Vibrátor pro ženy We-Vibe - Recenze

We-Vibe (v súčasnosti už druhej generácie) je erotická hračka, ktorá spôsobila revolúciu na trhu hračiek pre dospelých a od svojho uvedenia na trh láme všetky rekordy. Jedná sa o špeciálny vibrátorik z 100% lekárskeho silikónu v tvare písmena U.


Erotická pomôcka We-Vibe už dlhšiu dobu ohromuje svet a pravdepodobne sa ešte nemieni zastaviť

Poďme sa teraz pozrieť, čo je na tejto pomôcke tak úžasného, ​​že sa stala takmer cez noc svetovým hitom.

We-Vibe (v súčasnosti už druhej generácie) je erotická hračka, ktorá spôsobila revolúciu na trhu hračiek pre dospelých a od svojho uvedenia na trh láme všetky rekordy. Jedná sa o špeciálny vibrátorik z 100% lekárskeho silikónu v tvare písmena U, ktorý žene stimuluje ako klitoris, tak aj G-bod.

Čo samozrejme ženy veľmi uvítali. Hlavne sa táto pomôcka dá použiť aj pri klasickom sexe s partnerom, ktorý pri zasunie citeľne cíti výstupkami a hlavne vibrácie zasunutého We-Vibe. Vďaka tomu sa stala táto erotická hračka vítaným pomocníkom mnohých párov, ktoré už nevedeli ako si ozvláštniť ich sex.
... Pokračuj

Strap-on - pripínací penis

Keď si chcú pohrať medzi sebou dve dievčatá, tak majú k dispozícii svoje pery, prstíky a nepreberné množstvo hračiek. Lenže do príchodu strap-on pripínacích penisov to nebolo ono. Strap-on je pripínací penis (vibrátor), ktorý si žena pripne okolo pása a napodobní tak muža s penisom.
... Pokračuj

Análny Sex - ako správne začať

Análny sex je nielen v SM obľúbenou praktikou ako v mužskom, tak ženskom prevedení. Je zaujímavou a pikantné perverznůstkou, ktorá je so SM nerozlučne spojená.

Tu nájdete návod nielen pre začiatočníkov, ako si pripraviť túto intímne - análny časť svojho tela k bezbolestnému a čistému sexu, bez nepříjemých momentov a bolestivých začiatkov a ako si túto praktiku skvele užiť!
... Pokračuj

Ako vybrať vibrátor, dildo alebo penis?

Vibrátor je v súčasnej dobe, pre drvivú väčšinu žien či dievčat samozrejmý doplnok ich sexuálneho života. Je to pomocník, ktorý dokáže nahradiť skutočného muža a mnohokrát dokáže uspokojiť tak, ako to žiadny muž nedokáže, ani keby akokoľvek chcel.

Je to dané predovšetkým funkciami a tvary vibrátorov, ktorými žiadny muž našťastie nedisponuje. Vibrátor v žiadnom prípade neslúži iba osamelým ženám, ale slúži ako doplnok pri šantení s partnerom, alebo keď je žena práve sama doma. Vibrátor je tiež pre mnoho žien jedinou možnou cestou k orgazmu alebo opakovanému orgazmu. Mnoho žien s vibrátorom zažíva úplne iný druh orgazmu, ako pri sexe s mužom alebo ženou.

Ako si ale vybrať ten správny model? Na túto otázku sa pokúsim odpovedať v dnešnom článku.

Vibrátor pro ženy We-Vibe - Recenze


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky