Chcete mať lepší sex? Pite viac vína!

Muži odnepamäti spájajú potešenie z vína so ženami. A robia tak po dobrej skúsenosti, že ľahko ovíněné ženy sú najlepšími milenkami. Na Univerzite vo Florencii to teraz preukázali.


Ženy konzumujúce jednu až dve poháre vína denne majú uspokojivejšie sexuálny život než abstinentky

Sexuológovia z Florencie vyspovedali 800 žien vo veku 18 až 50 rokov z Toskánska, predložili im dotazník na vyhodnotenie indexu ženských pohlavných funkcií a zisťovali tiež, či konzumujú víno ​​a koľko denne. Index zisťuje rôzne faktory ako sexuálne vzrušenie, túžbu po sexe, dosiahnutie orgazmu, uspokojenie z vyvrcholenie aj sexu a rôznu mieru bolestivosti pri súloži. Hodnota indexu sa pohybuje od dvoch do 36 bodov.

Ženy konzumujúce dva poháre vína denne dosiahli v priemere skóre 27,3 bodu

Pri konzumácii jednej pohára vína denne to bolo 25,9 bodu a ženy nekonzumující žiadne víno ​​mali celkovo 24,4 bodu. Pritom ženy vyššieho veku dosahovali vyššieho skóre než dievčatá a mladé ženy. "Historicky bol aspekt vína a sexuality dobre známy už od čias antického Grécka. Ale pole ženských pohlavných dysfunkciou je stále veľmi nezorané, "komentoval závery svojej štúdie doktor Nicola Modaini z Florencie.

Chcete mať lepší sex? Pite viac vína!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky