Pánsky striptíz - Brno

Pánsky striptíz je rozhodne pre dámsku spoločnosť a pre ženy nad vecou, s veselou mysľou a chuťou sa baviť. Rozhodne nie je určený pre dámy prudérnej, hanblivé alebo pre tie, ktoré podliehajú predsudkom.


Pánsky striptíz - Brno

V posledných rokoch veľmi obľúbenou zábavou žien, dám, slečien - skrátka celého ženského pokolenia je pánsky striptíz. A prečo nie, prečo by si len muži mali užívať potešenie z pohľadu na nahé telo?

Keby Paríž na konci 19. storočia nepoložila základy striptízu ženského, ktorý bol výhradne ich doménou až do 70.rokov 20. storočia, najskôr by dnes ženy cudzie mužské telo tiež obdivovať nemohli, ale našťastie histórie tieto základy položila a vývoj sa nezastavil.

Mužom vstup zakázaný

Nie na všetky akcie, kde je v programe pánsky striptíz majú muži vstup zakázaný, ale väčšinou to tak je. Môže sa jednať o dámsky večierok, dámska jazda, ladies night, narodeninová oslava, firemné party. Prekvapte oslávenkyňa perfektne pripravenú show, kedy dokonale stavaný muž, dovedie jej narodeninovú oslavu do finále.

Show môže byť moderovaná alebo si striptér sám volí choreografiu a celé vystúpenie je v jeho réžii. Máte možnosť vybrať si striptéra, ktorý sa objaví v kostýme hasičov, motorkárov, kovboja, doktora, vojaka, čašníka, vo fraku alebo ako Tarzan, môže prísť policajt alebo gangster, obľúbený filmový hrdina alebo robotník v montérkach, toreador alebo sám diabol. Fantázii sa medze nekladú a ak striptér má Vami žiadaný kostým v ponuke, show môže začať.

Diváčka alebo aktérka

Každý striptér má vlastný scenár, jeden dodržiava striktne bezkontaktné vystúpenie, iný diváčky alebo samotnú oslávenkyňa priamo zapojí do vystúpenia. Len si predstavte ako si Vás striptér vyberie v dave, pozve či rovno vytiahne na pódium a čoby policajt Vás začne prehliadať, tu nemáte zbraň, drogy apod V podstate ide však všade o erotické vystúpenia, kedy účinkujúci odkladá postupne odevy až do naha. Väčšina striptér si prirodzenie následne prikryje jedným dielom odevu alebo inak.

Dievčenskú alebo ženská partia sa veľmi dobre zaobíde bez mužskej spoločnosti, môžu spolu prebrať všetky témy od detí, po rodinu a varenie, o prácu, cez kozmetiku, muža a samozrejme sex. Žiadny muž by ženské diskusie zrejme nevydýchal bez znudeného alebo nechápajícího pohľadu a tak čas od času ženy zo svojho "kolektívu" muža radi vykážu. V bujarej nálade si dámy užívajú vystúpenie, pískajú, povzbudzujú a smiechom mnohokrát plačú. Cíti sa emancipované, slobodné a je to výborný relax a odreagovanie od každodennej práce a rodiny.

Vek a postava striptéra

Na veku alebo postave mnohokrát vôbec nezáleží, striptíz prevádzkujú muži veľmi mladí 18 - 25 roční, muži okolo 30 rokov aj staršie. Vyzliekaní prevádzkujú muži vysokí aj muži malého vzrastu, ba dokonca muži štíhly ale tiež je možné zažiť striptíz s Tlusťocha (v špeciálnom obleku). Môžete si vybrať z tematické ponuky:

striptíz na lodi, v bare alebo doma ...

ohnivú show sa striptízom

tlsťoch show

kontaktný striptíz

duo striptíz muž + žena

Práca striptéra

Práca v erotike sa na prvý pohľad môže zdať ako zábava, samozrejme musia byť v mužovi, ktorý sa živý ako striptér nutná dávka exhibicionizmu. Mal by mať udržiavané a svalnaté telo, teda rozhodne navštevovať posilňovňu, byť voňavý a vedieť sa pekne pohybovať, mal by byť dobrý tanečník a mať cit pre rytmus. Profesia je síce dobre honorovaná, ale investícia do najrôznejších kostýmov, napríklad trhacích nohavíc je teda nutná a potrebuje tiež dobrého krajčíra atď

Kto by čakal, že striptíz je bezrizikové povolanie, pekne by sa pomýlil. Vraj je nepísaným pravidlom medzi striptérov nezouvat si topánky, pretože bary a nočné zábava sa často nezaobíde bez črepov z rozbitých pohárov či pohárov, preto ten striptér, ktorý vyzúva aj obuv riskuje nepríjemné poranenia.

Ďalším rizikom je pyrotechnika a ohňa, ktoré sú spestrením samotnej show. S tým súvisí teda popáleniny a to povážte - na celom tele! A čo potom ženy, ktoré sa do striptéra zamilujú? To sú síce riziká úsmevná, no tiež môžu pekne rozhodiť nervy. Niektoré dámy si po predstavení robia na striptérov všemožné nároky.

Dôvod k žiarlivosti?

Manželia, snúbenci ani milenci nemajú dôvod žiarliť na svoje dámy, ak vyrazí na pánsky striptíz. Väčšina žien sa tu len dobre baví, pustia z hlavy všetky starosti a oddáva sa veselé zábave, smiechu a rozpustilým myšlienkam, ale to je všetko. Takže páni, ktorí nechcú svoje drahé polovičky na pánsky striptíz pustiť, robia im doma prednášky o nevhodnosti tejto zábavy vzhľadom na ich postavenie, vek alebo manželskému stavu, sú úplne mimo.

Keď Vám žena bude chcieť byť neverná, rozhodne to nebude na vystúpenie tohto smeru páni. Je veľa žien, ktoré doma radšej pozmení časť programu, zaklame alebo jednoducho zamlčí určité detaily večernej zábavy z obáv výslovné ich partnermi: ideme s babami do kina, sadnúť si do kaviarne, na muzikál ... Rozhodne striptér dámy nevzruší ale pobaví, verte páni !

Prečo zavítať na pánsky striptíz

Je to rozhodne dobrá zábava, uvoľníte sa, ochutnáte dobré nápoje, pobavíte sa a zažijete zase niečo nové. Možno dámy načerpáte aj isté sebavedomie a rozhodne nemusíte mať obavy z toho, že robíte niečo nepatričné. Dopredu sa informujte, či bude predstavenie kontaktné alebo nie, aby ste nebola vyvedená z miery dotyky a priamou konfrontáciou sa striptér.

Sociologické aspekty naznačujú ženskú prevahu v tomto okamihu, obrátenie storočiam zažitých rolí muž a žena - oblečený striptér proti Vám má stále navrch, ale počkajte až pred Vami stane v Evinom Adamovo, ako sa Vám to zapáči.

Cena za vystúpenie striptéra

Celovečerný ladies party je koncipovaná tak, aby si každý prišiel na svoje. V striptízové ​​show sa postupne predstaví niekoľko rôznych striptér a do programu je zaradená aj ďalšie zábava. Ak máte chuť pozvať si striptéra na vlastnú akciu, počítajte s platbou od 2 000 Sk vyššie, podľa toho aké predstavenie si vyberiete. Jeden striptíz trvá v dĺžke asi 8 - 12 minút. Bonusové akcie rôznych klubov môžu obsahovať možnosti fotografovania sa striptér, môžete vyhrať striptéra na vlastnú akciu pod

Nebojíte sa zábavy?

Už ste videli predstavenie Chippendales? Ak nie, trúfnete si na túto horúcu jazdu. Páni z toho súboru sa predstavili už na štyroch kontinentoch, približne v 200 krajinách a absolvovali okolo 40 000 vystúpení. Ich domovskú scénou je divadlo v Las Vegas, kde stihnú vypredať každej svojej predstavenie. Spoznajte muža snov, je na ne úžasný pohľad, je s nimi vzrušujúce zábava a verte, že unesená bude každá žena. The Chippendales cestujú po celom svete, preto ak budete niekedy v meste, ktoré poctí svojou návštevou a naskytne ak sa Vám príležitosť zohnať vstupenku, rozhodne neváhajte milé dámy.

The Chippendales to sú títo muži Billy Jeffrey, Bryan Chan, Chaun Thomas, Chris Cabral, Dave Abrams, David Nicoll, Jaca Crispin, James Davis, Jake Lauren, Jaymes Vaughan, John Cook, John Rivera, Johnny De Beers, Juan DeAngelo, Kenny Harlow, Kenny King, Kevin Cornell, Kris Davis, Kyle Efthemes, Lind Walter, Luis De La Torre, Marc Guerrero, Nate Estimada, Nathan Minor, Nick McLeod, Scott Jordan a Staceyy Robinson.

Pánsky striptíz - Brno


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky

Pánsky striptíz - Brno

Jehnice