Čo majú muži pri sexe radi?

Nielen ženy sú rady rozmaznávané pri milovaní a sexuálnych hrátkach. Aj muži ocenia, že práve oni sú pre danú chvíľu stredobodom pozornosti. Ako uspokojiť muža, aby sa splnili všetky jeho erotické sny a predstavy?


Každý muž si vyžaduje niečo iné. Čo však odlišuje muža od žien, je to, že oni si dokážu povedať, čo chcú, čo sa im páči. Len máloktorému mužovi sa nepáči uspokojovanie ústami, tj orálny sex. Ak ste doteraz uspokojovala muža rúk, vyskúšajte oveľa všemocnější nástroj, ktorým sú Vaše ústa. Uvidíte, ako Vášho partnera priamo spáli prichádzajúce mohutný orgazmus. Oveľa intenzívnejšie, než, keď ho ukájate rúk, či pri súloži.

Striptíz ako vzrušujúce predohra

Aj muži majú radi milostnú predohru. Len je ich predstava predsa len o niečo odlišnejšie ako u žien. Ženy túžia po nežných dotykoch, láskanie, maznanie, uvoľňujúce masáži apod Muži si moc na dotyky a hladenie nepotrpia. Ak chcete muža tzv rozpáliť a nažhaviť, potom mu predveďte odzbrojujúci striptíz. Určite sa oplatí investovať do nejakého toho vzrušujúceho prádielka s podväzkami, či už čierneho, červeného, ​​alebo nežného a zvodného bieleho. Miesto rýchleho vyzlečenia z domáceho úboru pripravte Vášmu milému vskutku neočakávané predstavenie. Ak použijete aj vhodnú hudbu, intímne osvetlenie, budete mať muža tam, kde chcete, tj pripraveného na erotické hry, pri ktorých si užijete obaja. Aby sa však zo striptízu nestal trapas, je dobré, ak si najprv sami pred zrkadlom vyskúšate, ako bude vyzerať "premiéra".

Orálny sex - zaručene uspokojený muž

Striptízom nič nekončí, naopak začína. Váš partner bude doslova vyvedený z miery, akú inovatívny tigrica má doma. Po vzrušujúcom striptízu tak môžete partnerovi pripraviť ďalšie prekvapenie v podobe orálneho sexu, kedy ho budete uspokojovať ústami. Aby ste si však sexuálne hrátky užila aj Vy, nie je dobré sa nútiť do niečoho, čo nechcete. Partner napokon spozná, že robíte niečo sa zapretím a Vaša snaha môže tiež prísť navnivoč. A tak, ak nie ste proti dopriať partnerovi maximálnu slasť, potom môžete začať. Samozrejme, že pre Vás bude príjemnejšie, keď bude muž osprchovanie a voňavý. To už záleží na Vašej fantázii a umenie ho nenápadne presvedčiť, aby "išiel do kúpeľne".

Orálny sex - zapojte jazyk aj ruky

Pri orálnom sexe môžete zapojiť nielen ústa, ale aj Váš jazýček, kedy jeho špička môže len tak krúžiť okolo žaluďa. Niektorí muži majú radi o trochu tej tvrdosti a tak môžete jemne penis hrýzť zúbky. Avšak, naozaj len jemňounce. A pre docielenie maximálnej rozkoše si tiež môžete prizvať ďalšie pomocníkmi, v tomto prípade ruke. Kým bude penis láskať Vašimi ústami, jedna ruka môže penis pevne obopínať a pohybovať sa hore a dole. A druhá ruka môže jemne stláčať semenníky, či si s nimi hrať. Uvidíte, že muž svojím mručením a vzdychy Vám sám dá najavo, ktorá Vaša aktivita sa mu páči.

Orálny sex - olizovanie aj sanie penisu

Tak, ako milostný život ničí stereotyp, tak aj penis si zaslúži a ocenia kreativitu. Ústami môžete penis nielen jemne masírovať, olizovať, ale tiež ho rytmicky sať. Čím viac bude jednotlivých činností striedať, tým viac slastných pocitov muž zažije. A orgazmus, ten bude vskutku búrlivý.

Čo majú muži pri sexe radi?


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky