Vibrátor G-spot

Nepočuli ste nikdy výraz vibrátor G-spot? Potom neviete, ako zvýšiť erotický zážitok na maximum. Ak chcete ešte viac zdokonaliť vaše sexuálne hrátky, pozrite sa, ako sa táto erotická pomôcka používa.


Čo je vibrátor G-spot

G-Spot vibrátor je zaujímavá erotická hračka, ktorá je určená pre mužov aj ženy. Ženská verzia prístroja je postavená na masáži v prednej časti vagíny. A pretože je veľa žien veľmi citlivých na sexuálnu stimuláciu práve v tejto oblasti, pomocou vibrátora G-spot je možné vyvolať silné orgazmy. Mužská verzia vibrátora G-spot sa používa pre sexuálne pôžitok a zo zdravotných dôvodov pre masáž prostaty. Ak si chcete užiť vzrušenie do sýtosti, rozhodne túto erotickú pomôcku vyskúšajte.

G-spot vibrátor pre ženy

Dámsky vibrátor vibrátor G-spot je svojím tvarom určený najmä pre stimuláciu G bodu, teda miesta v prednej časti vagíny. Ženy, ktoré vibrátor G-spot vyskúšali uvádza, že tento bod je extrémne citlivý na sexuálnu stimuláciu (napr. na dotyk alebo tlak), a použitie tohto vibrátora im privádza maximálnu sexuálne vzrušenie. Intenzívna stimulácia je ovplyvnená vďaka špeciálnemu tvaru hlavy, ktorá je pre tento účel mierne prehnutý.

Mužské G-spot vibrátory a prostata

Mužský G-spot vibrátor je špeciálne zakrivené zariadenia (pripomína stav, keď chce sa lyžiar chystá vzlietnuť), s guľatou hlavou, ktoré sa vkladá do análneho otvoru muža. Používaním G-spot vibrátora sa stimuluje prostata, ktoré sa tiež niekedy hovorí mužský G-bod. G-spot vibrátor produkuje celý rad rôznych a veľmi intenzívnych sexuálnych pocitov. Masáž prostaty sa používa aj pre zdravotné účely, ako to odporúča odborný zdravotnícky pracovník. Ako bolo už mnohokrát publikované, mužský G-bod prináša veľmi intenzívne sexuálne zážitky a bol využívaný v tantrických sexuálnych polohách už po celé stáročia. Orientálne kultúry súhlasne používali tento postup pri masáži v priebehu celých desaťročí. Mužský G-spot vibrátory je pre svoju vysokú účinnosť masáží stále veľmi populárne, a to nielen pre jeho prínos pre zdravie prostaty, ale aj veľmi často pre intenzívne sexuálne rozkoše. Mužské G-spot vibrátory sú špeciálne tvarované, aby sa zmestili pohodlne do konečníka. Bežný G-spot vibrátor pre mužov je bežne dodávaný bez vibračné funkcie, ale u niektorých modelov je vibrácie pridaná. Tá potom umožňuje prežiť zvláštne a intenzívne sexuálne rozkoše.

Výhody vibrátora G-spot

Keď sa G-spot vibrátor prvýkrát objavil na trhu, okamžite zožal úspech. Ženy ako reakcia uvádzali fakt, že jeho tvar a prehnutie pripomína penis a možno tak ľahko dosiahnuť vaginálneho orgazmu. Ďalšou výhodou špecifického tvaru vibrátora G-spot je skutočnosť, že vibrátor umožňuje stimuláciu G-bodu bez nutnosti nepríjemného držanie tela. Už na prvý pohľad upúta jeho nezvyčajné tvary. Vibrátory G-spot sa vyrábajú v dĺžkach 12.5-17.5 cm a všeobecne majú G-spot vibrátory svoju hlavu mierne väčšia ako hlavička penisu. Široké sú v rozmedzí 2-3 cm. Vďaka svojmu tvaru a ideálnym rozmerom je najcitlivejšie miesto ženského tela dráždenie tak, že jeho intenzívna stimulácia dokáže nejednu roztúženú ženu počas krátkej chvíle dostať do výšin rozkoše.

Dizajnový vibrátor G-spot

Zaujímavý a najpredávanejší model je dizajnový vibrátor G-spot, ktorý možno zaobstarať v akcii už za niekoľko stoviek. Vibrátor je vyrobený zo 100% zdravotného silikónu má dokonalú, symetricky zmyselnú stavbu tela, fantastické rozmery 20 × 4 cm a oproti bežným vibrátorom G-spot, ponúka dve varianty zakrivenie pre rôzne typy dráždenie, štyri rôzne funkcie a tiež štyri rýchlosti vibrácií. Zvyčajne si ho môžete vybrať v luxusnej čiernej alebo ružovej farbe.

Vibrátor G-spot


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky