Nažhavte odvážne posteľovú atmosféru: Masturbácia oceníte vy aj partner

Chodíte s partnerom už nejaký ten piatok a pripadá vám, že dusno v spálni už je skôr z letných horúčav ako vzájomné vášne? K tomu, aby sa do vašej spálne vrátil poriadny prievan, stačí málo: nehanbiť sa a vedieť prekvapiť.


Na začiatku vzťahu sa síce partneri ešte len spoznávajú a musia svoje sexuálne potreby zladiť

Ale nahráva im podstatná vec: zamilovanosť, chémia, prvotné vášeň. Tá je najlepším povzbuzovadlem av prvých mesiacoch za vás polovicu práce odvedie. Ale čo potom? Dnešné milovanie už je síce oveľa otvorenejší, než ako tomu bolo napríklad u našich babičiek alebo i mamičiek. Orálny sex už je úplnou samozrejmosťou, mnoho párov považuje za normálnu súčasť milovania treba análne hrátky. Napriek tomu sú však oblasti, ktoré rad žien stále odmieta.

Stále trochu tabuizovanou témou zostáva masturbácie

Je to vec, o ktorej ľudia moc nehovorí. Tak nejako sa počíta s tým, že to každý robí, ale zatiaľ čo s Posteľové problémami s milencom sa ženy navzájom zverujú, o masturbácii mlčí. A rovnaký prístup volí aj v komunikácii s partnerom a pri milovaní. Pritom ale vo výskumoch väčšina ľudí priznáva, že po prvýkrát dosiahla orgazmus práve pri masturbácii. A čo viac - masturbácia je naučila spoznať svoje telo a dať tak partnerovi lepšie najavo, čo im pri milovaní vyhovuje. Mnoho ľudí navyše priznáva, že masturbácia im zaistí kvalitnejší orgazmus ako sex s partnerom, pretože jednoducho vedia, ako sa najlepšie dráždiť.

Čo z toho plynie?

Masturbácia je vaša intímna vec, ale to neznamená, že ju nemôžete využiť aj pri sexe vo dvoch! Buďte si istá, že partner, ktorý vás pozná síce ako vášnivú, ale konzervatívny milenku, bude z takého zážitku úplne vo vytržení a vzrušíte ho takýmto počínaním na najvyššiu mieru. Bonusom pre vás je, že si zaručene užijete.

Ako na to? Záleží len na vás

Môžete sa nechať "náhodou" pristihnúť, ako si sama so sebou hráte, a váš milý sa nepochybne pridá a bude sa o to viac snažiť, aby ste sa radšej nechala hladkať od neho. Druhým variantom ale je, že vás bude neschopný slova len hladne pozorovať. Alebo skúste sebauspokojovanie zapojiť priamo do vášho posteľového scenára. Kým vás partner láska, dotýkajte sa sama seba. Nebojte sa, len skutočný hlupák by reagoval slovami "tebe sa to odo mňa nepáči?". Milenca svojím počínaním nažhavíte na najvyššiu mieru.

Väčšina mužov sa pri pohlavnom styku najviac obáva toho

Že vyvrcholí príliš rýchlo a ich partnerka si akt nestihne užiť a nedosiahne orgazmu. Pravdou je, že vaginálna vyvrcholenie je u žien oveľa menej časté ako klitoridálny. Častá praktika mnohých párov preto je, že muž najprv uspokojí ženu rúk alebo ústami a potom dôjde na samotný styk, prípadne v opačnom poradí.

Je to aj váš prípad?

Choďte na to chytro. Počas aktu nehladkajte milenca, ale sama seba. Zvoľte takú milostnú polohu, ktorá umožní pohodlný prístup k intímnym miestam. Partner bude pri pohľade na vás blahom bez seba a vy si užijete dvojnásobne. Akonáhle totiž budete dráždiť klitoris pri pohlavnom styku, automaticky sa slastné pocity prenesú aj do pošvy a vy zažijete oba druhy orgazmu naraz.

Od veci samozrejme nie je ani spoločná masturbácia

Koniec koncov táto praktika sa objavuje aj v Kamasutra. Je to ideálne riešenie potrebné pre okamihy, kedy ste obaja celkom unavení a viete, že na nejaké dlhé predohry a maznanie nemáte príliš chuť, ale napriek tomu by ste spolu radi vybili sexuálne napätie. Spoločná masturbácia je veľmi intímny zážitok, ktorý vášmu milovanie dodá zase iný rozmer.

Je len na vás, či sa budete uspokojovať vo vzájomnom objatí

Alebo sa usadíte oproti sebe a nebudete sa vôbec dotýkať. Posteľové radovánky si môžete spestriť aj trochou "mučenie" - zatiaľ čo jeden z vás bude masturbovať, druhý sa smie len dívať a nesmie sa dotknúť ani seba, ani partnera, kým mu to nebude dovolené. Následný výbuch rozhodne bude stáť za to.

Nažhavte odvážne posteľovú atmosféru: Masturbácia oceníte vy aj partner


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Re: Nažhavte odvážne posteľovú atmosféru: Masturbácia oceníte vy aj partner

juro | 23.12.2013 18:09
Veľa člankov som čital v časopisoch aj na internete kde sa odporuča onanovanie pred partnerom.Sme starši manželsky par.Som za každy novy experiment nevedel som ako manželku prehovoriť na novy spôsob milostnych hier.Nadhodil som temu onanovanie a pytal som sa aky ma na to nazor.Zo začiatku nejavila zajem ale ako som sa neustale k teme vracal nakoniec my povedala keď to tak veľmi chceš skusiť,tak si to vyskušaj.Vyho? si predomnou a ja sa budem na teba pozerať.Na take niečo som nedočkavo čaka.Nevedel som sa dočkať kedy prideme domov,citil som sa ako puberťak pred prvym rande.Bol som nažhaveny,už len pomyslenie ako si pred ?ou honim ma nesmierne vzrušovalo.Keď sme boli konečne sami horel som nedočkavosťou aby som už bol nahy a nastroj lasky mal vo svojich rukach a ukazal jej ako som sa hral keď som bol sam a mal som chuť.Začal som sa predvadzať a hladil som si vajička roztieral som si sekretom ud a potom som pomaly začal honiť,vychutnaval som každy ťah rukou a pozeral na

Re: Nažhavte odvážne posteľovú atmosféru: Masturbácia oceníte vy aj partner

juro | 23.12.2013 19:16
Manželku ako pozera.Na druhy de? ma prekvapila otazkou či si nechcem pred ?ou vyhoniť,samozrejme už len to že ma chce vidieť ako si pred ?ou honim ma nesmierne vzrušilo.Veľmi rad a z radosťou som sa predvadzal snažil som sa aby my to trvalo čo najdlhšie a vychutnaval som si každy ťah, ktory som pred ?ou urobil,netrvalo dlho a už som striekal.Mojej drahej sa to pravdepodobne pačilo aj ju to vzrušovalo.Potom som ešte par krat na jej prianie predviedol autoerotiku,až ma jedneho d?a prekvapila.Keď som si pred ?ou vyhonil,bez jedineho slova sa vyzliekla a začala predomnou onanovať.Keď som uvidel do hladučka vyholenu pičku stal my už v pozore,počkal som kym dosiahla orgazmus a z chuťou som ju vylizal.Po druhom vyvrcholeni povedala,teraz sa robme spolu.Milerad som vyhovel a začali sme pred sebou onanovať.Orgazmus sme dosiahli obidvaja naraz,pri milovany sme malokedi dospeli k sučasnemu orgazmu.Obľubili sme si novy spôsob milovania,pripada nam perverzny a o tom to prave je lebo obidva

Re: Nažhavte odvážne posteľovú atmosféru: Masturbácia oceníte vy aj partner

juro | 23.12.2013 19:34
dobre vieme,že manželia v našom veku nemaju chuť experimentovať a skusiť niečo nove.Maju pred tym strach.Sam som sa čudoval,že moja polovička suhlasila.Pokus sa podaril aj sa jej zpačil.Teraz to mame ako skvelu predohru aj ako novy spôsob milostnych hier.Veď nie nadarmo sa hovori,človek sa uči cely život.Odporučam na spestrenie stereotipu v posteli.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky