Záchodová bábika

"Ja už sa tu snažíme dosť dlho. Je na čase, aby si pre našu domácnosť taky trochu niečo zarobila ty", povedala mi včera má nevlastní teta a mne sa trochu zatočila hlava. S tetou žijem už od malička, moja matka ma nechcela, otcom je bohvie kto.


Mala som šťastie, že sa ma ujala matkinho nevlastná sestra, inak by som skončila v děcáku.

Keď teraz teta začala o tom, že by som mala niečo zarobiť ja, hmlisto sem tušila o čom hovorí a pekne to so mnou zacloumalo. Cítila sem zvláštne zmes strachu a zvedavosti a aj keď to nerada priznávam aj vzrušenie. To som ešte netušila akú hrôzu zažijem ...
Tušila som o čom hovorí. Viem totiž niečo o tom, ako si přividělává ona. Pozýva si k nám rôzne pochybné pánov a vykonáva s nimi všelijaké prasárny. Nikdy som to síce nevidela na vlastné oči, ale dokážem si lecos domyslieť. Nie som hlúpa. Okrem toho teta nikdy nerobila žiadne tajnosti, keď došlo na sex, všetko mi už dávno vysvetlila. Naučila ma aj onanovať a kedysi dávno sme sa navzájom lízali a prstovali a strkávala do mňa rôzny robertka. To bol jej nápad. Mňa to Vtedy pripadalo hrozne divný a hanby, ale tiež sa mi to aj trochu páčilo. Taky sem sa trochu bála jej povedať, že to nechcem a vlastne som to trochu aj chcela ...
Do včerajška sem nemala nič s chalanom, ale panenskú blanu musim mať pretrhnutú už dávno.
"Iste si si všimla nejakých tých pánov, čo za mnou chodí. No, treba pán Omáčka si všimol teba. Moc sa mu páčiš a chcel by si s tebou užiť. Ponúkol mi za to nejaké peniaze a navyše je to veľmi milý pán. Tak sem mu sľúbila, že mu ťa poskytnem. "

Asi sem sa tvárila nejako vydesene, pretože teta sa hneď povzbudivo usmiala.

"Neboj, treba sa ti to bude páčiť. A aj keby nie, tak pamätaj, že za to dostaneme peniaze." Potom sa tvárila prísne. "A taky pamätaj, že ťa zo svojou dobrý vôle živí. Vôbec to robiť nemusim, takže by som ti radila, aby sa ti páčilo a keď nie, tak aby si ho rovnako poslušne nechala, nech ti robí čo bude chcieť. "
Potom sa tvárila tajomne a trochu sa usmievala, "tento pán občas máva dosť špeciálne priania .... ale neboj sa, ty to zvládneš ... že jo?".
"Áno, nechám ho, nech mi robí, čo bude chcieť." Všimla som si, že sa mi trasie hlas keď to hovorím, ale nemohla som s tým nič robiť.
Teta sa spokojne usmievala a hovorila, "to je dobre, že si trochu vydesená, to sa pánovi omáčka bude veľmi páčiť."
A tomu sa to naozaj páčilo. Bol to taký usmievavý starší pán, na prvý pohľad moc milý a vôbec by som do neho nepovedala to, čo mi nakoniec včera v noc robil.
Najskôr ma prekvapilo, že sa na mňa síce pozeral a občas ma aj niekde pohladil, celkom nežne, ale súčasne robil akoby som tam vôbec nebola a hovoril len s tetou. Aj o mňa. Hovoril veci ako, "je nádherná, veľmi ti ďakujem, bude to s ňou určite nádhera, takú princezničku som ešte nemal ..."
Pri tom ma postupne vyzliekal, až sem bola uplne nahá a bolo mi Rocha trápne. Potom si zblízka prezeral rôzne časti môjho tela a obchytkával je, skoro ako to robí pán doktor.

Potom sem si tam musela ľahnúť do postele na chrbát, roztiahnuť nohy aj ruky, že sem bola trochu ako písmeno X

K posteli ma potom priviazali, tak aby som sa nemohla ani pohnúť. Prej aby mal istotu, že si nechám naozaj robiť všetko, čo bude chcieť. To už sem dostala celkom strach. Ale trochu sa mi to aj páčilo, to sem eště nevedela aká hrôza ma čaká. Rozhodol sa, že zviaže aj tetu, ktorá zostane s nami v izbe. Tete sa to najskôr zdalo divné, ale rýchlo sa nechal přesvědšit a on jej priviazal k stoličke a myslim, že jej sa to tiež nakoniec celkom páčilo. Kto vie, čo všehno robil s ňou, ako sa mu zachcelo, užiť si so mnou ...
Potom sa taky vyzliekol a chvíľu si nás prezeral, ako tam sme neschopné pohybu a nakoniec pomaly zamieril ku mne. Cvíli nado mnou nehybne stál a díval sa. Jeho ztuhlýho pinďoura sem mala len pár centimetrov od tváre. Nikdy predtým som ho z takej blízkosti nevidela. Len na obrázku, ale takto bol oveľa krajší, páčilo sa mi ako vyzerá.

"Je vážne nádherná, nádherná kundička, toto bude jeden z mojich najlepších zážitkov", povedal mojej tete

Robil ako by som bola nejaká vec alebo čo ... Chvíľu ma hladil rukami po bruchu a potom zašiel trochu vyššie a obchytkával mi prsia. To sa mi tiež celkom páčilo. Všimla som si, že trochu smrdí potem, ale nijako veľa. Dalo sa to vydržať.

"Koľko budeš chcieť za to, keď jej budem prcat do pusy", spýtal sa tety.
"To je tak najlacnejšia, čo ti môžem ponúknuť - 500 korún."
"Ok", povedal spokojne. Najskôr mi strčil do úst dva prsty, aby videl, ako mi to de. Spomenula som si, že toto sme kedysi trénovali s tetou, keď mi strkala do pusy robertka. Mala som sa naučiť, aby som sa ho nedotýkala zubami, aby pekne kĺzal iba po perách po jazyku a moh sa občas dotknúť aj môjho horného poschodia, ale nie zubů.Když mi teraz prirážal do úst prstami, tak sem snažila taky sa nedotýkať zubami ako vtedy s tim robertkem. Po nejaký chvíľke sa mu asi už zdalo, že mi to de dobre vybral mi prsty z pusy pohladil ma po tvári svojim prirodzením. Konečne sem zacítila aký to je, keď sa ma tim dotýka. Bolo to taký zvláštny, neviem to opísať, ale bolo to celkom pekný. Nakoniec si vyliezol na posteľ, sadol si obkročmo na bobek odo moju hlavu, vzal moju hlavu do dlaní a strčil mi svoje prirodzenie hlboko do pusy. V tom sa mi zatmelo pred očami a začala sa mi točiť hlava. Prvýkrát v živote mám pánske prirodzenie v puse, napadlo ma. Pach a chuť penisu ako by naplnili celú moju hlavu. Ako by sa celá má hlava premenila na obrovský penis. Mala sem strašne divný pocity. Penis bol v mojej puse čím ďalej vlhkejšie a čím ďalej viac sem cítila takú slanú trochu horkastú chuť. Tá vlhkosť jeho penisu sa miešala s mojimi slinama. Vôbec nedokážem povedať, ako dlho to trvalo. Niekde nad sebou sem počula jeho funenie a ako hovoril tete,

"Moc pekne sa šuká do pusinky."

"To verím, ale snáď tu nechceš nechať len 5 stoviek"
"To né, eště mam nachystanej program. Len tak pre zaujímavosť, koľko by stálo, keby som sa jej vystriekal do pusinky a keby som trval na tom, že to musí všetko spolykat do poslednej kvapky?"
Toto ma vydesilo. Už sem dlho vedela, že existuje orálny sex aj že chlap pri orgazme ejakuluje, ale nikdy by ma nenapadlo, že niekto môže trvať na tom že mi bude ejakulovať do pusy a eště k tomu bude chcieť, aby som to prehltla. Spermie predsa nie je k jedlu! A čo keď mi to nebude chutiť? ... No ja viem, teta ma živí zo svojej dobrý vôle a tak by som sa mala snažiť. A nakoniec, trochu semena sem mala v puse už teraz, vedela som, že to ešte nie je tá ejakulácia, ale že u chlapa toho trochu vytejká takhle ešte pred orgazmom. Sústredila som sa na tú chuť a musela uznať, že to neni zlé. Jest Ak to bude takto chutiť až sa vycáká, tak by som to asi zvládla prehltnúť.
Teta mu povedala, že by ho nechala, aby sa mi vycákal do pusy a že to prehltnite za ďalší ešte aj niečo.
Už som sa na to pripravovala, keď on ho vytiahol z mojej pusy a spýtal sa koľko by stála klasická súlož. Povedala mu že liter.
Než som sa spamätala ľahol si na mňa a strčil mi ho do kundičky. Išlo to celkom hladko, pretože, ako som už povedala už dávno nemam panenskú blanu a teraz sem bola aj trochu vlhké, pretože to, čo so mnou robil ma vzrušovalo. Začal pomaly prirážať. Ako sem bola zviazaná a nemhla sa ani hnou, tak sem si fakt pripadala ako nejaká vec. Cítila sem na sebe jeho váhu, jeho teplo, pach jeho potu a bolo mi len trochu nepríjemné, ako mi fučal do tváre.
"Moc pekne sa PRCA," usmial sa pán Vomáčka na tetu. "Koľko by to stálo do zadku? To si teda nechám na nabudúce, ale rovnako, koľko by to stálo?"
"Ty jedno prasa", povedala teta trochu vyčítavo. "No, čo mam s tebou robiť, za 1500 môžeš mať jej riťku."
O análnom sexe sem už počula, nejako ma ani nenapadlo, jest ak by som to chcela niekedy vyskúšať. Neviem, aký to bude. To ce so mnou pán Vomáčka robil teraz sa mi celkom páčilo, tak tamto taky nemusí bejt zlý ... Ale potom, čo mi včera nakoniec preved, sa vôbec netešíte, až za mnou príde nabudúce.
"A čo takto, aby sa stala záchodovú bábikou?" pýtal sa pán Vomáčka takým tajomným hlasom. Moc mi nedochádzalo, o čo ide, ale už sa mi začínalo trochu robiť zle.
"Čo keby som sa na nej vyčúrala?"

"Tak ďalších 5 stoviek"

"A čo keby som sa jej vyčúrala do pusy ... samozrejme by musela poslušne piť, žiadny pľuvanie"
Neverila som svojim ušiam. Naozaj môže niekto chcieť na mňa Carat?! A ešte k tomu chcieť, aby som pila jeho čůrání?! Vôbec som to nechápala. Chcela sem utíct, ale bola som zviazaná tak, že sem sa nemohla ani pohnúť. Robilo sa mi zle. Zhrozila som sa, keď sem počula tetu, ako s povzdychom hovorí,
"Ach jo, ty si vážne hrozný. Tak teda za 2 litre sa jej môžeš vychcat do pusy a donútime jej vypiť tvoja chcanky do poslednej kvapky."
Keď sem počula, že budem musieť piť chcanky, znelo mi to ešte odporněji než, že budem musieť piť čůrání. A to som ešte nevedela, čo príde potom.
"A čo keby som sa na nej vykadil?", Povedal a ja skoro omdlela.
"Na to zabudni", povedala vydesene teta. "Toto už trochu přeháníš."
"Ale no tak, ty mi taky nic nedopřeješ ... Ja chcem len plne využiť svoju záchodovú bábiku." Pozrel sa na mňa a šepkal, "vieš ako by bola roztomilá, keby bola pokaděná."
"Ja mam tom nič roztomilího nevidí. A okrem toho si myslim, že už sem ti toho dovolila celkom dosť." Teta hovorila trochu rozčúlene a ja sem bola rada, že mu nechce dovoliť, aby na mňa kadil.
"Veď ja to nechcem zadarmo", vnucoval sa pán Omáčka. Pritom do mňa prirážal tak nejako silnějc, uplně sa vyžíval v tom, ako tetu prehovára.
"Dobre zaplatím."
"Povedala som, že nie", opakovala teta, ale už to neznela tak prísne ako pred chvíľou. Hovorila nejako neisto, akoby váhala.
"Tak mi to dovoľ".

Bála som sa ako to dopadne. Aby sa teta nakoniec predsa len nenechala prehovoriť.

"Si naozaj hrozný. Najskôr ti poskytnem svoju nevlastnú dcéru, ktorá je eště pod zákone. Máš odo mňa dovolené šukat jej do všetkých dier čo má. Môžeš sa jej vycákat do huby, ona prehltne tvojou mrdkou do poslednej kvapky. Keď sme šukal spolu, skúšali sme rôzny prasárny, chcel si ne ma chcát a chcát mi do huby. Mne to bolo odporný, tak sem ti miesto seba ponúkla svoju dcéru - na tú môžeš chcát ako chceš a keď budeš chcieť bude piť tvoje chcnky, až sa z nej bude fajčiť. A tebe to stále neni dosť? Čo by si ešte chcel? "

"Chcel by som sa na nej vykadit", odpovedal pokojne pán Vomáčka.

"A zaplatím za to viac ako za čokoľvek jinýho".
Chelm sem vidieť, ako sa na to teta tvárou, ale bola som zviazaná tak, že sem nemohla pohnúť ani hlavou. Bála som sa, že mu to nakonc dovolí.
"Tu nejde len o peniaze. Nikdy by som ti nedovlila aby si sral na mňa, to skôr by som ti dovolila, aby si sa vysral na moju dcéru, ale ten smrad až bude ušpinený od tvách hoven budem cítit aj ja a to fakt nechcem."
Chvíľu mlčky prirážal, smutne sa díval do mojich vydesený očí a ten pohľad ho určite strašne vzrušoval.
"Za peniaze by si sa mohla trochu obetovať."

Po chvíľke mlčania sa opatrne spýtala, "a keby som ti to dovolila, bude to posledná vec, čo s ňou budeš chcieť robiť?"
V jeho očiach zasvietila nádej. "Je eště jedna vec, keď tu mi dovlíš, tak už dám pokoj. Sou praktiky, ktorý ma vôbec NEZAUJÍMAJÚ, treba spanking a vôbec SM, ale tá posledná vec ... mohla by si sama uhádnuť, čo chcem ..."
"Na hádanky už dnes nemam silu".

Potom ho zo mňa zrazu vybral, nevedela som čo bude robiť ďalej a mala sem z toho dosť hrôzu. Vyliezol na posteľ, Sadol si na bobek nad môj tvár a ako sem si stihla uvedomiť, čo sa deje, napchal mi štyri prsty do pusy, takže som jej nemohla zatvoriť. Priamo nad pusou sem mala jeho ritný otvor.
"No, je to jednoduchý, Chcel sem čúrať na nej, potom som jej chcel čúrať do pusy.
Teraz na nej chcem kadit, potom ... "
Chcelo sa mi zvracať.

"Na to zabudni", vykríkla teta, ale znelo to skôr vydšeně ako prísne.

"Ach jo, ja vedel, prečo sem vás zviazal. Teraz sa ťa pýtať na nič nemusim, celý to prehováranie sem robil len pre pobavenie, vzrušovalo ma to. Ale teraz mi nič nezabráni aby som sa vykadil do pusinky našej princezničce, mojou záchodový bábike"
"Ty sviňa", zavzlikala teta.
"Nie som žiadna sviňa, stále platí, že za to dobre zaplatím."
V jeho hlase bolo poznať že už začal tlačiť. V jeho zadku sem zacítila pohyb a počula otamtud tichučký zasyčanie. Do mojej násilne otvorené pusy fouknul príšerne smradlavej závan vzduchu, Zhupol sa mi žalúdok a vyšiel zo mňa taký dávivej zvuk. Z jeho konečníka začalo čosi vyliezať a za chvíľu mi to spadlo priamo do pusy. Uvedomila som si, že mám v puse hovno a vytryskli mi slzy. Čoskoro sem toho mala plnú pusu, az jeho zadku eště niečo vypadlo, do pusy sa mi to už nezmestilo a tak mi spadlo na tvár. Snažila som sa vydržať tú odpornú chuť tý mazľavý hmoty, čo sem mala v puse. Keď skončil úľavy vydýchol, chvíľu nehybne sedel a potom začal zbierať tie kúsky, čo sem mala na tvári a pchať mi je do pusy tam, kde eště bolo trochu miesta. Trochu mi to taky rozmazávalo po tvári. Plakala sem a jeho hovna sa miešala s mojimi slzami.

To na mňa prvýkrát prehovoril a milo sa pri tom usmieval, "no vidíš, ako ti to pristane, ty moja záchodová panenko. Tie môj záchůdku. Si tak roztomilá, keď máš nakadíno v puse a plačeš."

Teraz sedel na bobku nad mojím tvár, ale čelom ku mne. Jeho pinďoura sem sem mala pár milimetrov od pusy. Chcel sem zatriasť hlavou, aby mi to ponohlo dostať hovna z pusy, ale nemohla sem s ňou hýbať. Občas sa mi podarilo kus hovna vypľuť, ale on mi ho hneď nejako napchal staré a bolo vidieť, že ho to hrozne baví.
Teta celú dobu konsternován pozerala a teraz sa konečne ozvala,
"Tak už jej preboha netráp."
"Za toto zaplatím 5 tisíc. Teraz, a kedykoľvek to urobím znova, zaplatím rovnakú sumu." Toto na tetu spôsobilo.
"Jo," pokračoval pán Vomáčka, "ale bude musieť aspoň kúsok zjesť."
Tentoraz sem zavzlykala nahlas.
"Vydrž to", povedala panovačne teta, "nezabudni, čo sem pre teba všetko urobila a dobrovoľne, tak sa teraz trochu obetuj. Nezabudni že nie som povinná ťa živiť."
"T-tak d-dobre" vzlkyla sem, keď mi pán omáčka vytiahla hovna z pusy, a snažila sa nepozvracet sa.
"Snívaš kúsok hovienka?" pýtal sa pán Omáčka, "áno pane, sním kúsok hovienka."
"Si záchod. Povedz čo si."
"Som záchod"

Pán Omáčka odlomil kus hovna a povedal, nech otvorím pusu. Poslušne sem otvorila pusu a on mi do nej pomaly zasunul kúsok hovna, stále mi tiekli slzy, ale už sa mi to toľko nehnusilo

"Tak a aby sa ti to lepšie prehĺtala dostaneš trochu tekutín a vzhľadom k tomu, že si záchod, hádaj akú tekutinu dostaneš"
a začal mi čúrať do pusy, hneď prestal a povedal, že sa nemám hýbať, pretože záchod sa nehýbe a taky mi povedal že, moje vlasy sú splachovadlo a že teraz spláchne, tak ma potiahol za vlasy a ja to spolky. Spolu s tim čůráním sa to prehĺtala celkom ľahko. Takto sme to ešte niekoľkokrát zopakovali, pánovi omáčka sa to stršně páčilo. Išlo mi to čím ďalej lepšie a podarilo sa mi takto zožrať všetky jeho výkaly, už sem to celkom zvládala a bola sem za to rada. Len sem sa cítila trochu prejedená. Za cvilku sem si krkla, čím sa mi trochu uľavilo, ale zase sa mi na cvíli vrátial tá odporná chuť, ale to skoro prešlo.
Potom si nasadil kondómy a začal ma ďalej prcat. Pri tom mi tak maznavo šepkal do ucha,
"Si moc roztomilej záchodík, moc pekne sa do teba kadí, moc pekne sem sa do teba vykadil. Nie je nad to vykadit sa do teba a potom si ťa OPRC. To so žiadnym iným záchodom nejde, len s tebou. Si najlepší záchod na svete . Odporúčam ťa svojím kamrádům, aby sa do teba prišli taky vykadit. "
Toto ma zase vydesilo, ale už sem bola tak unavená a zničená, že mi to v tú chvíľu bolo vlastne jedno.

Keď takto hovoril, tak sa pri tom urobil

Myslela som si, že pre dnešok moje utrpenie už skončí, ale to bola chyba. Keď mi rozkázal, aby som otvorila ústa, už sem nemala silu myslieť na to, čo asi urobí a poslúchla sem ... On mi vytlačil do pusy obsah kondómu. Znova sa mi urobiť strašne zle. V tý mrdce bola cítit chuť slizký gumy a vôbec to bola taká hnusná horká brečka. Než sem stačila spamätať navliekol mi kondóm na jazyk, ako by to bol pinďour. Nemohla sem tú mrdkou poriadne dostať von z pusy, tak sem sa pokúsila prekonať odpor a zjedla jej, to bol jediný spôsob. Potom už sem len cítila divný pocit v žalúdku a myslela si, že sa pozvracim. Našťastie to za chvíľku prešlo.

Myslela som, že teraz už nás konečne rozviaže

Ale on povedal, že je moc unavený a že si najprv trochu odpočinie a tak nás tam nechal snáď hodinu, ja tam ležala zviazaná, oprcaná, s žalúdkom plným hoveh, chcanek a mrdkou, na jazyku sem mala navlečenej použitej kondóm a bolo mi zle.
Ale dobre zaplatil a pretože sľúbil, že dopriať zaplatí aj nabudúce, teta dovolila, že jemu a jeho kamarátom budem robiť záchodovú bábiku.
Na prvýkrát som to moc nevládala, ale snáď to nabudúce bude lepšie a časom si zvyknem. Nakoniec za to všetko, čo pre mňa teta robí sa musim trochu obetovať. Každá koruna je nám dobrá. Takže, jest ak máte niekto peniaze nazvyš a chuť robiť dievčaťu to, čo sem práve opísala, pridať k nám. Môžete ma prcat do všetkých mojich dier. Môžete sa mi vycákat do pusy a ja všetku tú mrdkou poslušne zjeme do poslednej kvapky. Budem piť mrdkou aj s kondómu alebo z pohára.
Môžete na mňa čúrať a kadit. Môžete mi čúrať a kadit do pusy. Ja budem piť čůrání a prehĺtať hovna až sa zo mňa bude fajčiť ...
Čakám na vás.

Záchodová bábika


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky