Ako si užiť análny sex?

Mohlo by sa zdať, že análny sex je predovšetkým slasťou pre pánov. Análny otvor je užší a pevnejšie zviera penis, čo je pre muža veľmi príjemné. V mnohých ženách naopak vyvoláva nechuť alebo strach.


Ako môže byť análny sex pre ženy príjemný?

Je úplne logické, že sa mnohé ženy domnievajú, že sa im análny sex nebude páčiť a bude im nepríjemný. Prečo by to tak malo byť? V zadočku predsa nemáme bod G, ani klitoris, ani nič iné, čo by slúžilo na vzrušenie. Kľúč je inde, aj pri análnom sexe je totiž dráždené vagína, akurát z iného uhla! Penis, ktorý sa musí vkladať a vysúva z análneho otvoru, vytvára vo vagíne príjemný tlak, ktorý môže viesť až k vyvrcholeniu. Zvlášť silné pocity môže vyvolať análny sex spojený s dráždením vagíny, napr vibrátorom.

Chcem to, alebo nie?

V prvom rade sa musíte s partnerom zhodnúť, že obaja skutočne chcete análny sex vyskúšať. Ženy sa do neznámych praktík často púšťajú kvôli partnerovi a dúfajú, že sa im nakoniec zapáči. Prvý nezdar análneho sexu ale často vedie ku koncu s experimentovaním. Ženy sa cítia ponížene a niekedy dokonca zneužije. Inokedy zasa naopak, ženy vo vnútri niečo nové skúsiť chcú, ale hanbia sa to priznať, majú strach, že by potom pre partnera boli príliš "lacné". Alebo sú skrátka tak vychované a konzervatívny.

Hlavné je sa teda správne rozhodnúť

Ak análny sex skúšať nechcete, hneď ho nezavrhujte, nenazývajte partnera úchylom, ale nemajte strach vyjadriť svoju obavu. Aspoň o tom premýšľajte, práve kvôli partnerovi, Neodbývejte ho! Ak sa ale rozhodnete nevyskúšať, nenechajte sa prehovoriť, ak sa budete nútiť, nebudete schopná sa uvoľniť. Ak ho vyskúšať chcete, zistite si čo najviac informácií a nič neuponáhľajte. Ak máte pocit, že partner o análny sex naozaj stojí a vy nie, ale rada by ste mu urobila radosť, skúste vymyslieť iné spestrenie. Prípadne mu hneď povedzte, že sa na to necítite, ale vyskúšate s ním niečo iné. Uvidíte, že už samotné rozoberanie možných erotických hrátok prinesie do vášho sexuálneho života čerstvý vzduch.

Ako si análny sex čo najlepšie užiť?

  • - Logicky je dôležité vybrať vhodnú dobu, určite neskúšajte análny sex, ak práve trpíte nejakým črevným ochorením apod
  • - Hygiena je pochopiteľne tiež veľmi dôležitá, ale nie je potrebné si kvôli análnom sexe vykonávať domáce klystír.
  • - Nedovoľte partnerovi, aby sa presúvali zo zadočku do vagíny a naopak! Dochádza k prenosu baktérií, ktorý vám môže spôsobiť zápaly.
  • - Zaobstarajte si lubrikant s antibakteriálnym účinkom. Bez neho to neskúšajte, análny otvor sa na rozdiel od vagíny sám nezvhlčuje!
  • - Začínajte pomaly, partner by do vás mal prenikať jemne a sledovať vaše reakcie. Vy mu dávajte najavo, čo sa vám páči a kedy treba spomaliť alebo skončiť.

Ako si užiť análny sex?


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky