RECENZIA vibrátora na bod G - Funky G-spot Pink

Vibrátor G-spot Pink je síce malý, ale zato sa jedná o veľmi výkonnú pomôcku, ktorú ocení každá žena. Celková dĺžka je 12 cm, použiteľná časť má dĺžku 6 cm. Vyrobený je z tvrdého plastu a latexu, na napájanie je použitá 1 tužková batéria.


Vyrába sa len v jednom farebnom prevedení a to v kombinácii sýto ružovej a matne šedostriebornej farbe.

Ružová časť je pogumovaná a slúži k dráždeniu. Matne šedostrieborná časť je vyrobená z tvrdého plastu a slúži na uloženie batérií. Ide o pomôcku, ktorú môže byť Dráždený klitoris, ale predovšetkým výrazne stimuluje bod G. Jedná sa o skvelý darček pre všetky ženy, ktoré majú rada dráždenie bodu G, alebo klitorisu. Vďaka malej veľkosti si ho zamilujú aj ženy, ktorým sa nepáči príliš veľké vibrátory.

Na dotyk je vibrátor hebký so zaoblenou špičkou

Využitie vibrátora je široké, môže ho používať žena sama na dráždenie klitorisu alebo bodu G, s partnerom - partner dráždi rukou alebo jazykom klitoris a žena si pomocou vibrátora stimuluje bod G alebo svoje bradavky, môže ho však použiť aj sám muž, a to ku dráždeniu prostaty. Tá je u mužov považovaná za G-bod.

Keď sa mi G-spot Pink dostal prvýkrát do rúk

Ihneď si mi zapáčil a to predovšetkým vďaka svojmu jednoduchému vhľadu a malej veľkosti. Osobne veľké vibrátory nemám rada. Vďaka svojmu jednoduchému, ale zároveň elegantnému dizajnu nie je na prvý pohľad spoznať, o čo sa jedná, preto sa ho nebojím nosiť so sebou v kabelke a mám ho tak neustále po ruke. G-spot Pink si so sebou beriem aj do sprchy, kde ho vďaka jeho vodeodolnosti využijem tiež. Ako nevýhodu by som videla výraznú intenzitu vibrácií, ktorá sa nedá regulovať. Ďalej je škoda, že má vibrátor trochu nedomyslené zatváranie v časti bateriek. Po tme v spálni sa nám už párkrát stalo, že namiesto zapnutia vibrácií sme otvorili kryt na batériu. Ovšem ako výhodu by som vyzdvihla jednoduché a farebne zladené prevedenie, veľmi nízku cenu, vodeodolnosť a malú veľkosť.

RECENZIA vibrátora na bod G - Funky G-spot Pink


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky