Ako uspokojiť muža

Chcete svojho partnera prekvapiť, spestriť si Váš sexuálny život, a docieliť toho, aby mal myšlienky len na Vás? Ak áno, neváhajte a prečítajte si nasledujúce rady, ktoré Váš partner určite ocenia.


Žiadny univerzálny návod ako uspokojiť muža neexistuje. Každý muž má totiž rád niečo iné. Ľudia všeobecne túžia po návodoch. Chceli by vedieť, ako správne urobiť to či ono, aby z toho bol partner ako sa hovorí "na vetve", ale v skutočnosti žiadny taký všeobecný návod nie je. Ak by takýto zaručený recept na uspokojenie muža existoval, bola by to večná škoda. Vďaka takému receptu by sa prišlo o objavovanie všetkého nového a sex by už nebol taký, aký má byť.

Čo prináša partnerovi uspokojenie?

Vo väčšine prípadov sa stáva, že partnerovi prináša zásadné uspokojenie to, že je uspokojený partner druhý. Žena chce vyhovieť vo všetkom mužovi, aby prežil skvelý sex, muž zase ženie. Ženy napríklad často predstierajú orgazmus a to z toho dôvodu, lebo vie, že to muži urobí radosť. Muži chcú uspokojiť ženu, pretože im to robí dobre a vzrušuje je to. Držte sa pravidla, že čo robí dobre Vám, robí dobre aj Vášmu partnerovi. Hlavné je si vyhovieť navzájom. Rady, ako to docieliť, sú však veľmi individuálne, pretože každému vyhovuje niečo iné. Vedzte, že muž je najšťastnejší, keď je jeho žena spokojná a má z milovania aj pôžitok.

Nenúťte sa do sexu

Zájdite len tak ďaleko, ako sami chcete. Rozhodne sa neodporúča praktizovať v sexe veci, ktoré sa Vám nepáči, ale robíte je len kvôli partnerovi. Za chvíľu by bol taký vzťah plný povinností, ktoré obaja neznášate, ale robíte je len kvôli tomu druhému. A je známe, že k tomu, čo musíte robiť z povinnosti, sa čo nevidieť vypestuje odpor. Nie je totiž nič horšie, ako keď sa v sexe obetujete. Ak sa Vám do milovania nechce, je lepšie mužov pre túto chvíľu odmietnuť ako milovanie pretrpieť. Nielen že taký sex absolútne muža neuspokojí, ale Vaše správanie s otráveným výrazom sa ho môže navyše dotknúť.

Lichoťte mu

Muž je od prírody dobyvateľ. To sa prejavuje aj v sexe, v ktorom chce byť úspešný. Chce v ňom vynikať. Ak sa mu nedarí ženu uspokojiť, naozaj ho to trápi. Preto je dobré ho za jeho výkon pochváliť. Povedzte mu, ako bol dobrý a ako moc sa vám sex s ním páči a budete vidieť, ako je spokojný. Trocha toho lichotenie totiž nie je nikdy na škodu. Priznajte si, že ani Vy by ste rada nechcela počuť pravdivú otázku na otázku: Nezdá sa ti, že som pribrala? Pozor však na predstieranie! Lož má krátke nohy, ako sa hovorí a je to pravda. Ak nejakú dobu predstierate, ako sa sex s Vaším partnerom bezchybný a potom prídete s tvrdením, že Vám vlastne po sexuálnej stránke Váš partner nevyhovuje a chcela by ste skúsiť niečo iné, nebude to muž rozumieť. Začne vás podozrievať, že k nemu nie ste úprimná a že ste mu klamala.

Dobrý sex až po určitej dobe?

Mnoho mužov zažíva dobrý sex až po nejakej dobe, až keď sa obaja partneri poznajú a opadne prvotný vzájomný ostych. Často až po niekoľkých týždňoch alebo mesiacoch začínajú partneri v posteli experimentovať a sex je skutočne baví. Nebojte sa vymýšľať nové a nové spôsoby, ako partnera potešiť. Skúste pokojne aj niečo, čo tomu druhému pripadne zvláštne.

Ako najlepšie uspokojiť muža?

Rady a tipy:
Zapojte fantáziu

Je nutné zdôrazniť, že predovšetkým víťazí odvaha a fantázie as tým súvisí samozrejme aj nadšenie a chuť k orálnemu sexu. Až potom, čo tejto praktike prídete s nadšením na chuť, prichádza na rad technika a spôsob, ktorým svojho partnera uspokojuje.

Dajte si načas

Mnoho mužov uvíta dlhší láskanie a hladkanie po celom tele, nielen v rozkroku. Ženy si často myslia, že muži majú erotogénne zóny len a len medzi nohami a tak sa zameria iba na túto oblasť a ostatné partie prehliada. To je však veľká chyba. Skúste sa aspoň pár minút nežne dotýkať svojho partnera všade inde, len nie v rozkroku, nežne ho laskejte a uvidíte, ako sa mu to bude páčiť.

Majte na pamäti, že penis nie je všetko. Muži milujú hladkanie na vnútornej strane stehien, alebo ľahké bozkávanie na krku aj na uchu. Preto tieto partie Nezabúdajte. Penis počká.

Používajte jazyk

Veľa žien pri orálnom sexe pohybuje iba hlavou hore a dole a myslia si, že muž je z toho v siedmom nebi. Samotné mechanické pohyby však rozkoš muži nezaručí. Naopak ocenia, ak pri orálnom sexe začnete používať jazyk. Nápadom sa medze nekladú. Môžete napríklad špičkou jazyka krúžiť okolo penisu, alebo sa ho len letmo dotýkať. Jazykom môžete láskať aj najbližšie okolie.

Pomáhajte si rúk

Muži okrem jazyka uvítajú taky to, keď žena podporí prežitok použitím rúk. Nie je dobré to s rukami moc preháňať, stačí ich občasné použitie. Láskanie a sania je predsa len lepšie.

Menej je niekedy viac

Nemusíte sa vždy pohybovať rýchlo. Pomalé pohyby sú mnohokrát príjemnejšie a erotičtější. Dokonca v dôsledku "divočení" môže dôjsť k jemnému spálenie alebo natrhnutie tenké kože. Ženy majú často pocit, že musí robiť všetko čo možno najrýchlejšie, aby sa to mužom páčilo, ale opak býva často pravdou. Ovšem všetko je individuálne. Najlepšie urobíte, ak budete sledovať mužovi reakcie pri Vašich rôznych rýchlostiach a podľa výrazu partnera sa potom držať tej, ktoré mu zjavne vyhovuje najviac. Ak si však nie ste istá, nie je nič jednoduchšie, než sa ho narovinu opýtať.

Ako už bolo napísané na začiatku článku, každému sa páči niečo iné. Niekoho vzrušuje sa s partnerkou bozkávať aj tesne po vyvrcholení, inému sa páči len orálny stimulácia, iný zase oráním sexom vyvrcholenie nedosiahne, niektorí majú radi jemnejšie stlačenie penisu, pozvoľné prechádzaní rúk a jemné vzrušovanie uvoľneným jazykom, iní na to radšej hupsnou hneď bez predohry.

Bacha na zuby

Dajte si pozor, aby ste partnera pri orálnom sexe nekousla. Aj to sa totiž stáva. Prevažná väčšina mužov ocení, ak všetko žena zvládne, bez toho aby o ne zavadila jediným zubom.

Buďte sexy - kúpte si sexi bielizeň

S krásnym zážitkom zo sexu samozrejme súvisí aj pekné sexy bielizeň. Aké bielizeň žena na sebe má, je pre muža veľmi dôležité, aj keď nie podstatné. Samozrejme že muž dostane na ženu chuť o to väčšie, keď ju vidí v sexi prádielkom, než keď má na sebe bombarďáky.

Po vyvrcholenie neprestávajte

Ak to zvládnete, po vyvrcholení za žiadnu cenu neprestávajte. Postačí, keď len spomalíme tempo, zážitok z orgazmu sa tak zmnohonásobia.

Záverom je dobré uviesť, že ak chcete naozaj Vášmu partnerovi dopriať v posteli nezabudnuteľný zážitok, sex by Vás mal baviť a napĺňať. Preto hoďte všetky starosti za hlavu a užite si super sex.

Ako uspokojiť muža


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky