Čo sa prezliecť ... do uniformy?

Vďačné témy v erotickej oblasti. Jeden môj známy - policajt - bol veľmi submisívny založený, avšak do tej doby, než obliekol svoju uniformu. Potom bol pán a ostatní ho museli bez slova vypočuť, čo platilo aj pre jeho priateľku.


Po príchode domov sa vždy vyzliekol a následne sa nechal zbičovať. No prečo nie, harmónia musí byť ...

Ďalší známy, teda skôr kamarát, nosí tiež uniformu, ale nijako zvlášť ho to neberie. Skôr sa mu páčia ženy v kostýmoch, elegantné a zmyselné. Upravený zovňajšok, sáčko, košele, nažehlené nohavice s pukmi a lodičky, to ho láka. Zaujímavé je, že dievčiny v minisukniach alebo s výstrihy ho nechávajú absolútne chladným ...

Čo zase ma nechávajú muži v uniformách a to vo všetkých

Nepríde mi sexy policajt, ani typický "Kraváťák". Nepáči sa mi muži v obleku, nieto v uniforme. Je to zvláštne, pretože veľa mojich kamarátok, ak nie všetky, sa tomu veľmi čuduje a viacmenej tento prístup nechápu. Nedivím sa im.

Uniforma poskytuje človeku možnosť byť na nejakú dobu niekým iným, než vo voľnom čase (alebo mimo posteľ)

Preto je tak hojne využívaná aj v erotike, kde možno v sexshopoch a na internete zohnať kvantá rôznorodých oblečkov. Od latexových, cez textilné, až po ozajstné napodobeniny. K tomu existuje samozrejme veľa realistických doplnkov, avšak treba dodať, že za to tiež zaplatíte pekné peniažky.
Preto sa oplatí trochu zaimprovizovať a chytro sa porozhliadnuť okolo seba ...

Čo tak zájsť do požičovne kostýmov?

Alebo sa opýtať kamarátky, či náhodou nemá vo svojej garderóbe to či ono. Určite potom budete mať oveľa väčšiu radosť z výsledku, kedy kostým bude originálna a ak vo finálnom výsledku poteší a splní svoj ​​účel, bude len fajn. Nikde totiž nie je napísané, že čím drahší uniformu na sebe máte, tým väčšia z nej bude radosť a úžitok.

Čo sa prezliecť ... do uniformy?


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky