Venušine guličky - použitie

Venušine guličky sú veľmi užitočnou vecičkou. Dokážu naozaj zázraky. A to po stránke zdravotnej a potom sexuálne. V niektorých prípadoch dokážu aj zachrániť a zlepšiť partnerský sexuálny život.


Ako používať Venušine guličky?

Pre použitie Venušiných guličiek naozaj existujú dva prístupy. Zdravotné a erotický. Pre zdravotné prístup, teda prístup liečivý, hovorí predovšetkým možnosť pomocou Venušiných guličiek spevniť svaly pošvy a panvového dna. Tento prístup je vhodný pre všetky ženy. Ženám, ktoré ešte nerodili, pomôžu Venušine guličky k pevnému svalstvu a ženám, ktoré už majú deti, zase pomáhajú svalstvo dostať do tej správnej polohy a spevniť je. Potom sú tu ženy, ktoré majú už zdravotné problémy a svalstvo majú veľmi uvoľnené. Môžu ho mať dokonca tak moc uvoľnenej, že im tento stav spôsobuje problémy. Týmto ženám môžu Venušine guličky veľmi výrazne pomôcť. Ak budú dodržiavať rady pre zavádzanie a správne s guličkami cvičiť, začne postupne ich svalstvo získavať na sile a zdravotné problémy budú ustupovať. Nejedná sa však o závratnú rýchlosť, ale o trpezlivý prístup, ktorý naozaj prináša svoje ovocie. Erotické hľadisko Venušiných guličiek vedie opäť cez spevnenie a cviky. Je to tak, že posilnenej panvové dno, umožní si viac užívať sex. Ak teda vedome spevníte a potom zase uvoľníte panvové dno a vnútorné pošvové svaly is Venušinými guličkami, budete pripravené takto pracovať so svojimi svaly aj pri sexe, čo váš partner ocení.

Ako zavádzať Venušine guličky?

Nie je na tom naozaj nič ťažkého. Najlepšie sa zavádzajú Venušine guličky ľahu za pomoci lubrikantu. Lubrikantom namažete guličky aj pošvový vchod a potom prestrčíte ukazovák a palec očkom, zovrite guličku a jemne ju zavediete do pošvy. Po zavedení nechajte čiastočne trčať povrázok. Akonáhle budete chcieť Venušine guličky vytiahnuť von, stačí chytiť koniec povrázku a jemným ťahom guličky vytiahnuť.

Ako používať Venušine guličky na posilňovanie?

Pre posilňovanie s Venušinými guličkami existuje celý rad odporúčaní. Najúčinnejšie sa javí posilňovanie s týmto priebehom. Podľa vyššie uvedeného popisu zaveďte Venušine guličky. Teraz začnete so samotným cvičením. Postavte sa a snažte sa stlačením svalstva guličky v sebe udržať tak, aby samovoľne nevypadli. Záleží na veľkosti guličiek, niektoré budú vnútri držať sami, iné vám naopak dajú dosť práce. Aby cvičenie bolo čo najúčinnejšie, je dobré vyberať ťažšie guličky, ktoré majú hladké steny. Zo začiatku cvičte asi jednu minútu a čas postupne predlžujte až na pol hodiny. Ďalšie cvik v sebe okrem posilňovania ukrýva aj rozkoš. Zasuňte si Venušine guličky do pošvy a ťahaním za povrázok sa je pokúste vybrať, zároveň však stlačením pošvového svalstva sa je snažte udržať v sebe. Posledný cvik prináša skôr prípravu na rozkoš a milostné hrátky. Zaveďte si Venušine guličky a potom tancujte, cvičte, pohybujte sa. Otrasy guličiek vám budú veľmi príjemné a dráždivé. To cvičenie vám prinesie chuť na hrátky so svojím partnerom.

Čo je dôležité pri používaní Venušiných guličiek?

Dôležité je sa nehanbiť. Venušine guličky sú veľmi staré. Pôvodom pochádza z Ázie, pravdepodobne z Japonska a sú používané už po stáročia. Dievčatá a ženy je používali nielen na spevnenie svalstva, ale aj k tomu, aby sa naučili svoje svalstvo ovládať a tak mohli poskytnúť svojim partnerom väčšiu rozkoš. Uvedená cvičenie vám nielen pomôžu, ale môžu tiež ozvláštniť váš sexuálny život. Pre mnoho partnerov je veľmi erotické pozorovať, ako ich partnerky cvičia pomocou Venušiných guličiek. Ďalšou dôležitou vecou je dobrá starostlivosť o Venušine guličky. Vždy by sa mali starostlivo umyť a osušiť.

Venušine guličky - použitie


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky