Elektrické venušine guličky s vibrátormi

Venušine guličky sa radí medzi erotické pomôcky poskytujúce ženám jedny z najintenzívnejších sexuálnych zážitkov. Majú aj liečebný význam, pretože prispievajú k precvičovaniu panvového dna a tým sú prevenciou inkontinencie.


Venušine guličky

K obľúbeným erotickým pomôckam pre ženy patria venušine guličky. Jedná sa o dve telesa tvaru gule s priemerom 2,5 - 3,5 cm. V ich dutine je vložená gulička z ťažšieho materiálu. Tá sa pri pohybe sa rozhúpe a svoju energiu odovzdá späť vonkajšiemu obalu. Takto sa vytvára nové pohyby a dochádza k samovoľné stimuláciu. Lacnejšie typy sú spojené kratším tkaným špagátom, ktorý pokračuje dlhší šnúrkou tvoriace očko. To slúži na uchytenie guličiek vložených do vagíny. Ako ich vonkajší obal slúži plast. Venušine guličky s vyššou obstarávacou cenou sú vyrábané zo silikónu. Z neho je vyhotovená tiež pripojovacie spojka. Tento druh sa vyznačuje vyššou hygienou a nižšou hlučnosťou. Medzi Venušinými guličkami nájdeme aj elektrické vibračné modely. Ide o dvojité vibračné vajíčka.

Pohon Venušiných guličiek

Venušine guličky môžu byť poháňané miniatúrnym elektromotorom so závažím uloženým na jeho osi. Spôsobené vibrácie sú priamo úmerné jeho váhe a vzdialenosti od osi hriadeľa. Táto erotická pomôcka má káblové ovládače napájané batériami. K ich ovládanie slúži otočné regulátory alebo elektronická tlačidla. Káblový vstup môže byť utesnený tak, že niektoré modely je možné používať aj pod vodou. Najnovšie typy pomocou mikroprocesorov programovo riadi vibrácie. To umožňuje zníženie rezistencie. Po určitej dobe dochádza k zníženiu účinkov vibrácií, pretože sa im telo prispôsobí. Vďaka vibračným programom však môžeme meniť otáčky či voliť prestávky. Niektoré modely majú až desať vibračných programov. Najnovšie typy majú diaľkové ovládanie s dosahom až 15 metrov a zdroj energie predstavovaný väčšinou minibaterií umiestnený priamo v pomôcke.

Doplnky k Venušiným guličkám

Elektrické venušine guličky možno spojiť s MP3 prehrávačom. Potom si možno orgazmus vychutnať v takte obľúbených melódií. Sady tiež obsahujú mäkké a elastické silikónové návleky a erekčné krúžky, ktoré navliekame na guličky podobne ako na penis. Vibračné guličky sú tiež často ponúkané v kombinácii so samotným vibrátorom. Tak sa ľahko dosiahne aj stimulácia klitorisu.

Záverom

Ako z predchádzajúceho textu vyplýva, na našom trhu sa objavuje pestrá škála druhov Venušiných guličiek. Hlavný ich delenie je na mechanické a elektrické. Pohon môže byť pomocou kábla alebo diaľkový. U väčšiny typov Venušiných guličiek je ich chod tichý tak, že sa dajú využívať diskrétne aj mimo domova. Ich povrch je vyrobený z príjemných hladkých materiálov, ako sú napríklad latex alebo PVC. K pohonu Venušiných guličiek nám poslúži prevažnej alkalické batérie. Tie sa odporúča po použití vytiahnuť, aby sa zbytočne nevybíjala. Batérie sa totiž opetřebovávají iv pokojovej polohe. Venušine guličky sa vyrábajú v rôznych farebných prevedeniach. Kúpiť ich môžeme podobne ako ostatné erotické pomôcky v špecializovaných obchodoch alebo si ich objednať prostredníctvom niektorého z takto zameraných internetových obchodov.

Elektrické venušine guličky s vibrátormi


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky