a že chcem aby si to so mnou robil často, ale tu v škole sa k tebe budem správať tak ako predtým. Nesmieme na sebe nechať nič zdať, mali by sme problémy obaja. A teraz už bež, at neprídeš neskoro na hodinu. Kde bývam vieš, tak poobede príde, mám pre teba veľký prekvapenie. "

Učiteľka nielen angličtiny


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky