Sex s veľkým penisom a jeho pravidlá

Ocitla ste sa v situácii, kedy ste rozepla partnerovi nohavice a zistila ste, že je nadpriemerne obdarený? Ak Vás to zaskočilo a pre nabudúce sa chcete takémuto šoku vyvarovať, prečítajte si o pravidlách pre sex s veľkým penisom.


Mnoho žien láka vyskúšať sex s mužom, ktorý je obdarený veľkým, nadpriemerným penisom. Často sa ale stáva, že keď už majú tú možnosť taký sex vyskúšať, rady sa potom vracia k priemerným veľkostiam, na ktoré sú zvyknuté. Veľký penis vyžaduje častokrát iné zaobchádzanie, ako penis bežných rozmerov. Veľká časť žien je nadmernou veľkosťou prekvapená a sex si nedokáže užiť tak, ako s priemernou veľkosťou. Ako praktizovať sex s mužom, ktorý je obdarený vskutku veľkým penisom? Aké polohy vyskúšať a ktorým sa radšej vyhnúť? Ako s nadmerným penisom zaobchádzať?

Sex s veľkým penisom

Rozhodne nie vždy platí tvrdenie, že čím je penis väčší, tým lepšie. Muž, ktorý má medzi nohami nadmerný penis, vie, o čom je reč. Iste sa stretol so ženami, ktoré priamo jásaly pri objavení jeho pýchy, ale tiež má určite negatívne skúsenosti, kedy si žena sex s ním skrátka dostatočne neužila z dôvodu nadmernej veľkosti jeho penisu. Mnoho žien rado počúva historky známych o sexe s veľkým penisom, ale v prípade, že by sa ich mali tieto zážitky týkať osobne, radšej dajú prednosť priemerným veľkostiam. Sex s veľkým penisom vyžaduje osobitné pravidlá a špeciálne zaobchádzanie. Aby si žena dokázala sex užiť, je potrebné sa na neho aspoň trochu pripraviť.

Ako vnímajú veľký penis ženy?

Zatiaľ čo muži by dali bohvie čo za to, aby mali čo najväčší a najmohutnejší penis, pretože si myslia, že je to známka ich mužnosti, výkonnosti a nadradenosti nad ostatnými muži, ženy skôr dávajú prednosť veľkostiam priemerným, alebo mierne nadpriemerným. Veľký penis môže byť pre mnohých z nich zdrojom skôr hrôzy a zdesenia, ako prejavom obdivu a vidiny nekonečné rozkoše. Žiadna žena samozrejme nesníva o sexe s mužom, ktorého penis je naopak abnormálne malý, a ktorý sotva vo svojej vagíne ucíti. Ale naopak nadpriemerne obrie penis tiež nie je pre ženu žiadnu výhrou, a ak môže, radšej sa mu vyhne.

Análny sex s veľkým penisom

Žena, ktorá randí s mužom, ktorého penis je naozaj veľký, môže rovno zabudnúť na niektoré sexuálne praktiky. Medzi takéto praktiky môžeme zahrnúť aj análny sex. Tomu sa skutočne radšej vyhnite, pretože nielenže by sa zrejme jednalo o nepríjemný a bolestivý zážitok, ale mohlo by dôjsť aj k mnohnásobnými poranením v konečníku. Pohyby veľkého penisu vo vnútri konečníka dochádza k bolestivému trenie sliznice, ktoré je intenzívnejšie, čím je penis väčší. Žene sa tak môže análny sex po takejto negatívnej skúsenosti sprotiviť už navždy, pritom je to škoda, pretože sa určite jedná o vzrušujúce sexuálnu praktiku, pokiaľ k nej dochádza s mužom, ktorý je vybavený priemernou veľkosťou penisu.

Orálny sex a veľký penis

Nielen análny sex, ale aj orálny sex môže byť problematický a nie dosť dobre praktikovateľná. Muž s veľkým penisom by nikdy nemal byť ten, kto určuje hĺbku prieniku penisu do úst partnerky. To všetko je potrebné prenechať partnerke, ktorá si sama určí, do akej miery je jej orálny sex ešte príjemný a kedy by od neho už radšej upustila. Každý muž, ktorý je majiteľom nadmerne veľkého penisu, by mal vždy orálne hrátky prenechať na ochote partnerky. Musí počítať s tým, že sa málokedy partnerke podarí ho orálne uspokojiť a priviesť až k orgazmu, najmä ak mu trvá dlhšie, ako vyvrcholí, pretože čím väčší penis, tým viac bolí partnerku ústa pri orálnej sexe. Radou ženám môže byť to, že v tomto prípade je pre nich lepšie striedať orálny sex s uspokojovaním muža rukou, kedy väčšinu sexuálnych hrátok "odpracujte" rúk a sem tam vezmite penis do úst.

Pravidlá sexu s veľkým penisom

Ak si chce žena sex s veľkým penisom užiť, potom by sa mala držať určitých pravidiel. Len tak nemusí dôjsť k zbytočným poraneniam alebo k sexu, z ktorého žena nič nemá, alebo z ktorého si odnáša skôr traumu.

Používajte lubrikačný gél

Ak viete, že Vás čaká sex s mužom, ktorý je majiteľom veľkého penisu, vždy majte po ruke pripravený lubrikačný gél. Hoci si ste vedomá toho, že má Vaša sliznice prirodzenú schopnosť zvlhčovanie, i tak sa stane lubrikačný gél v tomto prípade nepostrádateľným spoločníkom. Ak sa hanbíte vytiahnuť pred partnerom lubrikačný gél, potom ho môžete použiť v rámci predohry alebo erotické masáže, ktorú partner iste ocení. Lubrikačného gélu použite naozaj radšej viac ako menej, aby ste zabránili bolestivým odreninám. Najvhodnejšie sú lubrikačné gély, ktoré sú vyrobené na silikónovom alebo na vodnom základe.

Voľte vhodné milostné polohy

Vyhýbajte sa polohe zozadu, alebo už spomínanému análny sexu. Majte na pamäti, že konečník sa nevyznačuje takou elasticitou, ako vagína. Konečník sa ani sám nezvlhčuje a mohlo by tak dôjsť k mnohým poraneniam. Análny sex by pre Vás mohol byť veľmi bolestivý a nepríjemný. Rovnako ako análny sex, nie je vhodná ani poloha zozadu. Pri tejto polohe totiž dochádza k veľmi hlbokému prieniku, ktorý býva pre ženy bolestivý a nepríjemný. Vhodné polohy pre sex s veľkým penisom budú celkom iste misionárska alebo poloha na koníčka. U polohy zvanej misionárska nedochádza totiž k hlbokému prieniku, ako je tomu u polohy zozadu. U polohy na koníčka hĺbku prieniku určuje sama žena, ktorá má tak celkový sex pod kontrolou a dovolí teda partnerovi prenikať iba tak, ako je jej príjemné.

Pri sexe nikam neponáhľajte

Je dôležité sex s veľkým penisom neunáhliť. Všetko si vyžaduje čas. Pripravte sa na taký sex, užite si dlhé predohry, použite veľa lubrikantu, nechajte sa od svojho priateľa dostatočne vzrušiť. Pri samotnom sexe postupujte naozaj veľmi pomaly a pozvoľna a dajte svojej vagíne možnosť prispôsobiť sa nadpriemerné veľkosti, na ktorú nie je zvyknutá. Len tak si môžete sex s veľkým penisom užiť a neodnášet si nepríjemný zážitok zo svojej spálne.

Príliš tučný penis

Každá žena vníma hrúbku penisu inak. Pre niektorú je znesiteľná určitá hrúbka, pre inú už nie. Napr. žena, ktorá roky prevádzkovala sex s mužom, ktorého penis bol príliš malý, bude mať následne čo robiť s penisom, ktorý je priemerný. Môže sa ísť zdať až príliš veľký a sex s ním pre ňu bude nepríjemným. Niektoré ženy majú úzku pošvu a môžu tak mať problémy s príliš hrubým penisom, predovšetkým s jeho vstupom do pošvy. Takýto prienik môže byť veľa bolestivý a to vždy, keď k sexu s nadpriemerne hrubým penisom dôjde. U sexu s naozaj hrubým penisom je vhodné, aby žena doširoka rozkročila nohy, čím sa rozšíri aj vstup do vagíny. Rovnako dôležitá je samozrejme ohľaduplnosť partnera.

Sex s veľkým penisom a jeho pravidlá


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky