Striptér ako narodeninový darček

Ak plánujete večierok či narodeninovú party pre svoju kamarátku a lámete si hlavu aké ju prichystať prekvapenie, skúste pre ňu objednať sexy muža, striptéra. Je však nutné si objednať ozajstného profesionála.


Kto je striptér

Ako už názov napovedá, stripter sú muži, ktorí majú za úlohu tancom alebo iným spôsobom pobaviť a predovšetkým eroticky naladiť určité, predovšetkým dámske publikum. Ak si chcete také do istej miery aj umelecké vystúpenie objednať, je nutné starostlivo vyberať, pretože nie každý striptér poskytne naozaj profesionálne vystúpenie. Dobrý striptér by mal dobre vyzerať, mal by mať peknú postavu, musí byť pohybovo nadaný a pri tanci musí byť dostatočne sexy. Pri svojom vystúpení sa striptér väčšinou za sprievodu hudby ladne pohybuje, pričom plynulo odkladá svoje oblečenie. Začínajúci stripter veľmi často navštevujú rôzne kurzy, či už tanečné či priamo určené pre výučbu striptízového tanca. Profesionálne striptér musí tiež disponovať dobrou fyzickou kondíciou, aby počas svojej show nelapal po dychu. Či už si myslíte o striptér čokoľvek, faktom zostáva, že sa jedná o pomerne náročné povolanie, ktoré si vyžaduje veľa času na naučenie av ktorom je nutné sa neustále zdokonaľovať.

Striptér ako narodeninový darček

Ako je už vyššie uvedené, ak chcete svoju kamarátku na večierku alebo narodeninové party, naozaj prekvapiť niečím originálnym, odporúčame objednať si pánsky striptíz. Vďaka pánskemu striptízu sa stane z obyčajné nudné narodeninové party nevšedný večierok plný zábavy, na ktorý bude dlho spomínať ako oslávenec, tak aj všetci prítomní hostia. Objednáte chcete naozaj profesionálne striptéra, ktorého vystúpenie je do istej miery umeleckým predstavením, môžete si byť istí zárukou dobrej zábavy, spoločne so správnym iskrivým vzrušením pre dámske publikum. Pánsky striptíz sa stane lákadlom v podstate pre každého, aj pre tých, ktorí si chcú zachovať vernosť svojmu partnerovi. Ak budete sledovať také profesionálne umelecké vystúpenia spojené so vyzliekaním, užijete si, bez toho aby došlo k akejkoľvek nevere. Pánsky striptíz pomôže rozprúdiť doslova každú dámsku oslavu, či už sa jedná o narodeniny, meniny, či lúčenie so slobodou. Je potrebné mať na pamäti, že pánsky striptíz v žiadnom prípade nie je ponuka sexuálnych služieb, ale jedná sa len o zábavu a spestrenie dámskeho dýchánku.

Niečo o histórii striptízu

Novodobejšej počiatky striptízu, sú zaznamenané koncom 19. storočia, kedy sa pred 117 rokmi v jednej parížskej ulici uskutočnilo striptízové ​​vystúpenia neznáme tanečnice. Jednalo sa na tú dobu o pomerne odvážne vystúpenie, ktoré však bolo dosť odlišné od súčasného striptízového vystúpenia. Vtedy sa umelkyňa úplne do naha nesvlékla, ale o to viac určite prebudila divákovu fantáziu a predstavivosť. Na konci 19. storočia došlo tiež v Paríži k určitej forme striptízu na bále študentov a umelcov, kde sa porovnávala krása nôh, ramien a postupne aj prsiach niekoľkých modeliek maliarov, ktoré sa bálu zúčastnili. Aby nedochádzalo ku konfliktom so zákonom a poťažmo aj s políciou, museli byť vystúpenie s erotickým nádychom starostlivo premyslené, aby nedošlo k úplnému obnaženiu ai napriek tomu bola navodená správna erotická atmosféra. Postupom času sa však mravmi uvoľňovali a puritánstvo ustupovalo túžbe po erotické divadla.

Ako vyzerá striptíz v súčasnosti

V súčasnej dobe je pohľad ľudí na striptíz úplne odlišný a je braný skôr ako druh určitej zábavy slúžiace predovšetkým na obveselenie a rozprúdenie zábavy. Dnes sú ľuďom k dispozícii tzv strip bary, ktoré poskytujú striptízové ​​vystúpenia v podstate v ktorúkoľvek dennú dobu. Podmienkou vstupu do týchto podnikov je samozrejme plnoletosť. Za striptízom sa tak v súčasnej dobe môžete vydať ako do príslušného podniku, tak si ho objednať na súkromnú akciu. Dnes je na výber veľké množstvo striptér a striptérek, ktoré poskytujú rôznu kvalitu služieb. Skutočný profesionál musí byť nielen pohľadný, ale musí byť aj spoločenský a mať pohybové nadanie. Ako je už v článku spomenuté, je nutné si uvedomiť, že súčasný pánsky alebo dámsky striptíz v žiadnom prípade nie je poskytovanie sexuálnych služieb.

Profesionálne striptér

Profesionálne striptér musí byť tiež v neposlednom rade dobrý zabávač. Striptíz sa prevádzkuje väčšinou v kluboch alebo v podnikoch so sprievodným programom, kam sa ľudia prišli baviť, uvoľniť sa, zabudnúť na svoje starosti a užiť si zábavu so všetkým všudy. Stripter sa v takých kluboch striedajú, každá má nejaké svoje pripravené číslo, ktorým chcú zaujať a pobaviť svoje diváčky. Niektorý striptízový kúsok je doslova nabitý erotikou, iný je úsmevný až priamo zábavný. Striptér tiež praktizuje kontaktný striptíz, ktorý znamená to, že si na neho môže žena siahnuť. Opäť ide o taký program, aby zaujal dámske publikum. Profesionálne striptíz ponúka dobrú muziku, vypracované svalnaté mužské telo v pohybe, usmievavú tvár sexy muža, atraktívne kostýmy, bravúrne zvládnutú choreografiu a atraktívne prostredie. Práve túto zábavu, ktorá zaujíma divákov takmer v každom veku, pochopila aj väčšina diskoték a nočných klubov a sú si vedomí toho, že im profesionálne striptérskej vystúpenie zdvihnú tržby. Pánsky striptíz je žiadaný a zaručuje poriadnu show. Stripter majú často bohaté skúsenosti s kulturistikou a svojimi telami zaujmú všetky svoje divákov.

Ako pripraviť svoje kamarátke prekvapenie?

Vaša kamarátka oslavuje narodeniny a Vy ste jej sľúbila, že to s ňou pôjdeme zapiť. Reštaurácie, ktoré bežne navštevujete, sú však už pre Vás opozerané a tak sa ponúka možnosť osláviť s ňou narodeniny netradične. Čo takto ju pozvať do klubu na pánsky striptíz? Vy sama najlepšie poznáte svoju kamarátku a viete, čo sa jej páči. Svojím návrhom by ste ju nemala zaskočiť, ale každé prekvapenie sa víta, navyše na narodeniny. Užite si s kamarátkou uvoľnené chvíle a pripravte jej narodeninové prekvapenie. Svojich partnerov nechajte doma, nech sa pozerajú napríklad na futbal. Každá oslava narodenín priamo vyzýva k tomu zažiť niečo nečakaného, ​​nového, rozverného. Navyše nezáväzná spoločnosť príjemného svalnatého sympatického muža určite rozprúdi každú dámsku oslavu. Nejedná sa o ponuku sexuálnych služieb, preto je úplne zbytočné mať akékoľvek výčitky svedomia, ak by vás to vôbec napadlo. Ide iba o zábavu ao spestrenie narodeninové oslavy.

Ako si striptéra čo najviac užiť?

Čím viac žien sa zíde pohromade, tým hlasnejšie a prirodzenejšie dokážu oceniť jeho kvality. Navyše vie byť sarkastické aj vtipné. Možno by nebolo ono pozvať si domov striptéra, keď ste s kamarátkou samy v dvoch, ale navštíviť klub, kde stripter predvádzajú svoje čísla, to je niečo iné. Zišlo sa Vás na narodeninovej párty viac dievčat, zábava je v plnom prúde, alkohol Vás uvoľnil a myslíte, že nastala tá pravá chvíľa na pozvanie striptéra? Urobte to. Iste sa budete baviť, celá situácia zdvihne všetkým náladu, pobavíte sa, zasmejete sa a ďalšie roky si budete mať o čom rozprávať pri spomienkach na narodeninovú párty.

Striptér ako narodeninový darček


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky