Ako kvalitná je váš sex? iPhone ho zmerajú aj graficky znázorní

Máte iPhone? Ak áno, môže vám byť hej - elektronika totiž postráži kvalitu vášho sexu. Stačí mať nainštalovanú aplikáciu "sex tracks". Tá vám ukáže, v čom ste v posteli dobrí av kde by ste mali naopak pridať.


iPhone je produkt spoločnosti Apple, ktorý v sebe spája funkcie mobilného telefónu s digitálnym fotoaparátom, multimediálnym prehrávačom (iPod) a zariadením pre mobilnú komunikáciu s internetom

"Položte pred pohlavným stykom svoj ​​iPhone na posteľ, matrac, deku - proste tam, kde sa budete s partnerom či partnerkou milovať. A prístroj vám zmeria kvalitu vášho sexu," radí server dnews.de. "Zohľadnia pritom také dáta ako trvanie intímneho styku, počet, frekvenciu kopulativních pohybov i intenzitu pohlavného spojenia. Pritom rýchlo ešte nemusí bezpodmienečne znamenať lepšie. Užívateľ si totiž môže nastaviť aj sledovanie ďalších meradiel ..." Údaje zaznamenané počas sexu sú potom záujemcom k dispozícii v prehľadnom grafickom zobrazení.

Výsledky možno publikovať na sociálnych sieťach a porovnať ich s kvalitou sexu prevádzkovaného priateľmi a známymi, uvádza spomínaný server

Ďalšou možnosťou je anonymné zverejnenie a porovnávanie podľa stanované denných alebo mesačných rebríčkov "výkonnosti". Existujú aj ďalšie aplikácie podobného zamerania. Raz je napríklad "passion", ktorá hodnotí kvalitu sexu podľa iných kritérií, ako sú trvanie, pohyby a hlučnosť ... K dispozicii je aj holandská aplikácia "paruchute". Jej výrobca priamo dúfa, že vďaka iPhonu sa k lepšiemu zmení pohľad ľudí na ich sexuálny život.

Ako kvalitná je váš sex? iPhone ho zmerajú aj graficky znázorní


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky