Žena a dvaja muži v posteli

Sex v troch je celkom bežná, avšak nie vždy výhodná podoba uspokojovanie sexuálnych snov. Vždy je nutné zvážiť, či je sex v troch pre vás len obyčajná zábava, alebo či by vám mohol uškodiť v podobe žiarlivosti a ukončenie vzťahu.


Švédska trojka

Názov, ktorý označuje sex v troch, či už sa jedná o dvoch mužov a jednu ženu, alebo jedného muža a dve ženy. Nás dnes bude zaujímať prvá podoba takzvané švédskej trojky. Sexu v troch si podľa prieskumov najviac ľudia užívali na začiatku 90. rokov. Ale ani dnes rozhodne nie je tabu. Prieskum hovorí, že sex v troch zaujíma a tiež ho prevádzkujú ľudia násťroční, starší, ale aj postarší. Ďalej prieskum zistil, že sex v troch vyskúšalo 22% ľudí vo veku 17 až 23 rokov, a skoro polovica opýtaných by rada sex v troch vyskúšala. Z opýtaných ľudí vo veku 30 rokov si vyskúšal sex v troch asi každý desiaty. Dôvodom pre sex v troch je nuda, zvedavosť, túžba prežiť niečo viac, sexuálne potreba väčších a silnejších zážitkov.

Prečo sex v troch

Väčšinou je počiatok niekde v sexuálnej fantázii, keď žena túži prežiť niečo viac. Túži byť kráľovnou, ktorá je maximálne hýčkaná, nepodráždili a to dvoma mužmi zároveň. Ona sama vo svojich snoch nijako muža nestimuluje, ale práve oni sú tí, ktorí sa maximálne snažia o jej uspokojenie. Ďalším variantom je sex, kedy sa všetci uspokojujú zároveň, teda naraz. Klbko troch tiel, ktoré nepozná hranice v rozmaznávanie, hladenie, vzrušovanie a vedie k spoločnému orgazmu.

Ako si sex v troch užiť?

Asi najlepšie je, keď všetko vychádza spontánne. Ak si chce žena sex opravu užiť, mala by stále byť v stredu. Len tak všetko bude naozaj intenzívne a presne podľa jej želania. Jeden muž by sa mal starať o jej vrchnú partie a rozmaznávať je, druhý o spodnú. Žena sama potom môže nežnosti a sexuálne praktiky iba prijímať a nechať sa vzrušovať až na maximum a na dosiahnutie intenzívneho orgazmu, alebo môže uspokojovať muža u svojej hlavy ústami a muž pri jej môžu, do nej vniká zozadu. Poloha v strede umožňuje intenzívne sex i pasívne. Poloha na chrbte je tiež zaujímavá. Jeden muž je na spodných partiách, a druhý muž sa zaoberá ženiným prsiami, alebo s ňou môže prevádzkovať orálny sex. Obdobné je to aj v sede av mnohých ďalších podobách sexu v trojici, kedy hlavným cieľom záujmu je žena, a muži sa snažia o jej úplné uspokojenie.

Pozor na možné problémy

Sex v troch by mal vždy sprevádzať kondóm. A čo viac? Sex v troch nie je až tak jednoduchá záležitosť. Ak chcete, aby bol bez následkov, potom bude prebiehať len vo vašej fantázii. Ak sa rozhodnete sex v troch zrealizovať, potom sa môže stať, že sa súčasným partnerom rozídete navždy. Nie každý totiž dokáže sledovať bez následkov, že jeho milovanú partnerku uspokojuje ďalší muž a že sa jej to naozaj páči.

Žena a dvaja muži v posteli


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky