Sny o inom mužovi

Sny, ktoré sa nám zdajú, môžu byť bláznivé, nelogické, strašidelné, záhadné, ale aj príjemné, vzrušujúce, plné erotiky. Zdalo sa Vám, alebo sa Vám sníva, že ste vo sne s iným mužom, či už vo všetkej slušnosti, alebo v milostných hrátkach?


Pamätáte si Váš sen, alebo aspoň čiastočne, či jeho hlavná časti? Utkvel Vám v hlave onen muž, ani nie tak, že by ste ho poznala, ale pretože ste zaskočená, že sa Vám vôbec zdá o cudzom muži? Ste po prebudení z Vášho sna zmätená, a neviete, čo si máte myslieť? Svojím spôsobom sa cítite previnilo, pretože sa Vám onen muž vo sne páčil, vzrušoval Vás, a bol jednoducho dokonalý? Prajete si, aby ste však už takýto sen podobného rázu nemala, alebo naopak v kútiku duše dúfate, že spoločne s nocou, ďalším spánkom, príde aj onen neznámy? A čo keď sa Vám zdalo o niekom blízkom, koho dobre poznáte? Čo keď sa Vám zdalo o kolegovi z práce, či o susedovi, kedy bude len otázkou času, že ho stretnete, a budete s ním hovoriť?

Sny - príbehy odohrávajúce sa počas spánku

Na sny sa môžeme pozerať nielen z vedeckého hľadiska. Svojím spôsobom sú pre nás stále záhadou, najmä keď sa v nich zjaví osoby, ktoré sme predtým nepoznali, a ovplyvní potom náš život. Sú sny, ktoré sú značne nereálne, ale aj sny, ktoré sa plnia. Nie vždy, a nie každému sa sny zdajú. A to isté platí aj pri prebudení, keď niekto razom zabudne, čo sa mu vlastne snívalo. Iný si však môže do detailu prehrávať jednotlivé sekvencie snového príbehu. Na niekoho potom sen zanechá taký dojem, že je aj po nasledujúce hodiny ním ovplyvnený. Kto z nás by si potom neprial skôr príjemné sny, miesto desivých nočných môr. Na sen o cudzom muži sa potom môže každý pozerať inak. Niekto berie taký sen, ako hrozbu, ďalšie ako príležitosť, nenaplnenú túžbu ai

Sen o inom mužovi - túžba po nehe

Žene sa môže zdať o inom mužovi, nech už je sama, alebo s niekým chodí, či dokonca žije, tvorí manželský pár. Sen o inom mužovi môže byť na poli násilnícke, kedy je napríklad stíhaná psychopatom, vrahom, ale aj na poli kolegiálnom, kedy s daným zdieľa kanceláriu, či na poli romantickom, kedy sa spolu zbližujú, milujú. Sen o mužovi môže vyjadrovať, že sa žene nedostáva patričnej pozornosti zo strany muža. Takáto žena síce môže žiť v relatívne spokojnom zväzku, ale vnútri seba bude pociťovať istú absenciu čohosi. Ono čohosi môže byť práve dotyk, neha, pozornosť, náruč. Možno, že si sami neuvedomujeme, nevnímame, ani nijako zvlášť nad tým nepremýšľame, že nám chýba pozornosť od muža, hoci vlastne s nami trávia čas. To, že je s nami muž fyzicky v jednej miestnosti, ešte neznamená, že je skutočne s nami. Je veľký rozdiel medzi tým, či spolu dva žijú, či žijú len vedľa seba. A tak sen o inom mužovi môže byť akýmsi nevysloveným prianím, kedy žena túži nielen po opornom bode, bezpečia, ale aj po nežnostiach, spoločnom súznenie.

Sen o inom mužovi - nie / vypovedajúce nevera

Nevera nastupuje v momente, kedy navzájom zadaný pár, či jeden z nich podvádza náprotivok s iným partnerom. Nevera však môže nastať pre mnohých z nás oveľa skôr. Každý sa totiž pozerá na neveru iným spôsobom. Pre niekoho je neverou už chvíle, keď dvaja flirtujú, dajú si bozk, hoci priateľský, alebo pri oslave narodenín, výročia, dôjdu si spoločne na kávu a pod Niekto považuje za neveru aj taký sen, kde je aktérom cudzí muž. A nemusí sa vyložene jednať o romantický sen, ktorý je plný objatí, bozkov, maznanie, milovanie. Ak sa Vám samotné zdal sen o inom mužovi, a potom len tak "pre oživenie" vzťahu túto skutočnosť oznámite partnerovi, manželovi, môže začať žiarliť, môže Vás podozrievať aj z toho, že sa chcete pobaviť s iným mužom. Opatrne teda so zverejňovaním Vašich snov, nieto romanticky ladených. A ak Vy sama sa odsudzujete zato, že sa Vám zdalo o inom mužovi, netreba toho robiť. Prečo sa hneď odsudzovať a trápiť za sny, ktoré sa nám zdajú, a to navyše, ak sú pre nás príjemné.

Sen o inom mužovi - ovplyvňuje prítomnosť žitia

Sen o inom mužovi môže ženu natoľko rozhodiť, že sa dotkne jej skutočného žitia. Sen môže byť len jeden, ojedinelý, ale tiež sa môže opakovať, alebo sa odvíjať, ako príbeh. Ak je žena vo sne s mužom spokojná, či dokonca prežíva šťastnejší chvíľky, ako s mužom, s ktorým chodí, žije, potom sa môže cítiť v menšej, či vešia miere previnilo. Pristihne sa, že na onoho neznámeho myslia, aj keď je len vysnívaný, nie je skutočný. To ju však tiež môže vnuknúť myšlienku, že v jej živote nemusí byť len jeden muž, a že možno sa súčasným mužom nie je natoľko spokojná, ako si myslela. O to horšia situácia nastane, ak sa žene nezdá len o vysnívanom, neexistujúcim muži, ale o reálnom.

Sen o susedovi, kolegovi, kamarátovi

Jedna vec je popasovať sa so snom, kedy sa nám zdá o cudzom mužovi, a so snom, kedy sa nám zdá o mužovi, ktorého poznáme, stretávame. Môže sa jednať napríklad o suseda, kolegu z práce, kamaráta, kamaráta nášho muža, nadriadeného ai Ak sa navyše vo sne ide o romantiku, nežnosť, blízkosť, milovanie, o to horšie, zložitejšie potom môže byť budúci stretnutiu s dotknutým mužom. Nebudete vedieť, ako sa správať, tváriť, a to aj napriek tomu, že iba Vám sa zdal onen sen, nie muži. Je tiež veľmi pravdepodobné, že sa na onoho muža potom viac sústredíte, zameriate svoju pozornosť. A potom môže byť tiež len otázkou času, kedy aj muž vycíti, že sa k nemu správate inak, inak sa na neho pozeráte. A nie je výnimkou, že takýto sen potom treba rozpúta nový príbeh, ktorý sa však už nebude odohrávať len vo sne, ale v skutočnom živote. A tak svojim spôsobom nevinný sen, aj keď v ňom bolo napätie, vzrušenie, môže dať podnet k akcii. Ak ste potom slobodná, nezadaná, potom niet dôvodu sa nejako trápiť, skôr sa z toho tešiť. Situáciu si však skomplikujete, ak ste zadaná, vydatá.

Sen ovplyvňujúce budúcnosť

Takýto sen, keď sa Vám zdá o konkrétnom mužovi, ktorého navyše spoznáte, či už sporadicky, alebo bližšie, môže ovplyvniť Vaše nasledujúce kroky, ktoré urobíte. Možno, že vezmete sen ako výzvu, kedy Vás nabáda, aby ste muža oslovila, zistila, či aj on nemá náhodou podobné cítenie. Môže sa skutočne stať, že aj on je Vami fascinovaný, keď ste ho už skôr zaujala, len zbieral odvahu Vás osloviť, či prejsť z kamarátskeho, kolegiálneho vzťahu, na ďalšiu métu. Môže sa však stať, že bude muž prekvapený. Ak bude prekvapený milo, a bude sa jednať napríklad o muža, ktorého len vidáváte v posilňovni, náhodne v práci, pretože je z iného oddelenia, môže dôjsť vďaka Vám na zoznámenie.

Sen, ktorý sa stane skutočnosťou

Sen tak môže aj splniť Vaše priania o nadviazanie kontaktu s mužským pohlavím. A ak budete s mužom na rovnakej vlne, potom sa takýto sen môže stať strojcom Vášho spoločného spolužitia. Takýto sen však tiež môže rozbiť súčasný vzťah, či manželstvo, ak ste vo zväzku s iným mužom. Môže sa jednať o výnimky, ale výnimky, ktoré sa dejú. Je to podobné ako s vykladaním budúcnosti, kedy Vám kartárka povie, že by ste mali napríklad prehodnotiť vzťah so súčasným mužom. Jej slová si môžete vziať natoľko k srdcu a vážne, že sa s náprotivkom rozídete.

Sny o inom mužovi


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky