Ako zlepšiť erekciu

Na erekciu sa podieľa celá rada systémov, predovšetkým nervový a cievny. Jeden bez druhého sa nezaobíde, a ak niekde dôjde k zlyhaniu, výsledok sa prejaví na problémoch s erekciou. Podporte ju vhodnými doplnkami a nenechajte si znepríjemniť sex.


Erekcia penisu

Erekciou sa rozumie stoporenia penisu. Ide o celkom zložitý dej, ktorý si človek neuvedomí, ak žiadne problémy s erekciou nemá. Celú erekciu ovplyvňuje predovšetkým nervový a cievny systém. Ide o ich vzájomnú spoluprácu. Ak táto spolupráca niekde pokrivkáva, môžu sa objaviť veľmi rôznorodé príčiny porúch s erekciou. Problémy s erekciou sú však dosť významné, čo sa týka kvalitného života muža. Preto by ich mal každý muž zavčasu riešiť s lekárom, kým sú ešte ľahko riešiteľné.

Príčiny problémov s erekciou

Problém s erekciou môže mať rôzne pôvody. Napr. cievne, hormonálne, nervový alebo psychický. Tak napríklad muž, ktorému sa napr iba z dôvodu veľkej únavy neztopořil pri sexe s partnerkou penis, sa za svoje zlyhanie tak hanbí a má obavy z ďalšieho možného zlyhania, že pri ďalšej milostnej predohre neustále myslí na to, aby nesklamal a nezlyhal, že sa mu penis opätovne nepostaví. Jedná sa však čisto len o psychický problém, ktorý môže trvať aj dlhodobo a muži môže pomôcť jedine nejaký doplnok vytvorený buď v lekárni, alebo cez internet v erotickom e-shopu, ktorého použitie partnera upokojí, dodá mu psychickú silu a pomoc a muž erekcie dosiahne bez toho, aby jeho telo muselo využiť účinky takéhoto produktu. Najčastejšie však býva porucha erekcie podmienená cievne poruchou. Erekcia funguje tak, že sa zvýši prívod krvi do kavernóznych telies, čím dôjde k zvýšeniu mastenca v oblasti penisu. Tento dej je nutnou podmienkou reakcie. Ak sú cievy, ktoré privádzajú krv do týchto telies zúžené, potom je prívod krvi významne obmedzený a nemôže dôjsť k erekcii.

Kto má problémy s erekciou?

Vyšší výskyt porúch erekcie je pozorovaný u tých pacientov, ktorý trpia napríklad zníženú alebo zvýšenou činnosťou štítnej žľazy, ktorí dlhodobo užívajú niektoré lieky, okrem iného aj lieky na vysoký krvný tlak, antidepresíva, problémy s erekciou ďalej môžu mať tí muži, ktorí nadmerne holdujú alkoholu, cigaretám alebo užívaním marihuany. Aj muži, ktorí podstupujú dialýzu, ďalej diabetici alebo tí, ktorí prekonali infarkt, sa môžu vo zvýšenej miere stretávať s poruchami erekcie.

Čo pomáha na poruchy erekcie?

Máte problémy s erekciou? Chceli by ste ju predĺžiť, skvalitniť a spevniť? Záleží Vám na tvrdosti penisu a dĺžke erekcie veľa, a preto by ste ju radi podporili akým zaručeným prípravkom, ktorý Vám umožní pokojné a plnohodnotné užívanie si sexu? Potom nie je nič jednoduchšieho, než si nejaký prípravok zaobstarať. Záleží na každom mužovi, či dáva prednosť tabletkám alebo kvapkám. Existujú prípravky čisto prírodné alebo chemické. Niektoré sú vysoko účinné, s okamžitým nástupom účinku, niektoré sú slabšie, ale mnohým mužom, ktorí chcú mať iba istotu, že nesklamú a že im erekcia vydrží po dlhú dobu, postačí. Navštívte internetovú predajňu a opýtajte sa priamo predajcu, ktorý prípravok by pre konkrétny účel odporučil. Voľba prípravkov záleží na tom, čo od prípravku očakávate. Jedine tak môžete siahnuť po zodpovedajúcom produktu, ktorý z Vás urobí toho najlepšieho milenca Vašej sexuálnej partnerky.

Pre koho sú prípravky na podporu erekcie určené?

Tieto prípravky sú určené všetkým, ktorí chcú erekciu skvalitniť. Samozrejme ak sú jedinci akokoľvek chorí, mali by sa vždy pred ich samotným výberom a použitím poradiť s lekárom, resp. si pozorne prečítať príbalový letáčik, v ktorom sú uvedené všetky podmienky užívania vrátane možných negatívnych účinkov. V naprostej väčšine prípadov sa k užívaniu prípravkov na podporu erekcie uchyľujú muži vo veku 50 až 55 rokov, ktorí v dôsledku veku trpí poruchami erekcie spôsobené poklesom tvorby mužských pohlavných hormónov. Avšak aj mladí muži majú nezriedka tieto problémy, a aby mali istotu, že pri sexe partnerku nesklamú, radšej si prípravok na zlepšenie erekcie zaobstará. Vďaka nemu si tiež dokážu sex podstatne viac užiť, a nemyslieť na to, aby náhodou penis nevypovie svoju úlohu.

Aké sú prvotné príznaky možných problémov s erekciou?

Ako sme už uviedli, za problémy s erekciou stojí pokles tvorby pohlavných hormónov. Tieto príznaky môžu byť veľmi podobné tým, s ktorými sa stretávajú ženy. U mužov sa môžu prvotné príznaky prejaviť napríklad problémy so spánkom, alebo zníženou chuťou na sex, veľmi častým a tiež najviac zreteľným prejavom sú problémy s erekciou. Muž, ktorému klesla tvorba pohlavných hormónov, sa nadmerne potia, jeho pokožka je suchá, a tiež mu vo väčšej miere vypadávajú vlasy. Ďalej sa môžu tieto príznaky prejaviť aj stratou svalovej hmoty alebo vzrastom tuku v tele. Vzhľadom k tomu, že si mnohí muži nie sú vôbec ochotní pripustiť, že by nejaký problémy mali, nevenujú ani týmto príznakom žiadnu pozornosť a skôr to zvaľujú na úplne iné problémy, ako napr na vyčerpanie, prepracovanosť, únava, prechladnutie, atď

Ako pomáhajú prípravky na zlepšenie erekcie?

Na našom trhu existuje mnoho prípravkov, ktorých cieľom je podporiť a predĺžiť mužskú erekciu. Niektoré prípravky sú všeobecne známe, do podvedomia sa Vám dostali napríklad z televíznej alebo novinové reklamy, niektoré sú menej známe alebo sa jedná o úplné novinky. Hoci môže byť ich účinok úplne totožný, stojí tie verejne nereklamované menej peňazí. Niektoré prípravky zaobstaráte iba na lekársky predpis, niektoré voľne v lekárni alebo v internetovej predajni. Prípravky, ktoré sú založené na prírodnej báze, sú všeobecne odporúčané, pretože nezaťažujú ľudský organizmus, nemávajú vedľajšie nepriaznivé účinky a môžu ich užívať ľudia is minimálnymi poruchami erekcie. Tieto prípravky na prírodnej báze sú určené pre mužov, ktorí majú nižšiu hladinu testosterónu. Pomáhajú v období mužskej andropauzy, aby podporili mužskú vitalitu, prispievajú k dobrej nálade, zlepšujú kondíciu svalov a kostí. Prípravky vyrobené na prírodnej báze sú vhodné pre mužov, ktorí majú problémy s erekciou, ale niektoré súčasne napomáhajú aj tým, ktorí majú problémy s potenciou alebo plodnosťou.

Čo ďalej ovplyvňujú prípravky pre lepšiu erekciu

Vedľa vyššie uvedeného podporujú prípravky i kondíciu svalov a kostí, tvorbu spermií a majú pozitívny vplyv na libido u obidvoch pohlaví. Preto ich môžu užívať nielen muži, ale aj ženy. Je však nutné vybrať ten správny prípravok, ktorý je na to určený. Produkty na podporu erekcie zároveň zvyšujú aj energiu a vitalitu. Kvalitné prípravky navyše neobsahujú umelé príchute, farbivá, ani žiadna sladidlá a konzervačné látky. Ak ste alergický na lepok, potom si dokonca môžete zakúpiť aj výrobok, ktorý žiadny lepok neobsahuje. Tablety alebo kvapky sa užívajú vždy podľa odporúčaní výrobcu. Častokrát sa pre efekt vyžaduje dlhodobejšie a pravidelné užívanie. Z niektorých prípravkov dosiahnete vytúženého efektu hneď, u niektorých je potrebné niekoľkotýždňovej pravidelné užívanie.

Ako zlepšiť erekciu


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky