V zrkadle

Stála som čerstvo vykúpaní, oholená a navoňaná v kúpeľni pred veľkým zrkadlom. Prezerala som svoje pružné telo so zaľúbením, pričom si po ňom zmyselne jazdila dlaňami, ako bude za chvíľu robiť môj priateľ, ktorý už nedočkavo čaká v spálni na môj príchod.


Schválne ho ešte napínajú, aj keď mne samotnej už kundička horí nedočkavosťou. Zbežne som ju pohladila. Prsty do nej vkĺzli ako po masle. Ufff, bože, ja tam tak chcem toho jeho parádneho čuráka!

Zrazu sa otvorili dvere, Petr prišiel za mnou

Videla som ho v zrkadle, ako sa ku mne zo zadu blíži. Uau, on je nahý! A ako mu krásne stojí! Nemohol sa už dočkať a tak mi išiel naproti. Čo s ním asi urobí, keď sa ďalej budem hladiť? Pokračovala som teda v samohlazení koziček, čo on mlčky sledoval cez zrkadlo. Položil mi ruky na chrbát, od ramien krúživými pohybmi schádzal dole k zadočku, ktorý jemnými prstami roztvoril a vložil medzi polky svoje mohutné kopije. Vzápätí ma začal vášnivo bozkávať na krku. Skoro sa mi podlomili kolená.

Chcela som sa predkloniť, aby do mňa konečne prenikol, čo síce urobil, ale predkloniť sa mi nedovolil

Stála som rovno, opierala sa chrbtom o jeho hruď, vychutnávala si pocit naplnené kundy a slastne vnímala, ako mi jeho mozolnaté prsty začínajú masírovať klitoris. Keď ma k tomu ešte párkrát pretiahol, vytiekla som ako malá.

Keď som opäť pozrela do zrkadla, videla som v Petrovom tvári pocit uspokojenia z dobre odvedenej práce a tiež túžbu pokračovať v hrách

Tešila som sa, čo bude ďalej. Predpokladala som, že ma teraz pekne opich, aby to bolo 1:1 na orgazmy, ale dnes bol samé prekvapko. Pootočil ma o deväťdesiat stupňov, bez toho by však opustil moju svatyňku, predklonil ma, až som sa zaprela rukami o vaňu. Sám potom na ňu dal jednu nohu, zaprel sa a začal ma sústo. Len tak zľahka mi narážal na zadoček a hladil po chrbte. Bolo to neskutočne príjemné. Natočil mi hlavu, aby som sa pozrela do zrkadla. V ňom sa naše pohľady stretli a spoločne sme sa potom pozerali, ako mi jeho macek rozvíri a preťahuje kundičku. Pochopila som, že práve toto chce, aby som sa pozerala, čo so mnou robí.

Vzal z poličky olejček a začal mi ho rozotierať po půlkách, kým sa celé neleskli

Pravým cieľom jeho šikovných prstov však bol análik, ktorý prijímal Petrovu nehu s pootvorenými ústami. Za stáleho šoustání mi prstil análik jedna báseň. Neubránila som sa silným vzdechům. Akonáhle usúdil, že je môj zadoček pripravený, vytiahol svoje blyšťavé péro z kundičky a začal ho pomaly vtláčet do druhej dierky. Samotnú ma prekvapilo, ako ľahko tam zmizol. Nemohla som odtrhnúť oči od Petra, ktorý si s nadšenou grimasa a hlasným vzdychaním vychutnával šukanie do mojej úzke prdelky. Stisk jeho rúk na mojom páse bol stále silnejší, čo signalizovalo jediné. Výstrek. Ale aký! Takú záplavu horúceho semena som v sebe dlho nemala. A v zadku až nie. Peter so sebou šklbalo a nekoordinovanými pohybmi mi domrdával análik.

Keď sa upokojil, chvíľu sa spamätával, načo jeho kolík opustil zadoček a zarazil sa do nadržané kundy., Ktorú začal ihneď tvrdo obšťastňovať

Cítila som, ako mi zo zadku tečie Petrovo semeno. Neodolala som pokušeniu, aby som si tam nesiahla. Vlastnoručne som si prstila Řitka dvoma prstami. Videla som, ako z nich Peter ani na sekundu nespustí oči. Celkom surovo ma zvieral za bok a vo vlasoch a rovnako bezohľadne aj šukal. Rytmické plieskanie sa rozliehalo kúpeľňou ako streľba z guľometu. Za hlasného jačania som sa neuveriteľne odpráskla. Nebola som schopná pohybu. Únavou a rozkošou som sa chvela ešte snáď pol hodiny. Do spálne ma musel Petr, kvôli podlamujícím sa kolenám, odniesť.

V zrkadle


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky