Erotické hry - výber

Neviete, čo máte od tohto výrobku čakať? Zoznámte sa s erotickými doskovými hrami, ktoré vnesú do vášho života zábavu a spestrí vám napríklad aj váš vzťah. Z čoho môžete vyberať? Čítajte ďalej.


Erotické doskové hry nie sú jedným hlavným produktom, je to niekoľko typov

Doskové hry sú tie klasické, ktoré bežne poznáme - Človeče, nehnevaj sa, šach, Stávky a dostihy, Monopoly, Scrable a podobne. Erotické doskové hry sú často mutáciami týchto zábavných produktov, len majú odľahčený náboj. Ich obtiažnosť, respektíve možnosť intimity je potom rôzna. Niekedy je to ale aj veľmi odľahčené, takže si to môžete zahrať aj s kamarátmi. Pozrime sa bližšie na to, aké doskové erotické hry môžete mať.

Ľahké erotické hry

Tieto produkty sú skôr pre zábavu a pre flirt, keby sme špecifikovali priebeh hry. Ak je akákoľvek hra spojená s erotikou, tak to ale vždy neznamená, že sa hneď budete vyzliekať. Môžete mať erotické pexeso, Čierneho Petra, klasické karty alebo domino. Tieto výrobky potom na sebe môžu mať vyobrazené ľahšie obrázky i tvrdé porno, takže ak hovoríme o ľahkosti, tak to nie je tak, že to mohli hrať deti. Na čo obrázky sú? V podstate máte dvojaký výber. Keď opomenieme klasické kartové hry, kde namiesto zeleného vyšníka máte nahú dievčinu s listom v lone, tak treba domino alebo pexeso k sebe môžete priraďovať. Tu sa ponúka, že k sebe dáte potrebné rovnaké obrázky ženského prirodzenia alebo naopak mužského. Niekedy to môže byť zábava, pretože študovať rovnakosť dvoch týchto intímnych miest je zložitejšie než k sebe dať dva Káčer Donald. Rovnako tak to môže byť aj u domina. Inokedy sa k sebe zase hodia pary. Napríklad v pexese k sebe dáte ženu a muža, ktorí majú rovnako vyholený klin.

Ďalšie erotickú hrou môže byť nejaká úkolová. Klasické hádzanie kockou a chodenie figúrkami po políčkach. To môže byť potrebné obdoba Aktivít. Keď si potom postavíte na príslušné pole, ktoré velí vylosovať kartičku, tak nájdete úloha. Môže to byť vyzliekanie, bozk suseda a podobne. To sú tie ľahšie formy.

Erotické intímne hry

Ak už je to niečo silnejšie, tak sa musíte dohodnúť, s kým to budete prevádzkovať. Sú ale páry, ktoré si spolu takto užijú potrebné v štyroch. Tu už ale potrebné ony úlohy intímnejšie. Môže sa stať, že na kartičke nájdete, aby ste orálne uspokojili niekoho po vašu ľavici, a tam nemusí sedieť váš partner. Ak ale máte taký vzťah s niektorými ľuďmi, tak je to veľmi vzrušujúce hra, ktorá vynáša do vášho života spestrenie.

Erotické hry sú ozvláštnením vášho vzťahu aj toho s kamarátmi. U každej hry sa nasmejete, takže to bude zábava. Len si vyberajte, s kým to budete prevádzkovať. Nevadí vám, že budete bozkávať kamaráta a partner to bude vidieť. A čo keď to bude naopak? Preto vyberajte starostlivo - hru i hráčov.

Erotické hry - výber


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky