Berlínska akadémia sexu radia návštevníkom, ako na orgazmus

Ľudia túžiaci po väčšej odozve sexuálnych partnerov a partneriek si na novo otvorené interaktívne výstave v Berlíne môžu natrénovať erotogénne zóny. Na nahých figurínach...


Výstava "Amorove akadémie sexu" otvorila svoje brány minulé úteerý pod heslom "Konečne výstava pre ľudí, ktorí si vždy musí všetko ohmatať!"

Cez päťdesiat interaktívnych exponátov sa venuje intímnym partiám mužských i ženských tiel

Návštevníci sa tak môžu poučiť o všetkom dôležitom v sexe - od striptízu cez orálny sex až po tipy na najlepšie orgazmus.

"Prichádza sem veľa párov, ktoré sa chcú niečo naučiť," hovorí Uta Barkowová, manažérka erotických obchodov Beaty Uhse. "Zatiaľ sme sa stretli len s veľmi kladnou odozvou. Pri skúmaní hŕbu exponátov si ľudia povedia: Aha! Tak takto je to!"

Podľa agentúry Reuters je tu k videniu aj niekoľko figurín v životnej veľkosti, nahých av rôznych pozíciách. Jedna ženská figurína sa napríklad pri dotyku na správnom mieste rozsvieti. Iná zase vykríkne "To je ono!", Keď návštevník konečne nájde G bod.

"Zatiaľ k nám chodia rovnako žien ako mužov," dodáva Barkowová. "Zdá sa tiež, že majú menej zábran - muži sú poväčšinou trochu hanblivejšie."

Berlínska akadémia sexu radia návštevníkom, ako na orgazmus


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky