Austrálčanky majú sex ako často chcú!

Rad prieskumov z poslednej doby odhalila, že sexuálna túžba mužov a žien sa líšia. Muži potom vychádzajú často ako tí, ktorí na sex častejšie myslia, častejšie ho chcú a častejšie v najrôznejších formách prevádzkujú.


Lenže nový prieskum medzi desiatimi tisíckami dospelými Austrálčanov hovorí inak

Muži a ženy na najmenšom kontinente sa aspoň vo svojich túžbach príliš nelíši. V prípade mužov chcú mať sex denne štyria z desiatich av prípade žien viac ako tri z desiatich. Výsledky prieskumu medzi protinožci vo veku 25 až 45 rokov, zverejnili časopisy Men \'s Health a Women Health. Podľa výsledkov, pokiaľ ide o lásku, chtíč a milostné romániky, pohlavia sa od seba príliš nelíšia.

Sex denne chce 33 percent Australanek a 40 percent Austrálčanov

Lenže realita je trochu iná a líši sa od túžob a prianí. Štvrtina Australanek totiž súložia len raz týždenne a pätina len raz mesačne. Obe pohlavia sa v Austrálii tiež nelíšia v predstave, ako by malo vyzerať ideálne rande. U mužov i žien považuje tretina opýtaných za ideálnu romantickú večeru, ale vášnivú noc plnú tulenie vníma ako ešte lepšie 62 percent Austrálčanov a 52 percent Australanek.

Australankám potom najviac vadí príliš krátka predohra (37 percent), zatiaľ čo Austrálčanom zase fakt, že partnerka nikdy sex nezačne (35 percent).

Austrálčanky majú sex ako často chcú!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky