Najlepší sex si užívajú vydaté ženy po štyridsiatke

Prieskum listu Top Sante ukázal, že ženy po štyridsiatke si v posteli veria oveľa viac, než keď im bolo dvadsať. Milostný život sa vraj tiež radikálne zlepší, keď deti odídu z domu.


Cez 81 percent starších žien priznáva

Že sa v sexe odvažujú experimentovať viac, než keď im bolo dvadsať. A 63 percent zrelých dám si vraj tiež v posteli oveľa viac veria. Väčšina (60 percent) zástupkýň nežného pohlavia s deťmi nad osemnásť rokov tvrdí, že od odchode detí z domu užívajú sexu častejšie. A celých 91 percent z nich s deťmi pod desať rokov naopak priznáva, že im ich ratolesti sexuálny život úplne zničili.

"Naozajstné sexuálne dobrodružstvo začína, keď sú deti staršie, alebo sú už z domu

V tú dobu už majú dosť skúseností aj sebavedomie na to, aby si sex užívali viac ako kedykoľvek predtým. Náš prieskum jasne ukazuje, že najlepší sex si užívajú tie vydaté nad štyridsať rokov, "tvrdí Nicola Down, redaktorka britskej verzie listu Top Sante. "Je smutné, že celých osemdesiat percent žien sa domnieva, že spoločnosť vo všeobecnosti a mladí ľudia zvlášť, nemajú príliš pozitívny pohľad na staršie ženy. Pravda totiž je, že práve ony si zrejme vedia naozaj užívať milostného života," dodala Down.

Najlepší sex si užívajú vydaté ženy po štyridsiatke


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

úvery fyzickým osobám

benoit | 03.12.2015 10:49
dobrý de?,
Som certifikovaný veriteľa, pôžičky I
jedinci od dlhú dobu od roku 2000 do € dve milióny v pomere 3% na veľmi jednoduchom stave. Takže ak ste v núdzi, prosím, potvrďte vaše výšky úveru. Čaká na vás poštou: financementbenoit@outlook.fr

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky