Mini vibrátory - aj malé veci robia veľké divy

Na našom trhu sa objavuje stále viac zaujímavých pomôcok rôznych rozmerov. Najobľúbenejšími erotickými pomôckami sú rozhodne vibrátory, k zohnaniu v mini aj maxi dĺžkach. Nechýbajú ani ďalšie pomôcky na vylepšenie príjemných pocitov pri intímnych hrách.


Na našom trhu sa objavuje stále viac zaujímavých pomôcok rôznych rozmerov. Najobľúbenejšími erotickými pomôckami sú rozhodne vibrátory, k zohnaniu v mini aj maxi dĺžkach. Nechýbajú ani ďalšie pomôcky na vylepšenie príjemných pocitov pri intímnych hrách. Viete, že aj malý pomocník vie veľa veľké veci?

Vibrácie vo vajíčku

Malý vibrátor zvaný vibračné vajíčko patrí k veľmi vyhľadávaným erotickým pomocníkom u žien. Vibračné vajíčka zoženiete v rôznych mini tvaroch, najčastejšie v tvare malých penisov a tiež ovocie. Nie je núdza ani o skvelé farby. Vďaka nim sa môžete rozpáliť vaginálne, análne alebo na klitorise. Univerzálna pomôcka k navodeniu rozkoše vás môže rozpáliť až z desiatich metrov. Neveríte? Modernému vibračnému vajíčku totiž nechýba diaľkové ovládanie. Nechýba samozrejme možnosť si ho kúpiť už so zabudovaným elektromotorom na batériu. V mini vibračných vajíčkach nájdete malé batérie, bez kové batérie, vhodné k znovu nabíjania podľa potreby. Určite vás poteší, že si môžete zohnať rovno aj vibrujúci nohavičky, kam sa práve vibračné vajíčko všíva. Spodná bielizeň pohodlne oblečiete a viac sa nemusíte počas vybavovania pracovných či iných povinností nudiť.

Intímnosti pokračujú ...

Veľmi oceňované sú aj vibrátory na klitoris. Poznáte vibrujúci motýliky? Zoženiete aj iné druhy zvieratiek, ale hlavné je, že sa vibračný motýlik nasadzuje ako nohavičky a mini druhy môžete pohodlne nosiť aj pod nohavičkami. Rychlot a pulzy vibrácií si zvolíte podľa potreby a chuti. Rovnako možno motýliky diaľkovo ovládať, spúšťať pri volaní a esemeskování.

Malé vibrátory sa vyrábajú aj na prst a môžete sa s nimi ručne dráždiť kedykoľvek potrebujete. Mini rozmery vám ho dovolí vziať na dovolenku. Jedná sa o návlek s jednoduchým navlečením na prst, vďaka vibráciám a možno model v tvare prsta používať na dosiahnutie G - bodu.

Mini vibrátory - aj malé veci robia veľké divy


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky