Firemný večierok

Asi som sa musela zblázniť. Vo svojich päťdesiatich rokoch som sa bozkávala v tmavej chodbe u záchodov so svojím o skoro 25 rokov mladším kolegom Alešom a dokonca som si nechala prechádzať kundu jeho dlhými prstami a vzdychala pri tom ako pubertiačka.


Magda, poď ku mne domov, promilujeme celú noc, zajtra si môžeme prísp. Som síce vydatá, ale s Honzom už sexuálne nežijeme viac ako rok a nebolo by to prvýkrát čo by som netrávila noc doma

Bola som vždy dosť náruživá a tak už rok si obstarávajú milenca na inzerát, ale aby som si začala niečo s kolegom, to nie aj keď niektorí mi dosť nadbíhali. A teraz už 14 dní ani jeden z mojich milencov nemal čas a ja som bola nadržaná ako snáď ešte nikdy. Možno, že ma lákalo aj to, že tak mladého milenca som zatiaľ nemala. Aj keď pred rokom môj prvý milenec bol o 20 rokov mladší a 2 dni a 2 noci sme hanebne mrdali, že som mala telo ako keby ma prešiel parný valec.

Holduju totiž tvrdému a perverznímu sexu a Libor sa svojej role trýzniteľa zhostil na jednotku

A teraz som sa zrazu ocitla v malom útulnom ALEŠOVA bytíku a prihluple sa pýtala, prečo si vybral práve takú starú babu na milovanie. Usmial sa a odpovedal, že ho vzrušujú len staršie ženy, že s mladšou než je sám ešte nebol. Tie zrelé už vedia čo chcú a sú náruživejší, odvážnejší a nebojí sa experimentovať. A ty si myslíš, že som tiež taká? Prepáč Magda, ale nedávno si si zabudla zavrieť e-mail a ja do neho nakukol. Asi to nebol manžel čo popisoval ako sa mu páčilo vaše vyvádzanie na chate. Jo myslíš asi Pepu, ale ten nie je práve môj favorit. Je pravda, že ma uspokojí, ale chvost mu strieka nanajvýš dvakrát za noc a potom si berie na pomoc robertka az toho práve nadšená nie som. Nie je nad pekný, tvrdý a výkonný chvost. A čo hovoríš tomuto spýtal sa Aleš a vytiahol chvost z rázporku. Bol tvrdý ako kameň, podľa môjho odhadu dobrých 19-20 cm dlhý a nádherne tučný, že som ho ani nemohla objať rúk. Ježišovi to je nádhera, vrahovia ho do mňa šepkala som, stiahla si nohavičky, vyhrnuli sukňu a už som ležala na koberci.

Chceš vylížte? Nie, nie až sa osprchujte, teraz ma pekne prcej prosím

Aj keď mám kundu pekne prejdenú jeho tučný chvost sa zdráhala moja kunda prijať. Aleš ho do mňa pomaly tlačil a potom prudko prirazil. Rozkoš sa rozlievala celým mojím telom a ja vzdychala slasťou a prirážal sa na jeho chvost, aby do mňa zachádzal čo najhlbšie. Keď konečne Aleš vykríkol a pumpoval dlho do mňa teplé semeno, kvapkal z nás pot, pretože Aleš bol stále ešte v obleku a ja na sebe mala dlhé večerné šaty. Rýchlo sme sa vyzliekli a odišli pokračovať do sprchy. Aleš obdivoval moje síce trochu povädnutej ale veľké kozy a jemne sála túžbou naakumulované bradavky. Magda, čo máš v sexe najradšej, spýtal sa, keď som mu pri lízanie kundy vytiekla do pusy. Chceš to naozaj vedieť? No jasne, chcem aby si bola spokojná odpovedal. Som masochistka, milujem týranie a tvrdý a perverzné sex, to asi nie je Tvoja parketa čo? Vy mladí sme skôr pre klasiku. Zasmial sa a odpovedal, že naopak a že práve preto vyhľadáva staršie ženy, ako už mi povedal pred tým. Takže nebudeš na mňa naštvaná, keď sa zo mňa stane zviera. Neee, naopak, škoda len, že nemáme žiadne pomôcky, ale nečakala som, že nájdem ochotného trýzniteľa. Neboj, taky mám nejaký "arzenál", určite Ti bude vyhovovať. Skúsime už niečo tu v sprche, čo ty na to? Áno, už sa nemôžem dočkať. Tak si kľakni ty stará kurva, zavri oči a otvor hubu. Šialene ma vzrušuje, keď mi chlap nadáva a ja poslúchla jeho rozkazu a čakala čo sa bude diať.

V tom sa mi na tvár a do pusy valil prúd teplej moču a ja bez toho by ma Aleš musel pobádať občas prehltla a chrčal blahom

Teraz sa umy ty štetka a príď za mnou do izby. Pri umývaní som si zašla prsty do kundy v ktorej to sálalo ako v elektrickej rúre a celá nedočkavá bežala za Alešom. Už Ti niekto urobil z tých Tvojich vemena ihelníček alebo prepichoval bradavky? Vzdychla som pri spomienke ako mi jeden z milencov pevne podviazal kozy a potom mi do každej zabodol 5 špendlíkov, ale na prepichnutie bradaviek som si ešte netrúfla. Počula som ako to všetko vykladám Aleš a ten odpovedal, že tentokrát si určite trúfne obaja. Ty už si to robil? Jasne a nie raz, neboj, uvidíš, že sa Ti to bude páčiť, ak sa Ti páčil "ihelníček" a či neveríš, tak Ti to pustím na kazete. Jedna stará čubka si pozvala známeho, aby jej to nafilmoval. Aleš mi začal podväzovať kozy silónovou šnúrou a poriadne uťahoval až som ich mala tmavo fialové. Potom ma je niekoľkokrát "profackoval" a začal do nich zabodáva malé ihličky. Keď v každej koze bolo 10 ihličiek, spýtal sa či má pokračovať a ja súhlasila. Keď ich do každej ešte zapichol ďalších 10 hučala som ako piliňáky. Poď nasadni si na čuráka. Posadil sa rozkročmo na stoličku a ja sa na neho pomaly nabodávala. Cítila som ako sa mi pod jeho hrubým čurák rozťahuje kunda a prcala som ako divožienky.

Keď sme dosiahli spoločný vrchole prezeral si Aleš bradavky a hovoril, že už sú pekne pripravené

Chceš pustiť tú kazetu alebo až potom? Potom, prosím už to urob, alebo si to rozmyslím. Ty si len sprosté kurva a nemáš si čo rozmýšľať zakričal na mňa, chytil mi bradavku, vytiahol jej čo to šlo a ako som si to stihla uvedomiť mala som ihlu skrz na skrz. Vidíš ani kvapôčka krvi, to je dôkaz toho, že viem kam pichnúť. Ešte ozdobíme druhou ty suka. Keď prezeral svoje dielo, rozhodol sa, že si ho vyfotí. Stála som uprostred izby a nechala Aleša, aby zaobstaral niekoľko snímok mojich propíchaných kôz .. To budú kamoši závidieť až im to ukážem. Keď videl ako som znejistila ukázal mi Aleš na digitálu fotky a ja si úľavou vydýchla, keď som videla, že je zaobstaral bez môjho tváre. Magda, bola by si ochotná uspokojiť aj moje kamarátmi? Sama si povedala, že sháníš milenca na inzeráty, čo sa mi zdá dosť nebezpečné. Aleš mi zrovna preťahoval ihly bradavkou sem a tam, čo bolelo ako čert, ale ja už prežívala ďalšie báječný orgazmus a vykrikovala, že pôjdem pokojne aj so samotným diablom. Tak sa mi páčiš smial sa nado mnou Aleš a pridal do každej bradavky ešte jednu ihlu. Mala som už kozy úplne mŕtve a necítila som vôbec žiadnu bolesť len som sa triasla v ďalších vlnách orgazmu. Pomaly mi odstraňoval všetky ihličky, odstránil šnúru, ale ihly bradavkách ponechal a odviedol ma do postele, kde si s nimi hral tak dlho kým sme v ďalšom orgazmu neomdlel a nezaspala. Prebudila som sa bolesťou, keď som sa pretočila na brucho a doľahla na bradavky. Bolo to na neuverenie, ale bez toho, aby sa ma niekto dotýkal zachvátila ma ďalšia vlna orgazmu len, keď som si trela bradavky o vankúš. Práve som sa vznášala v ďalšej vlne orgazmu, keď do mňa prudko Aleš vrazil čuráka zozadu. Nee, Prosííím počúrajú sa kričala som, ale Aleš len zakričal, že ak sa mu vychčiju do postele zrežeme ma ako psa. Každá žena určite pochopí o čom píšem. Byť Bzykanie tvrdým čurák a mať plný močový mechúr a ja ešte s ihlami v bradavkách! Bolo to utrpenie, napriek tomu nesmierne vzrušujúce.

Keď Aleš vykríkol a vystriekal mi kundu, vystrelila som ako raketa na záchod

Ešte mi ukapávalo z kundy keď ma zatlačil do sprchy as rozkošou mi čúral na "zničené" bradavky. Potom mi vytiahol ihly a spoločne sme sa osprchovali. Odišli sme do kuchyne a zatiaľ čo sa varila voda na kávu, položil ma Aleš na stôl, roztiahol mi nohy a spýtal sa ma, či už som mala ruku v kunde a než som stihla odpovedať tlačil do mňa svoje štíhle dlhé prsty. Určite už Ti ju niekto takto prechádzal čo suka, išlo to ako po masle. A mal pravdu necítila som skoro žiadnu bolesť a už som tam mala ruku až po zápästie. Spomenula som si na jedného zo svojich milencov, ktorý mal ruky ako lopaty a neodradil ho ani môj príšerný rev, aby nedokonal svoje dielo.

Tak čo páčilo? spýtal sa Aleš keď vytiahol ruku z kundy a odišiel znova zapnúť vodu na kávu

Ležala som stále na stole a ťažko dýchala akoby som práve dobehla do cieľa po prekážkovom behu. Všimla som si, že má Aleš už opäť chvost ako kameň a keď mi ho zasunul do pusy a povedal, že mi nesie raňajky, bolo mi jasné, že moju raňajkami bude jeho teplé šľahačkové semeno. Po "raňajkách" mi pomohol Aleš zo stola a odniesol kávu do obývačky a pustil sľúbené video. Žena ktorú tam "obrábal" musela byť ešte o niekoľko rokov starší ako ja a prsia jej visela až skoro k pupku. Keď jej je však podviazal šnúrou pekne stáli a niekoľko ihiel skončilo dokonca skrz na skrz v jej veľkých dvorcoch. Trochu ma udivilo, že to Aleš neskúsil aj u mňa, ale ten ako keby vedel o čom premýšľam povedal, že mám dvorca moc tvrdé a že by to bolo nebezpečné. Keď som sa tvárila neveriacky, povedal len, že vie o čom hovorí. A ako sa Ti páči toto, spýtal sa Aleš a pretočil kazetu na záber, kedy zasúval do veľkej riti ruku v rukavici a prestal až keď jej tam mal po zápästie. Tak to som zatiaľ neskúsila, toho sa bojím, mám citlivý konečník zašepkala som. Je to lepšie, keď sa pred tým ženská prečistí klystírom, ale tu na to nebol čas, takže sa nezľaknite. Za chvíľu sa objavila totiž ruka ktorú vytiahol plná výkalov a mňa sa z toho dvíhal žalúdok. To Ti to nevadilo? spýtala som sa. Trošku jo, ale dalo sa to vydržať. Tak čo nepôjdeme ešte na chvíľu do postieľky, som celkom "utahanej". Súhlasila som a držala ako ovce, keď mi pred zaspaním Aleš sála a ohrýzali rozpíchané bradavky kým som sa opäť neurobila.

Večer ma Aleš odvážal domov s prísľubom, že víkend strávim s ním a jeho kamarátom Zdeňkom na chate.

O tom ako všetko prebiehalo napíšem nabudúce.

Firemný večierok


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky