Prečo ženy predstierajú orgazmus

Väčšina žien aspoň raz za život predstierala pri sexe s partnerom orgazmus. Dôvody, ktoré ju k tomu viedli, alebo pravidelne dovádza, sú rôzne. Poďme sa na ne bližšie pozrieť.


Niektoré ženy si nedokážu sex naozaj užiť. Niektoré o to ani v určitých situáciách nestojí a sú rady, keď už je po všetkom. Niektorým ženám zase robí problémy dosiahnuť orgazmus, aj keď pre to robia všetko možné. Sú rôzne situácie, ktoré ženy dovádza k riešeniu predstierať orgazmus. Je to ale správne? Dlhodobé a pravidelné predstierania orgazmu môže podľa odborníkov viesť k tomu, že ženy sú so sexom nespokojné a časom si ho totálne zprotiví, že už ho ani nevyhľadávajú, ani ho nepotrebujú. Aby ženy nemuseli predstierať orgazmus, častokrát im nezostáva nič iné, ako svojmu partnerovi vysvetliť, čo ich vzrušuje, čo sa im páči a ukázať im, ako je uspokojiť. Ak si s partnerom, ktorý Vás doteraz nedokázal priviesť k orgazmu, nepromluvíte, nedávate mu tak ani šancu, aby sa zlepšil, a aby sa viac snažil vyhovieť Vám. Je to škoda, pretože partner tak nemá ani najmenšie poňatie o tom, že by niekde dochádzalo k chybe, a je teda absolútne spokojný, zatiaľ čo Vy zo sexu nemáte takmer nič. Zmeňte to. Ak ho budete svojimi vzdychmi a stonaním pri predstieranom orgazme neustále presviedčať, že všetko, čo robí, je perfektné, dokonalé a jedinečné, a dávať mu tak najavo, že jedine on Vás dokáže skvele a bezchybne uspokojiť, bude stále v posteli opakovať dokola to isté a nebude mať dôvod nič meniť. Váš orgazmus tak bude v nedohľadne.

Užívajte si sex opravdivo

Mnohým veciam sa musí ísť naproti a to isté platí aj o orgazme. Ani ten totiž spravidla neprichádza len tak, sám o sebe, ale je potrebné mu pomôcť a trochu sa snažiť. Pre začiatok urobíte najlepšie, keď partnerovi poviete, čo Vás vzrušuje, čo Vám robí dobre au ktorých praktík je vysoká pravdepodobnosť, že dosiahnete orgazmus. Pokiaľ o sexe nerady hovoríte, je dokonca ešte lepšie, keď mu rovno predvediete ukážku sama na sebe. Nielenže to partnera skvele nažhaví, ale predovšetkým dostane návod, ako Vás uspokojiť. Každopádne sa vyvarujte predstieranie orgazmu. Nemuselo by sa Vám to do budúcnosti vyplatiť. V posteli si to musíte užívať. Nekontrolujte sa stále, nezameriavajte sa na to, ako asi pri sexe vyzeráte, či nie ste moc hlučná alebo či Vám netrvá príliš dlho, než dosiahnete orgazmus. Všetky takéto pocity a myšlienky dosiahnutie orgazmu odďaľujú. Podľa vykonaných výskumov jedna za troch žien orgazmus v posteli hrá. Veľmi zaujímavým zistením bolo, že orgazmus predstierajú predovšetkým veľmi krásne ženy. Teda podstatne častejšie, než ženy, ktoré sú svojim okolím považované za menej atraktívne. Prečo tomu tak ale je? Možno preto, že krásnym ženám záleží na tom, aké budú milenky, ako ich budú ich partneri posudzovať a chcú byť skrátka aj v sexe jedinečné a neprekonateľné.

Prečo ženy predstierajú orgazmus?

Dôvodov, prečo ženy predstierajú orgazmus, je veľa. Aj keď pre mužov je väčšina týchto dôvodov nepochopiteľná, ženy si skrátka v niektorých prípadoch nemôžu pomôcť. Často sa tiež stáva, že keď žena raz zahrá na svojho partnera orgazmus, naďalej v tom pokračuje, bez toho, aby o to stála, ale skrátka preto, aby partnerovi neprišlo divné, že jej zrazu robí problém dosiahnuť orgazmus. Žena potom môže byť svojím konaním sama znechutená, bohužiaľ už nedokáže s predstieraním prestať a nemá tak možnosť si sex skutočne užiť. Ktoré dôvody ženy uvádzajú ako najčastejšie pre predstieranie orgazmu?

Nevyhovujúce sex

Nie každé milovanie je pre ženu záživné a baví ju. Niekedy sa žene do milovania nechce, pretože je napr unavená, niekedy jej nevyhovuje jej sexuálny partner, a niekedy nemá na sex myšlienky, pretože rieši nejaké osobné či pracovné problémy, atď Napriek tomu, že sa žena v takýchto prípadoch snaží, ako chce, orgazmus sa nie a nie dostaviť. Zo sexu sa potom stáva drina a nuda. Ak už by žena sex rada ukončila a zbavila sa tak "trápenie", ktoré jej tento nevydarený sex pôsobí, je pre ňu najjednoduchším a najrýchlejším riešením predstierať orgazmus.

Neschopnosť dosiahnuť orgazmus

Sú ženy, ktoré majú všeobecne problém dosiahnuť orgazmus. Buď ho doteraz ešte nikdy nedosiahli, alebo sa im to už párkrát v živote podarilo, ale museli preto vynaložiť veľa úsilia. U týchto žien si musí dať sexuálny partner viac záležať, aby pochopil, čo žena potrebuje, a aby vnímal reakcie jej tela. Ženy sa často za nemožnosť dosiahnuť orgazmus hanbia a nechcú svoje tajomstvo muži prezradiť, pretože môžu mať za to, že v jeho očiach už nebudú skvelými a bezchybnými milenkami. Preto je pre nich oveľa jednoduchšie predstierať orgazmus a podrobnejšie sa svojím telom nezaoberať.

Rýchly sex

Tendenciu k predstieranie orgazmu majú aj ženy, ktoré sú zamerané na kariéru a na výkon. To sa prejavuje nielen v zamestnaní av bežnom živote, ale aj pri sexe. Takéto ženy chcú byť jednotkami aj v sexe, a chcú toho čo najviac stihnúť. Ani pri sexe nie sú schopné si oddýchnuť, vypnúť a užívať si tieto krásne chvíľky. Chcú mať sex čo najrýchlejšie za sebou a venovať sa opäť ďalším stanoveným cieľom. V týchto prípadoch je pre nich veľmi pohodlné predstierať po krátkom sexe orgazmus, a ďalej sa venovať ďalším svojim povinnostiam poznamenaným v diári.

Nechuť na sex

Nie každý má vždy chuť na sex. Na tom nie je nič zvláštneho. Nie je pravda, že muži na sex myslia neustále a najradšej by sa mu venovali nepretržite. A rovnako, ako je tomu u mužov, ani ženy nemajú vždy chuť tráviť čas s partnerom v posteli a venovať sa sexu. Niekedy chýba nálada, niekedy sa žena necíti dobre, niekedy má starosti a problémy. A aj keď sa bude partner snažiť akokoľvek, nenarobí s tým nič. Ak je partner neúnavný a neodbytný a sex vyžaduje, nezostáva koľkokrát žene mu vyhovieť, ale pritom predstierať orgazmus, aby si svoje odbila čo najrýchlejšie.

Orgazmus ako odmena partnerovi

Všetci muži nie sú preborníkmi v sexe. Aj keď by všetci chceli byť Don Juan a uspokojovať ženy na počkanie, niektorí nemajú dostatok skúseností, neverí si av posteli môžu pôsobiť až srandovne. Každopádne sú takí muži pre ženy častokrát roztomilý. Žena by sa nemala nedostatočným schopnostiam svojho partnera smiať, ale trochu ho podporiť a vteliť sa do učiteľky sexu. Ak žena názorne ukáže partnerovi, čo sa jej páči, povedie mu ruku a pomôže mu, môže si dokonca aj žena užiť svoje. Keď sa to nepodarí, častokrát partnera povzbudí aspoň nahraným orgazmom, ktorý tu plní funkciu odmeny za to, že sa aspoň snažil.

Prečo ženy predstierajú orgazmus


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky