Erotická mapa tela

Naše telo, to nie sú len ruky, nohy, boky, zadoček ai Naše telo môžeme pripodobniť k mape, po ktorej môžu blúdiť končekmi prstov aj špička jazyka s jediným cieľom, vzrušiť náprotivok a dopriať mu maximálnu možnú rozkoš a slasť.


Iste ste už počuli o erotogénnych zónach. Znejú vám však tak trochu studeno, neosobne, nijako vzrušujúco? Potom sa Vám možno viac bude páčiť erotická mapa tela. Predstavte si, že ste objaviteľovi doteraz nepreskúmaného územia, kam máte prístup len Vy, okrem samotného partnera. Predstavte si, že len vy máte tú devízu zmapovať celú krajinu, kde už dlho nikto nebol, nikto cudzí. Môžete si erotickú mapu tela označiť, a to všetky miestečká, ktorá sa zapáči, ako Vám, tak Vášmu náprotivku. Reč nie je o ničom inom, ako o tele partnera. Ak si dáte tú prácu, potom môžete s náprotivkom zažiť nejeden slastný moment. A Aká práca? Čo je to za prácu, keď Vaše konania prinesie uspokojenie, vzrušenie, uvoľnenie a napätie zároveň?

Erotická mapa tela partnera

Vaše konanie vyvolá spokojný úsmev na tvári milovanej osoby. To, či za oným úsmevom budete stále Vy, alebo dopustíte, aby určitý votrelec sa vkradol na Vaše území, bude veľa záležať na Vás samotných. A tiež dobre zvážte, či je dobré si prejsť celú erotickú mapu tela naraz, alebo ju skôr pekne kouskovat, a skladať k sebe, kedy tu vezmete dielik, tú pridáte, inde vynecháte apod Odporúčame Vám kouskování. Váš náprotivok sa totiž bude mať stále na čo tešiť. A vy si hneď na začiatok nevystřílíte všetky náboje. Vašou zbraňou je zvedavosť, snaha, dôkladnosť, ale aj kreatívnosť, hravosť. A Vašimi náboji sú možnosti poskytovania rôzne intenzívnych slastných pocitov.

Prečo neísť v sexe hneď na vec

Sú jedinci, ktorí v sexe nestrácajú čas. Poväčšinou to potom sú muži, ktorí preskočí predohru, alebo partnerku párkrát pobozká, pohlavie, a šup s oblečením dole, a idú na vec. Ak nie je vyhnutia, a jedná sa o rýchlovku, ktorá nás má zbaviť vnútorného prepätiu, tak budiž. Ak sa však týmto spôsobom odohráva de facto každá milostná chvíľka, potom by bolo vhodné včas zabrzdiť, a vykonať zmenu. To, čo totiž budeme robiť stále rovnako, v nás po čase zanechá zažitý pocit, stereotyp, ktorého sa potom už len ťažko budeme zbavovať. Nemožné to nie je, ale príliš zdĺhavé a pracné. A keď sme už pri tej zdĺhavosť. Tak prečo muži vynechávajú predohru, či jej nevenujú dostatočnú pozornosť? Takáto predohra je totiž pre ne nudou. Predohra nie je natoľko akčné, aby pre nich bola žiaduce, či snáď dokonca vyhľadávaná. Opäť však narážame na to, že to tak byť nemusí. Teda, ak sa do predohry aktívne zapojí partnerka. Tá muža svojho partnera presvedčiť o opaku, čo si doteraz myslel o predohre.

Predohra nemusí byť len na začiatku milovania

Ak sa povie predohra, potom si väčšina, ak nie všetci predstaví maznanie, bozkávanie, ktorým sa jedinci pripravujú na nasledujúcu súlož, alebo orálny sex. U predohry je zažité, ako už z názvu vyplýva, že je pred samotnou akciou. Avšak, prečo sa aj tu držať zažitého, a neskúsiť milovanie s predohrou inak? Ak totiž predohru zaradíte do sexu, nie pred sexom, razom prestane byť predohra nudou. V tomto prípade môžete predohrou stupňovať rozkoš partnera, odďaľovať jeho vyvrcholenie. Striedanie intenzívneho sexu s následným pozvoľným stúpaním a klesaním, kedy však nedôjde k pádu, vám umožní zažiť úplne novú dimenziu v sexe. A ako presne pri predohre počas sexu postupovať? Na pomoc si môžete vziať už spomínanú erotickú mapu tela. Môžete bruškami svojich prstov, ale aj vlasy, špičkou jazyka, či pierkom, alebo niektorú z erotických hračiek, prechádzať po erotické mape tela Vášho partnera. Netreba snáď hovoriť, že je dobré venovať väčšiu pozornosť miestam, kde partner očividne stráca nad sebou kontrolu, a len slastne oddychuje, či mručí. Aby tomu tak bolo, je potrebné mať onú erotickú mapu tela starostlivo preskúmanou. Každý z nás môže mať svoje tajné miestečká, doupátka ukrytá inde. Nemožno teda vyraziť do "boja" s istým všeobecným manuálom. Najprv sa vydajte na prieskumnú misiu. A verte, že takejto misii sa partner rozhodne nebude brániť. A to zvlášť, keď nebude musieť nič robiť, len sa tešiť z Vašich dotykov a prijímať rozkoš.

Vzrušivá miesta partnera

Ktoré miesta môžete pri Vašom preskúmavaní vyradiť, minúť? Nie teda, že by ste sa im potom nevenovali, až príde na samotnú "akciu". To by bola pomerne kolosálny chyba, ktorú by partner niesol s veľkou nevôľou. Avšak pre samotné preskúmavanie sa potrebujete sústrediť, či skôr objaviť nová miestečká, o ktorých možno ani sám partner nevie, že mu môžu priniesť veľké vzrušenie. Pri preskúmavaní môžete minúť intímne partie Vášho partnera. V ich prípade je neoddiskutovateľné, že prinášajú slastné zážitky pri stimulácii, či už rukou, ústami, alebo pri súloži. Avšak, nie sú to len intímne partie, ktoré môžete stimulovať, dráždiť, aby partner došiel k vrcholu, a to nie hocijakom. Každá časť erotické mapy tela Vášho partnera môže byť priamo posiata miestečko, ktoré môžu priniesť intenzívne pocity. Aj takéto prsty na nohách, ktoré vyzerajú tak nenápadne, a skôr ich máme spojené s nie práve príjemnej vône, najmä ak si partner nemení ponožky, nedbá na dostatočnú hygienu, nevetrá topánky apod Dajme tomu, že sa partner starostlivo osprchoval, aby Vám poskytol dôvod na dôkladné prieskumné misiu. Môžete teda rovno začať u prstov jeho nôh. Už ich masáž, kedy nevynecháte ani plosky, mužovi prinesie slastné okamihy. Ostatne, to nám môžu potvrdiť všetci, ktorí si doprajú masáž nôh v masážnych salónoch, či chodí na pedikúru spojenú s masážou.

Ušné lalôčiky ako erotogénna zóna

Presuňme sa na úplne opačný koniec, kedy okrem bozkávanie partnera na ústa, líca obočie, očné viečka ai, môžete so svojím jazýčkom a zúbky zabrúsiť k jeho ušným lalůčkům. Tak, ako v prípade orálny sexu, aj tu opatrne práve s použitím zúbkov, respektíve ich intenzity stisku. Jemne žmolí, akoby naznačovať okusovanie, ale rozhodne nepoužívajte stlačeniami. Miesto rozkoše by sa Vám dostalo volanie, a následných nadávok. Nevšímajte si však len lalôčika. Môžete s jazýčkom zájsť za uško, ale aj do uška. Tu len pozor na reakciu partnera. Ona akcie mu môže pripadať spočiatku nepríjemná, ak ju doteraz nepraktizoval. Možno, že na prvýkrát len ​​zájdite jazýčkom, a potom si opätovne všímajte lalôčika. A to z jedného prostého dôvodu. Náprotivku je Vaša počínanie veľmi príjemné, ale akosi nebolo počítané s tým, že by sa Vaša prieskumná misia dostala dovnútra ucha. To však spoznáte aj Vy, ak ucítite na špičke svojho jazyka špecifickú horkosť. Uvidíte, že na druhýkrát Vás partner naopak bude smerovať, či už nenápadne, alebo priamo práve do uška.

Šimravé a príjemné pocity v podpazuší

V podstate všetky miesta, ktoré sú tzv skrytá, a nie hneď vystavená na obdiv, prinášajú slastné pocity. Takým ďalším miestom je podpazušie partnera. Tu je opäť potrebné podotknúť, že Vás samotnej asi nebude lákať šteklí partnera v podpazuší jazýčkom, ak ucítite nie práve príjemný odér. Ak sa však partner tesne pred Vaším milovaním osprchoval, a nepoužil deodorant, potom sa nemáte čoho obávať. Tak, ako v prípade preskúmavanie jaskynky ušká, aj tu sa môže partner diviť, kam že to smerujete. Avšak podivování bude len prvý moment, pretože sa mu Vaša hrátky budú veľmi páčiť. A Váš jazýček naozaj nemusí zaháľať. Môže sa potom z podpazušia pomaly presúvať k jeho pupku, kedy môžete prácu jazýčka zintenzívniť a dráždiť jeho podbruško. Všetky tieto praktiky môžete brať ako predohru, ktorú je možné zaradiť práve medzi samotný sex, kedy treba budete meniť polohu pre milovanie.

Erotická mapa tela


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky