U ktorého muža máte istotu, že Vám zahne

Poznáte kamarátku, ktoré jej muž zahol? V práci od spolupracovníčok počúvame, ktorý kolega z oddelenia bol neverný svojej partnerke, žene? Po všetkých tých informáciách ste tak trochu na pochybách, či aj Vy nie ste podvádzanie, či skoro nebudete?


Istotu vernosti bohužiaľ nebudete mať nikdy

A to ani v prípade, že s Vaším partnerom práve prežívate obdobie plné lásky, šťastia, kedy ste plne oddaní jeden druhému. Ani vo fáze zamilovanosti nie sú muži imúnne voči iným ženám. A asi len ťažko svojho muža uvidím pred "nebezpečenstvom" nežného pohlavia. A asi len ťažko všetkým ženám tzv vyškriabať oči, aby nimi nemohli zvádzať Vášho partnera. Takže, čo Vám zostáva? Aké karty môžete držať v ruke?

Zoznamovanie s kolegom

Ste práve vo fáze, kedy ste sama, s nikým nechodíte? Potom máte teraz istú výhodou oproti ženám, ktoré práve randí, či žijú so svojím náprotivkom. Svojím "výberom" muža totiž môže predísť neskoršiemu prípadnému nepríjemnému prekvapeniu, že Vás partner podvádza. Sú typy mužov, ktorí majú v tvári priamo vpísané, že sú pre nezáväzný vzťah, pre dobrodružstvo pod Ovšem, nielen tvár muža Vám môže napovedať, s kým práve máte tú česť. A tak, ešte vo fáze oťukávanie, kedy sa ešte len zoznamujete s náprotivkom, môžete rozpoznať, či Vás s týmto mužom čakajú skôr slzy šťastia, ako slzy smútku, po stránke vernosti.

Chodenie s potenciálnym neverník

Avšak, ani dievčatá, ženy, ktoré sa nachádza vo fáze randenia, či žitia s mužom, sa nemusia zápasiť s neverou, ak však zasiahnu. Rozhodne nie je nutné, aby ste teraz zrazu ukončila vzťah s mužom, s ktorým chodíte, žijete, len preto, že prípadne zistíte, že dotyčný muž je s veľkou pravdepodobnosťou adeptom pre neveru. Nevere totiž môžete zabrániť aj Vy sama. Za vinou nevery sa totiž môžu skrývať rôzne dôvody. Osobnosť a charakter muža môže byť tým hlavným, ale aj okrajovým dôvodom. Svoju úlohu v otázke nevery táto stránka muža však hrá. Ak však budete vedieť, ako na to, aby muž nepodľahol zvodom inej ženy, potom nie je potrebné sa nijako znepokojovať.

Muži a ich túžba po ženách

Je jedno, že už dávno sa muži nestarajú o zabezpečenie obživy tým spôsobom, že sa vydávajú na lov s oštepom, lukom, sekerka ai Doba pokročila, a tak muži zaisťujú rodinu tým, že zarábajú peniaze prác. Je však potrebné nezabúdať na to, že v mužoch, nehľadiac na to, koľko vody ubehlo, bude stále zakorenená ich túžba po love. Možno preto niektorí muži chodia na zver, na ryby a pod Iní muži však berú lov, svoju úlohu lovca inak, keď sa miesto koristi, ktorú by sa živili, vydávajú loviť nežné pohlavie. Nie je teda od veci si toto čas od času pripomínať, a podľa toho konať. Už spôsob zoznámenia môže vypovedať o tom, či v príslušnom muži koluje silná túžba po love, alebo nie. Ak to bol on, kto Vás "ulovil", potom sa s Vami uspokojí len po určitú dobu, než sa Vás nabaží. Vyššie sme však už spomenuli, že ono nabažení môže trvať aj dlhšiu dobu, a nemusí skončiť. Bude to však chcieť Vašej snahy, invencie. Muž musí mať stále pocit, že Vás lovia. Nesmiete sa pre neho stať "istotou", ktorú už má. Ak bude mať pocit, že mu stále do istej miery unikajú, hoci ste spolu už nejaký čas, budete pre neho stále zaujímavá, niečím tajomná. Ak by ste nechala Váš spoločný život len ​​tak plynúť, potom je len otázka času, kedy si pôjde pre ďalšie "skalp".

Priamočiarosť muža

Medzi mužmi a ženami by sme mohli nájsť plno rozdielov. Jedným z rozdielov je ich rokovaní. Kým ženy idú na všetko s okľukou, pre mužov je typická priamočiarosť. Keď sa muž ženy spýta na určitú vec, nemusí mu odpovedať vzpriamene, ale zaobalené, kedy svojím rozprávaním smeruje k odpovedi, ktorú muž očakáva, ale nie hneď. To muž Vám odpovie jasne, stručne, vecne. Samozrejme, že je potom tu to, že nie na každú otázku Vám muž odpovie. Čo väčšina mužov neznáša, bývajú otázky ohľadom toho, či si Vás vezmú, kedy si Vás vezmú, či Vás majú radi a pod Takéto otázky by tiež mohli byť dôvodom, prečo na Vás muž začne pozerať inak, a pomaličky ho vženie do náručia inej ženy , ktorá na rozdiel od Vás, stále nevyžaduje slovné dôkazy lásky. Priamočiarosť muža však môže byť až natoľko odzbrojujúci, že Vám pokojne do očí povie pravdu, kde bol, či kam ide. A to sa Vám tiež nemusí páčiť. Kým Vy potrebné viete, že by bol nerád, keby ste mu povedala, že ste bola s kolegom, kamarátom vo vinotéke, tak muž Vám toto povie bez obalu. Môže to byť úplne nevinné, ale môže vo Vás začať klíčiť semienko žiarlivosti. A nejedna neoprávnená žiarlivosť potom zapríčinila, že muž svojej partnerke nakoniec zahol.

Muži vyhľadávajúci nové podnety

Stereotyp je nielen ubíjajúce v práci, ale aj v súkromnom živote. Stereotyp nijako nevadí ženám, ktoré sa snažia o budovanie rodinného zázemia, kedy majú rady pokoj, pohodu, harmonickú atmosféru. Lenže pre mužov byť stereotyp značne ubíjajúce. Stereotyp vo vzťahu môže brať ako okovy, ktoré mu bránia v rozlete. Nejeden muž tak miluje rýchla kolesá, adrenalínové športy, pretože je tu vždy istý náznak nebezpečenstvo. A pokojná, idylická rodinná atmosféra, tá práve nebezpečenstvom neoplýva. Máte doma takého muža, ktorý sa cíti v spokojnom vzťahu vlastne nešťastne? A ako k spokojnosti vzťahu prispievate Vy? Diktujete mu, čo má robiť, či naopak nerobiť? Nútite ho stretávať sa s Vašimi priateľmi, ktoré nemá práve v obľube? Přistřihnutím jeho krídel mu však ublížite, a vlastne aj sama sebe. Povoľte mu jeho "okovy", ktorých ťažobu vníma možná len on. Doprajte mu rozletu. Paradoxne, necháte ak mu jeho záľuby, ak budete ho v nich podporovať, potom sa k Vám bude rád vracať.

Nepoučitelnost mužov

Muži sú do istej miery rovnakí, ako deti. Sú totiž aj nepoučiteľní. Niektoré dieťa, keď sa spáli o sporák, potom druhýkrát nezopakuje svoj pokus, aby si opätovne ublížilo. Niektoré dieťa je však natoľko tvrdošijné, kedy má svoju hlavu, že pôjde k sporáku treba ešte niekoľkokrát. A tak to majú aj muži. Na jednu stranu je fajn, že sa nenechajú hneď odradiť jedným neúspechom, ale je rozdiel, čoho sa daný neúspech týka. Ak muž raz zahne, hoci sa jednalo skutočne o obyčajný úlet, treba v opitosti, a inak je tzv miliónový, je do istej miery pravdepodobnosť, že zahne aj druhýkrát. Chodíte, alebo žijete s mužom, ktorý Vám už zahol? Vaše city k nemu sú však tak hlboké, že ste mu netrvať jeho prehrešok, všetko ste si vyříkali, a teraz začínate s tzv čistým štítom? Vaša tolerancia, láska, odvaha, je obdivuhodná, a zaslúži rešpekt. Nie každé dievča, žena totiž dokáže mužovi odpustiť. A ak áno, tak napríklad len na povrchu, ale nie vo vnútri. Nezaškodí však, aby ste sa mali na pozore.

Nevera ojedinelá aj opakovaná

Muž môže skutočne už len kosiť latinčinu, kedy bude svojho poklesku, zlyhanie ľutovať. Lenže, môže sa tiež stať, že pri ďalšej príležitosti, ktorá môže prísť za nejaký ten deň, týždeň, mesiac, budete opätovne riešiť tú rovnakú vec, jeho neveru. A ďalšie nevera len prehĺbi ranu, ktorú Vám už predtým zasadil. Sama si musíte povedať, či ste ochotná pre Váš spoločný vzťah podstupovať ďalšie hojenie, a či máte vnútornú silu vzťah ďalej udržať. Muž Vás môže hlboko milovať, ale jeho nepoučitelnost, túžba po niečom inom, zakázanom, bude jednoducho silnejší.

U ktorého muža máte istotu, že Vám zahne


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky