Ir ponúka neplodným párom spermie za súlož!

Tridsaťtriročný Ir John McManus ponúka svoje spermie bezdetným ženám, ktoré si nemôžu dovoliť drahé umelé oplodnenie. Jeho semenná tekutina je k dostaniu v prepočte na koruny za pouhých 500.


Má to ale jednu podmienku, ejakulát je odovzdaný prirodzenou cestou

Teda pri súloži s príslušnou záujemkyne. Klientkám potom McManus ponúka okrem spermií aj veľa "objímanie, dotykov, bozkov a kvalitné predohru, takže vyvrcholenie je úplne prirodzené a zvyšuje šancu na počatie".

Britský denník The Sun potom zverejnil jeho vysvetlenie k celému procesu:

"Ideálne by sme skúsili tri dni za sebou v každom mesiaci. Dva dni pred vašou ovuláciou a potom počas ovulácie. Ideálne by sme mali súložiť dvakrát denne. Čím viac semena v sebe máte, tým väčšiu šancu máte na počatie. Potrebujem ale o darcovstve vedieť týždeň dopredu. To preto, aby som si uchoval dostatok semena pre prvú dávku. " McManus navyše vraj dokáže preukázať lekárskym osvedčením, že netrpí žiadnou pohlavne prenosnou chorobou.

Darcom spermií sa stal v roku 2007, kedy videl v televízii dokument o rastúcej neplodnosti vo Veľkej Británii

"Nerobím tohle stále. Ženy sa pozrú na môj inzerát, a ak hľadajú darcu, potom ma kontaktujú. Keď sa dieťa narodí, netúžim po žiadnom kontakte. Žijem si svoj ​​život a vy si budete žiť ten svoj​​, "dodal McManus pre The Sun.

Ir ponúka neplodným párom spermie za súlož!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky