Prsia, bradavky a čo s nimi?

Prsia, prsia, kozičky, melounky, ... Všetci vieme, o ktoré časti tela je reč. Pohľad na ne nenechá chladným snáď žiadneho muža. Od puberty sú ozdobou každej ženy. Sú symbolom ženskej sexuality, takže sa teraz pozrieme.


O čom vlastne hovorím?

Prsia Pôvodne príroda plánovala využitie prsníkov u cicavcov pre tvorbu mlieka a pre kŕmenie mláďat. Vyvinuli sa z kože a sú u jedincov oboch pohlaví. Mlieko sa začne tvoriť tesne pred pôrodom a postupom času ho ubúda. U človeka sú ale prsia spojené skôr so sexualitou ako symbol ženskosti.

Ďalší význam spočíva v počte nervových zakončení - je to jedno z najcitlivejších miest bez ohľadu na pohlavie ich majiteľa a jedna z najsilnejších erotogénnych zón. Vzrušenie sa prejavuje miernym zväčšením a stvrdnutím bradaviek.

Niečo málo o veľkosti

Na prvý pohľad je jasné, že každá prsia sú iné. Niekedy sú veľké, inokedy malá. Rozmanité sú aj tvary, od špicatých po zaoblené a od okrúhlych až po ovisnuté, tzv psie uši. Veľkosť oboch prsníkov sa často líšia aj u ženy, jedno je niekedy väčšie ako druhé. Ale aj iné, viditeľné parametre sa líšia. Je to veľkosť prsných dvorcov, veľkosť a farba bradaviek atď Na svete snáď neexistujú dve ženy, ktoré by ich mali rovnaké.

Rovnako variabilné je aj ich citlivosť. Niekedy je nepríjemný aj letmý dotyk, inokedy je nutné hryzenie a štiepanie, aby dráždenie k niečomu viedlo. Citlivosť sa navyše môže u žien meniť počas menštruačného cyklu. Citlivosť nijako nesúvisí s veľkosťou ani tvarom pŕs, dokonca ani s pohlavím toho, komu patrí. Rovnako citlivé môžu byť bradavky mužov aj ženy. Často sa ale predpokladá, že bude muž vzrušovať ženu a na mužské bradavky sa nedostane, ku škode oboch.

Ako si s nimi užiť?

Existuje nespočetné množstvo spôsobov, ako prsia využiť, obmedzený len fantáziou. Priblížime s teda niekoľko z nich:

Ako je vyslobodíte z oblečenia ...

Ako som už písal vyššie, sú prsia symbolom ženskej sexuality. Znamená to, že figurujú v mužských snoch a už len ich predstava je pre muža silne vzrušujúce. Nie je preto od veci používať sexy prádlo, priesvitné handričky a podobné finty. Aj obyčajné svetlé tričko bez podprsenky dokáže chlapa pekne vykoľajiť. Máločo muža nažhaví ako predstava toho, čo asi má dievča vo výstrihu a ako si s tým hrá. Neuškodí ani trocha provokovanie formou striptízu, hlboký výstrih, alebo naopak predstieraná cudnosť, ktorá dokáže pekne rozprúdiť krv. Fantázii sa tu medze nekladú.

Viac o ich rafinovanom skrývanie sa dozviete v článku Podprsenky včera a dnes.

Pozn autora: U mňa to prebieha tak, že začnem najprv myslieť na to, ako asi vyzerajú nahá, potom na to, ako by som ich z toho oblečku vyslobodil a čo by som s nimi potom robil. Erekcia je zaručená.

Poctivá ručná práca

Nielen pri oslobodzovaní z podprsenky (tričká, blúzky, ...) sa priamo ponúka možnosť ručne dráždiť prsia. Existuje celá rada spôsobov, námatkovo napríklad miesenie.

Jeden rozšírený spôsob spočíva v tom, že sa ruka položí dlaňou na bradavku a prsty sa rozmístní po obvode prsníka. Potom stačí pohybovať prstami a dlaňou. Je dobré nezostávať na jednom mieste, často je vzrušujúce aj trenie bradavky o dlaň. Môže to ale byť aj nepríjemné, ak sú bradavky veľmi citlivé.

Druhý častý spôsob je podprsenka z dlaní, kedy prsia leží v dlani, bradavka je nad ukazovákom a palec je voľný. Na výber sú tri spôsoby dráždenia, ktoré sa dajú kombinovať - ​​hladenie palcom (a nemusí to byť len na bradavke), zvieraním dlane je možné stláčať prsia av neposlednom rade je možné pohybovať rukou a tak dvíhať alebo uvoľňovať prsia.

Dráždenie sa dá ale praktizovať aj dvojicou prstov. Stačí vzrušenej bradavku chytiť medzi ukazovák a prostredník ako cigaretu a hrať sa s ňou - stláčať, ťahať, ... Len pozor, nie je dobré používať moc sily. Nie vždy je to ale realizovateľné, niekedy to ich veľkosť neumožní.

Samozrejme je veľa vzrušujúce aj použitie jedného jediného prsta. Stačí ho naslinit alebo navlhčiť a nežne krúžiť okolo bradavky a hladkať ju. Lubrikácia všeobecne zvyšuje citlivosť na dotyk, takže masážny olejček, lubrikačný gél av núdzi treba aj len naslinený bradavky zosilnie zážitok. Samozrejme, že s olejčekom a gélom sa dajú masírovať celá prsia, nielen bradavky.

Keď sa prsník s pusou stretne ...

Klasikou je bozkávanie, či už ktoréhokoľvek miestečká. Bozkávanie môže znamenať čokoľvek, od letmých, skoro neznatelných dotykov pery až po drsné prisatie. Zapojiť sa dá samozrejme aj jazyk, ktorý je citlivejší a nežnejšia, ako prsty. Väčšinou najlepšie zafunguje dráždenie bradavky a práve pusa je pre toto ideálne. Nielen že je jazyk nežnejšia a ohybnejšie ako prst, ale sliny navyše pôsobí na zvýšenie ich citlivosti. Na naozaj jemný dráždenie stačí ich naslinit a potom nežne fúkať.

Opačný extrém, ktorý môže trochu zabolet, je hryzenie. Hrozí u neho ale zranenia, takže aj uhryznutie musí byť jemné a ohľaduplné. Pri ľahkom zovretí zuby sa samozrejme môže aj trochu ťahať za bradavku ...

U prsiach nehrozí, že by sa niečo dostalo dovnútra a dajú sa kedykoľvek umyť, to je priamo predurčuje pre servírovanie rôznych pochúťok. Šľahačka na tele milovaného človeka je naozaj labužnícky zážitok. Dajú sa ale použiť aj kúsky ovocia, čokoládová poleva, ...

U dojčiacich žien sa zrejme dostane aj na trochu toho mliečka. Je lepšie piť to zadné, ktoré je hustejšie a vraj aj chutnejšie. Predné je tekutejší a je pre bábätká na smäd. Táto praktika je vzrušujúce pre oboch a rieši aj technický problém kam s mliečko, ktoré môže vystrekovať pri dráždení alebo aj pri orgazme. Ostatne o materskom mlieku sú zmienky už v staroveku, kedy sa vedelo o jeho afrodiziakálnym účinku a verilo sa iv jeho zázračné urobí napríklad pri hojení rán.

Iné časti tela a neživí pomocníci

Ak máte dlhšie vlasy, dá sa využiť aj ich pramienok. Jemné šteklenie je príjemným spestrením. Nie každý má ale bujnú hrivu a nie pre každého je to pohodlné, našťastie existujú pierka alebo štetce ...

Keď už sme u toho štetca, nedá sa vynechať bodypainting - kreslenie na telo. Nielen, že štetec (alebo čokoľvek, čo sa používa na nanášanie farby) príjemne dráždia. Navyše je to ale opäť vzrušujúce hra s vlastnou fantáziou. Jediné obmedzenie je použitie zdravotne nezávadné farby.

Silným podnetom pre nervové zakončenia je zmena teploty. Ochladiť sa dajú potrebné kockou ľadu. Tam je ale nutné, aby ľad mal iba niekoľko málo stupňov pod nulou. Kocka ľadu z mrazničky je skôr dobrá na omrzliny, ako na príjemný zážitok.

Ľad navyše topí a stekajúca voda príjemne šteklí. Studená voda na tele je taky dôvod k olízania. Kontrast horúceho jazyka a studenej vody má zaujímavé účinky. Použiť sa dá aj vyššia teplota. V praxi to znamená napríklad kvapkanie roztaveného vosku na telo. Je to trochu drsnejší a je prinajmenšom vhodné mať na dosah ľad na ochladenie. Ďalšia možnosť je potrebné spomínaná čokoláda.

Veľmi vzrušujúce je hra, pri ktorej má jeden zaviazané oči a netuší, čo sa za niekoľko sekúnd stane. Či sa druhý dotkne jazykom, perami, pierkom, kockou ľadu ... Táto hra zmyslov už ale vyžaduje značnú dávku dôvery.

Prsia ale nemusí len prijímať, ale môžu príjemný pocit aj dávať. Pretože kontakt so ženskými prsiami je príjemný snáď pre každého chlapa, nikto asi nepohrdne špeciálnou masážou od partnerky, pri ktorej masíruje práve nimi celé telo. Existuje samozrejme aj praktika, v porne zvaná titjob čiže prsné práce. Dievča si zovrie rukami prsia (alebo jej s tým pomôže partner) a súloží sa medzi nich. Ejakulácia je tam na tvár, ale niekedy taky práve na prsia. S penisom sa ale dá aj len tak prechádzať po bradavkách, niekedy tú istú úlohu zastane aj vibrátor ... Zase sa dostávame k obmedzeniu len predstavivosťou a tým, čo je príjemné ..

Erotické pomôcky

Už som spomínal sexy prádlo, masážne olejček, lubrikačný gél a vibrátor. Sexshopy ale ponúkajú oveľa viac hračiek, niektoré z nich sú zamerané priamo na prsia a bradavky.

Existujú prísavky, ktoré majú podtlakom nasať krv do bradaviek a zvýšiť tak ich citlivosť. Dokonca sú v predaji aj prísavky s vstavaným vibrátorom. Visí na nich miniatúrne vibračné vajíčka, pripojená na ovládač, do ktorého sa vkladajú batérie a nastavuje sa s ním rýchlosť. Pre vyznávačov trochy bolesti sú určené klipsy, ktoré sa pricvaknú na bradavku. Sú buď samostatné, alebo je na nich závažie, ale sú aj vibračné, podobne ako prísavky. Ich dostupnejšie náhradou môžu byť štipce na bielizeň. Naopak je zlý nápad je experimentovanie s žabkami od záclony, tam je ten stisk moc silný.

K žene samozrejme patrí prsia, ale taky šperky. Takže je logické, že aj pre prikrášlenia prsiach sa dajú kúpiť špeciálne ozdoby, najčastejšie sú to krúžky na přicvaknutí, podobné piercingu.

Rozšírené sú aj retiazky zo zlata alebo striebra. Chytajú sa za bradavky, ale spôsob uchytenia sa líšia. Väčšinou ide buď o klipsne, alebo o slučku, ktorá sa stiahne okolo bradavky a nie je tak bolestivá. Nielen, že sú ozdobou, ale pri pohybe sa hojdajú a súčasne stimulujú bradavky ...

Záverom ...

Neoddeliteľnou súčasťou ľudskej sexuality sú prsia. Sú citlivú erotogénnou zónou, dôležitým orgánom pre rozmnožovanie i okrasou. Pre niekoho trápením kvôli veľkosti, veľa veľký obsah podprsenky je pre mnoho žien trápením. Iné sa naopak (a treba povedať, že zbytočne) trápi ich malý rozmer. Pre iných je peniaze, potrebné pre plastické chirurgov alebo pre modelky, striptérky ... Pre väčšinu z nás je to ale synonymum krásy a príjemných zážitkov a jeden zo symbolov ženy - matky, ktorá dáva život.

Prsia, bradavky a čo s nimi?


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky