Dojmy z prekonanej obriezky

Pretože si myslím, že je mužská obriezka veľmi užitočná a príjemná vec, chcem sa s vami podeliť o pár osobných skúseností a možno aj rozptýliť niečí obavy z tohto drobného chirurgického zákroku.


Pretože si myslím, že je mužská obriezka veľmi užitočná a príjemná vec, chcem sa s vami podeliť o pár osobných skúseností a možno aj rozptýliť niečí obavy z tohto drobného chirurgického zákroku. Obriezku som prekonal asi v 22 rokoch na vlastné želanie a podotýkam, že vôbec nie z náboženských důvodů.Protože si myslím, že je mužská obriezka veľmi užitočná a príjemná vec, chcem sa s vami podeliť o pár osobných skúseností a možno aj rozptýliť niečí obavy z tohto drobného chirurgického zákroku.

Obriezku som prekonal asi v 22 rokoch na vlastné želanie a podotýkam, že vôbec nie z náboženských dôvodov.

Mal som síce trochu problémy s predčasnou ejakuláciou a občasné vyrážky za žaluďom, ale v Čechách vám obriezku na urológii nevykonajú bez indikácie, to znamená bez vážnejších zdravotných príčin (napríklad zúžené predkožky). Musel som sa teda obrátiť na súkromného lekára, ktorý síce zákrok vykonal bez hradenia zdravotnou poisťovňou, ale k mojej plnej spokojnosti. Je to fakt skvelý pocit, mať trvale obnažený žaluď: o)

Operácia bola vykonaná v celkovej anestézii a netreba sa jej báť. Po niekoľkých dňoch zvýšenej starostlivosti o jazvičku po predkožke sa stratí pooperačné opuch a asi za 10 dní, kedy sú odstránené stehy možno už pomaly prejsť k spočiatku radšej citlivé pohlavné aktivite. Po niekoľkých mesiacoch sa precitlivenosť žaluďa príjemne upokojí a jazvička skoro stratí.

Moje obřízkaProtože je celý žaluď trvale obnažený, jeho citlivosť sa trením o odev čiastočne zmierni a takpovediac kultivuje, čo je nielen veľmi príjemné, ale aj sa mi tým upravila predčasná ejakulácia do normálu a občasné kožné vyrážky sa úplne vytratili. Aj predchádzajúce odreniny po vášnivejšie súloži sú vďaka spevnenie a prevzdušnenie pokožky žaluďa a jeho okolí tie tam :)

Obavy z menšieho zážitku obrezaných mužov pri milovaní sú myslím úplne nepárne a ja skôr pozorujem opačný účinok. Aj keď musím priznať, že v spôsobe zážitku som isté zmeny zaznamenal, nie však k horšiemu. Jedná sa skôr o to, že je pri obriezke časť citlivé vnútorné predkožky odstránená, čím sa oblasť príjemných prežitkov presúva hlavne na žaluď vrátane jeho lemu a zvyšok predkožky za ním, Ona oblasť sa obřezáním a prerušením uzdičky dokonale odkryje sexuálnemu dráždeniu. Citlivé erotogénne zóny na penise sa teda určite trochu zmení a treba si na ne nejaký čas zvykať, ale teraz je vnímam jednoznačne lepšie zrejme aj preto, že pri stoporenia je koža na penise až po žaluď rovnomerne napnutá a ten môže výraznejšie vstúpiť na scénu. Od tej doby mám zo sexu nejako väčšiu radosť a vyložene sa na neho teším pretože aj orgazmus, ktorý teraz prichádza trochu neskôr, mi pripadá skoro silnejšie a intenzívnejšie ako pred obřezáním.

Dojmy z prekonanej obriezky


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky