Ženský orgazmus - opakovane

Orgazmus u ženy nie je žiadny zázrak, len je potrebné vedieť ako na neho. A keď je tých orgazmov viac, potom sa dá hovoriť o víťazstvo. Ale ako to urobiť? Nie je to tak moc zložité, chce to len počúvať a nelenošit.


Sexuálne svet, orgazmus a zase len muži

To je samá predčasná ejakulácia, nevyhovujúce erekcie a ako najdlhšie vydržať. Napadlo vás, ale niekedy ako docieliť toho, aby žena mala zo sexu ten nejmaximálnější prežitok? Iste, teraz namietnete, že nič iné vás ani nezaujíma. Preto sa predsa stále dookola pýtate ako najdlhšie vydržať a neuvadnout. Avšak o tom to nie je. Ak máte na milovanie kladný vzťah, tak vám predsa nemôže vôbec vadiť, že váš penis už nemôže. Ak vás ženské telo baví, potom nie je čo riešiť.

Žena má v orgazmu výhodu

Verte alebo nie. Je schopná dosiahnuť orgazmus aj niekoľkokrát po sebe a navyše k tomu nutne nepotrebuje ten úžasný mužský nástroj. Aj keď bez neho to pravda stále tiež nejde. Počula som veľa sebeckých názorov. Ako napríklad: "Tá moja chce stále nejakú predohru, tá moja sa chce dlho len maznať atď" Ale predohra je najlepší základ na orgazmus. Bohu vďaku to tak je. A hovorím schválne bohu dík, pretože inak by polovica ženskej populácie bola ochudobnená o niekoľko nádherných orgazmov. Ak chcete vidieť niekoľkokrát za noc, ako sa vaša partnerka zvíja v tej krásnej kŕči slasti, tak si dajte naozaj záležať. Hneď na to vlítnout nie je skutočne na mieste. Tým jej dáte tak akurát najavo, že vás vôbec nezaujíma a už vôbec sa vám nepodarí pomilovať sa s ňou po krátkej oddychovej pauze znova.

Orgazmus - vibrátor, análik, facka?

Ak sa vám pri predohre podarí v partnerke vyvolať orgazmus, tak verte, že sa bude sakramentsky snažiť, aby ste aj vy mali rovnako tak báječný vrchol, ako ona. A navyše, po prvom orgazme u ženy nasleduje chuť na druhý. Ako by nie, keď ten prvý bol tak nádherný. A nádherným ho robíte práve vy muži, pretože máte nepreberné množstvo možností, ako orgazmus privodiť. Avšak musíte svoju partnerku dobre poznať. Rozhodne jej nemôžete robiť niečo o čom si len myslíte, že to sa jej bude určite páčiť. Každá žena reaguje trochu inak. Ak sa napríklad rozídete so svojou partnerkou, ktoré sa u predohry páčilo dráždenie análku a orgazmus k nej pribehol bleskovým tempom, tak to rozhodne nepraktikujte na svoje terajšie priateľku. Rozhodne nie skôr, ako si s ňou o tom porozprávate. Mohlo by sa vám stať, že namiesto absolútneho vrcholu príde blesková facka a máte po sexe.

Lenivosť vrchol neuspíší

Bez problémov môže mať niekoľko po sebe nasledujúcich orgazmov. Nehovorím, že je to tak u každej ženy. A tiež nehovorím, že je to jednoduché, ako urobiť si kávu. Niekto má bohužiaľ tú smolu, že jeho partnerka orgazmus nedosiahne aj keby sa rozkrájali. Ale to percento žien je veľmi malé. Naopak veľké percento, keď žena orgazmus nedosiahne, je neschopnosť mužov. Raz nemajú dostatočnú trpezlivosť ženu dosť dlho stimulovať, po druhé vôbec nevedia kam siahnuť a do tretice sa im často ani nechce čokoľvek robiť. Odplatou im je naštvaná a nervózny ženská, ktorú musí dlho prehovárať, aby s nimi išla do postele. A po sexe sa na ne neusmieva tak milo a slastne. Naopak, ide si nahnevane zapáliť cigaretu, otvorí si knižku, neodpustí im totálny ospalosť a dúfa, že to nejako rozdýchať.

Fantázia je výhra

Najčastejšie sa stretávam s názorom, že muž má najväčšiu radosť, keď partnerka má orgazmus ako prvý. Preto si s ňou hrajú tak dlho kým jej k orgazmu neprivedie. Rozviňte svoju fantáziu. Ak máte strach, že by váš penis explodoval, akonáhle by sa dotkol jaskynky, tak si kúpte vibrátor. Je to príma hračka na ktorú sa dá maximálne spoľahnúť. Nikdy neuvadne a váš penis bude potom pripravený docieliť prípadne ďalšieho orgazmu u ženy. Okrem toho použitie vibrátora s kombináciou orálneho sexu je pre predohru ako stvorený a orgazmus je veľmi skoro. K tomu si žena po tej náhradke bude chcieť tak moc vychutnať pravý penis, že budete mať pocit, že sa rozhodla vás totálne vysať.

Jeden a viac orgazmov

Rozdeľte si milovanie na niekoľko fáz. Ak ich budete vhodne kombinovať, odmenou vám bude niekoľko ženských orgazmov. Ako som už povedala, orálny sex a vibrátor. Potom prichádza na rad partnerka, ktorá vás chce roztrhať na kusy. Je tak túži po ďalšom orgazme, že nasadí absolútnu tempo. Nenechajte sa však zmýliť. Ak v tom tempe zotrváte, potom dosiahnete orgazmus vy a žena bude mať smolu. Nechajte ju nech chvíľu búrlivo vyvádza, ale postupne jej usmerňujte a pohyby spomaľujte. Keď sa vám to podarí nastoľte opäť ten režim orálneho sexu spojený s použitím vibrátora, alebo ak sa vám ho nechce hľadať, pretože ho vaša drahá polovička v zápale vášne skopla z postele, tak s použitím prstov. Orgazmus sa čo nevidieť určite dostaví a až potom spoznáte čo vo vašej partnerke je. Tá vám nedá vydýchnuť až kým z vás nevysaje poslednú kvapku spermií. A verte, že bude tak unavená, že zaspí dokonca skôr ako vy a vy potom nebudete mať výčitky svedomia, že sa vám chce po sexe ako vždy spať.

Dôležité je myslieť

A to myslím obojstranne. Muž by mal myslieť na svoju partnerku, ako na stvorenie veľmi komplikované. Ale tiež by nemal zabúdať na seba, aby sa mu nestalo, že síce partnerka bude mať niekoľko super orgazmov, ale on sa stane otrokom ženine žiadostivosti. Aj keď sa to niekomu zo začiatku môže páčiť. Lenže v milovaní by mali byť aktívne pokiaľ možno obaja. Hovorte spolu o milovaní, hľadajte rôzne alternatívy. Spokojnosť by potom mala byť na oboch stranách. Nerobte zo sexu zbytočne tragédiu ak sa niečo nepodarí, máte kopu času nájsť riešenie. Myslite na seba, myslite na partnerku, myslite dohromady a premýšľajte pokiaľ možno hlavou.

Ženský orgazmus - opakovane


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky