Vaše zážitky: Sex v posteli je nuda. V prírode sa dá zažiť všeličo!

Hoci na to súčasné daždivé počasie nevyzerá, aspoň podľa kalendára je leto na dohľad. To, že slnko a teplo zvyšujú chuť na sex, je všeobecne známe. Preto sa v lete milujeme aj tam, kde by nás to inokedy nenapadlo, túžba je skrátka silnejšia.


A že pri milovaní v prírode môže byť zážitkom krásnym aj takmer hororovým, dokazujú skúsenosti čitateliek Dámy.

Vaše zážitky: Sex v posteli je nuda. V prírode sa dá zažiť všeličo!

Dvojité milovanie

S mojím priateľom sme sa zoznámili v máji. Takže v lete sme prežívali najväčšiu zamilovanosť a vášeň a podľa toho to taky vyzeralo. Keď to na nás prišlo, milovali sme sa prakticky kdekoľvek, doma či vonku. Raz večer sme si takto vyrazili na romantickú prechádzku. Prechádzali sme sa lesoparkom na kraji nášho mesta, keď to na nás naraz prišlo. Zbehli sme z cesty a zmizli za najbližším hustým krovím, tam som sa oprela o strom a milovali sme sa postojačky. Keď som boli v najlepšom, otvorila som na chvíľu oči. A zistila, že snáď tridsať metrov od nás je dvojica, ktorá robí úplne to isté! Boli k nám chrbtom, takže o nás nevedeli. V prvej chvíli som spanikárila, ale situácia bola tak vzrušujúce, že som len zavrela oči a nechala to byť. Keď som ich znovu otvorila, pozerali zase oni v šoku na nás. Bolo to dosť komické, ale napriek tomu sme ako my, tak oni pre istotu rýchlo zmizli každý na opačnú stranu.

Klára, 24 rokov

Smoliarka

Čo sa týka milovania vonku, som nebetyčný smoliar. Vždy sa mi pri tom prihodí niečo, čo celú akciu skomplikuje alebo úplne prekazí. Samo o sebe stačí už to, že som silný alergik, takže jarné romantika v prírode sa moc nekoná. Párkrát som to skúsila, ale nešlo to. Zatiaľ čo ja sa dusila, náprotivok bol rozptyľovaný neustálym kýchaním, a vo finále sme to radšej vzdali. Až niekedy v polke júla, keď moji najväčší nepriatelia odkvitnú, sa situácia zlepšuje. Napriek tomu sa mi stále stavia do cesty najrôznejšie prekážky. Námatkovo už som zažila zadok v mravenisku, bachyně s mláďatami, ležanie na psím výkalu alebo hubárov voyér. So súčasným partnerom som od jesene, takže tohtoročné leto bude naša premiéra. Skoro si hovorím, že pre dobro vzťahu by sme sa mali vonkajšie radovánok pre istotu úplne vyvarovať.

Petra, 26 rokov

Návrat na miesto činu

Predvlani v lete sme s manželom oslávili 25-ročné výročie svadby a súčasne moja päťdesiatku. Môj muž sa naozaj vytiahol. Vzal ma na romantický víkend do južných Čiech, kde sme sa kedysi na tábore zoznámili. Tentoraz už sme však nebývali v stanoch pri potoku, ale v krásnom útulnom penzióne. Podvečer sme sa však vydali hľadať miesto, kde tábor kedysi stával. A naozaj sme ho našli a spoznali. Keď môj muž rozbalil na trávnik deku, ktorú niesol sebou, myslela som v prvej chvíli, že sa len posadíme a budeme zasnene spomínať. Nakoniec z toho bol ale jeden z najkrajších sexuálnych zážitkov, ktoré sme za posledné roky mali. Ako by sme zrazu omladli o tých 28 rokov, čo sa poznáme. Z víkendu som sa vrátili znova zamilovanie a náš vzťah to krásne oživilo.

Markéta, 51 rokov

Zákerný rebrík

Uprostred lesa som sa milovala prvýkrát a celkom iste naposledy pred šiestimi rokmi. Bola som vtedy čerstvo zamilovaná a svojmu náprotivku robila všetko, čo som mu na očiach videla. Sama som skôr trochu bojazlivé a on bol môj pravý opak. Neustále v pohybe, v honbe za adrenalínom. Nápad v lese sa ale nijako nebezpečný nezdal. Vyliezť na posed a tam sa pomilovať. Lenže sme žiadny poriadny nemohli nájsť, až sme nakoniec vzali zavděk akýmsi "poloposedem". Hore viedol rebrík a na jeho konci bolo len doska ako lavička, inak nič. Peter vymyslel, že to budeme robiť zozadu na rebríku. Neviem, prečo bolo nutné liezť až do päťmetrovej výšky, keď rovnaký efekt by to malo aj dole. Výsledok bol, že jedna z horných špriclí nevydržala nápor štyroch nôh v pohybe a my leteli dole ako hrušky. Dopadla som na Petra a zlomila mu ruku, sama som bola pomlácená ako žito. Teraz som už niekoľko rokov s iným mužom, ktorý je našťastie pokojnejšie povahy, a do podobných akcií sa nepúšťa.

Jitka, 30 rokov

Bežecká vášeň

Sex v prírode mám rada, pretože mi pripadá taký živočíšny. Zvyčajne sa odohrá v lete, kedy je horúco, takže sme obaja trochu spotení. Nie je možnosť sa dokonale umyť a navoňať a to vo mne a mojom partnerovi vzbudzuje celkom divoké vášne. Raz mi povedal, že úplne najviac ho vzrušujte, keď spolu ideme behať a on ma vidí pred sebou, ako sa mi hýbe pri pohybe zadok. A tak som ho raz prekvapila. Uprostred behu lesom som zastavila, že už nemôžem. Radek sa na mňa prekvapene pozeral, pretože to sa mu so mnou ešte nestalo. "Potrebujem trochu energie od teba," usmiala som sa na neho a potom ho začala bozkávať. Pochopil rýchlo, vyzliekol mi prepotené tričko, na ktoré som si kľakla, a potom sme sa pomilovali. Bolo to rýchle a veľmi intenzívne. Potom som skutočne bežať nemohla, ako sa mi podlamovali nohy. Od tej doby sme si to už mnohokrát zopakovali. Keď si chcem naozaj dobre zabehať, pre istotu volím cestu, ktorá nevedie lesom.

Martina, 29 rokov

Bobrík odvahy

Pred niekoľkými rokmi som leto trávila ako inštruktorka na detskom tábore. Už od začiatku sa mi tam páčil kolega, lenže sme každý mali na starosť iný oddiel detí a vídali sa prakticky len u večerných plánovacích porád. Aj tak sme si ale vymieňali veľavravné pohľady, ktoré značili obojstranný záujem. Jeden večer sme pre deti pripravili chodník odvahy. O polnoci sme ich vyslali z tábora na úzku lesnú cestu ožiarenú len sviečkami. Mali ujsť asi dva kilometre k rybníku, kde na nich čakal jeden z inštruktorov. My ostatní sme boli rozmiestnení po trase, aby sme ich strážili a zároveň patrične strašili. Ja som bola až na poslednom úseku. Keď som napočítala posledné dieťa, začala som sa pomaly baliť, keď v tom ma niekto zozadu schmatol, zapchal mi pusu a zvalil na zem. Skoro som sa od strachu zbláznila a až tichý smiech mi prezradil, že je to Dan. Adrenalín v žilách mi dodal odvahy a ja som ho pobozkala. Ako keby na to čakal, začal mi všetko oplácať a za chvíľu sme sa v ihličia kotúľali sem a tam. Priamo na sex síce nedošlo, ale aj tak to bol jeden z najviac vzrušujúcich zážitkov. Všetko sme si vynahradili až po návrate domov - a sme spolu dodnes.

Iva, 27 rokov

Naozaj žeravé milovanie

Na strednej škole som každoročne s partiou priateľov trávila dva týždne prázdnin na chate, ktorú vlastní moji rodičia. Tí nás tam veľkoryso nechávali samotné a len čas od času prišli skontrolovať. Vlani som si chcela tyhle chvíle nostalgicky zopakovať a pozvala na letný víkend starých priateľov aj s ich partnermi. Sedeli sme dlho do noci pri ohni a spomínali, postupne sa všetci rozchádzali, až som nakoniec zostala pri táboráku len so svojím manželom. "Čo keby sme spali tu pri ohni, to by bola romantika," napadlo ma. Mirek súhlasil a došiel do chaty pre dva spacáky, ktoré sme zopol do jedného a uložili sa. Za chvíľu nám vo fusaku bolo neuveriteľné teplo, a ako sme sa navzájom vyzliekali, situácia sa začala uberať iným smerom. Nakoniec si na mňa Mirek ľahol a začali sme sa milovať. Po chvíli sme mala neodbytný pocit, že ma hrozne páli nohy av tú istú chvíľu sa začal šklbať aj manžel. Ako sme sa vrteli, dostali sme sa až k ohnisku a koniec spacáku začal horieť! V panike sme niekoľko sekúnd nedokázali nájsť zips, a keď sme sa konečne oslobodili, bosými nohami sme skočili do vlhkej trávy, zatiaľ čo sa okolo šíril pach spálenej látky. Milovanie tak nedospelo do konca, ale táto príhoda nás dodnes vždy rozosmeje.

Vaše zážitky: Sex v posteli je nuda. V prírode sa dá zažiť všeličo!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky