Dôchodkyňa si privyrába sexom. Denne zvládne šesť chlapov!

Šesťdesiattriročná dôchodkyňa Beverly Roberts s Gravesend vie, ako si prilepšiť k dôchodku. Aj napriek pokročilému veku sa nijako nehanbí a ponúka svoje sexuálne služby. Za deň zvládne až šesť klientov.


Dôchodkyňa si privyrába sexom. Denne zvládne šesť chlapov! Ďalšie fotografie v galérii

Beverly pracuje ako prostitútka už 25 rokov a zarobí si až 750 libier denne (cca 22 500 Sk). Za rok si príde na viac ako 5 miliónov korún.

Sex ma udržuje fit

Nemám vďaka nemu žiadne zdravotné problémy. Som presvedčená, že za to vďačím svojej práci. Ľudia mi hovoria, že vyzerám mlado a nechcú veriť, že už som zaslúžilou babičkou. Dúfam, že svoju prácu budem môcť robiť aspoň do sedemdesiatich! "Zveruje sa dôchodkyňa Beverly.

A čo vlastne prinútilo penzistka Beverly k tejto práci?

Bola to zložitá finančná situácia. "V roku 1988 som sa rozviedla s manželom a zostala s dvoma synmi sama. Boli sme na tom finančne dosť zle. Chlapcom bolo vtedy 14 a 17 a žili sme len o chlebe s marmeládou. Nemohli si dovoliť ani obyčajný nábytok, "spomína na zložité obdobie Beverly.

Bohužiaľ na Úrade práce ju nič nič kloudného nemohli ponúknuť, pretože nemala dostatočnú kvalifikáciu. Do úvahy prichádzalo len miesto upratovačky. Ale Britney odmietla. Túžila po poriadnej práci.

"Jedného dňa som uvidela inzerát v miestnych novinách

Hľadali tam pre slobodných pánov ženy ako doprovod. A ponúkali veľmi dobré finančné ohodnotenie. A tak som neváhala a ozvala sa. Elegantne oblečený majiteľ ma skoro navštívil a povedal mi, že môžem teda robiť doprovod pánom na obed a večeru za 120 libier za hodinu. Bola som nadšená a naivne som si myslela, že to naozaj nebude vyžadovať nič iné. "

Beverly si ročne k dôchodku privyrobí v prepočte viac ako päť miliónov za rok. Beverly so svojimi synmi. Doma vyzerá Beverly ako "obyčajná" babička.

O niekoľko dní neskôr mala Beverly svojej prvej schôdzky

A klienti po nej Samozhrejme viac než púhy doprovod. "Chceli sex a ja som začala panikáriť. Nespala som totiž s nikým od odchode môjho manžela. Bolo mi zle a chcela som utiecť. Ale keď som sa dozvedela, že si môžem zarobiť aj 1.000 libier, povedala som si že je to skvelá šanca, ako sa dostať z biedy, "zveruje sa Beverly.

"Po jednom dni, kedy som zvládla 10 klientov, som sa doma zrútila

A syn Joe sa ma hneď vypytoval, čo sa stalo. Vždy, sme si všetko hovorili a tak som mu nemohla klamať. Bol šokovaný, ale pochopil, že potrebujeme peniaze. Premýšľala som, ako to zvládnem, ale došlo mi, že v žiadnom inom zamestnaní by som si toľko peňazí a za tak krátku dobu, nezarobila. "

Beverly teda začalala o seba viac dbať

Začala chodiť pravidelne ku kaderníčke a na kozmetiku. Nakúpila si zásobu sexi bielizne aj rôzne sexuálne pomôcky. "Čoskoro sme boli v dobrej finančnej situácii. Po troch rokoch som nám konečne mohla pořídt dvojizbový dom. A chalanom som kúpila zlaté hodinky. "

Od tej doby prešli jej náručí tisíce mužov

Aj dnes uspokojí až šesť klientov za deň. Svoje služby ponúka on-line a nezáujem si určite sťažovať nemôže.
"Mám klientov všetkých vekových kategórií. Niektorí mladí muži ma priamo vyhľadávajú, pretože dávajú prednosť sexu sa starší a skúsenejší ženou. Myslím, že úspech je aj v tom, že som stále štíhla a milá. Rada expeimentuju a prezliekam sa do najrôznejších oblečkov, "hovorí Beverly, ktorá chodí stále na pravidelné lekárske kontroly a sex bez kondómu je pre ňu tabu.

Počas svojej sexuálnej kariéry mala iba jeden vzťah. "Chodila sme spolu viac ako dva roky, ale rozišli sme sa, pretože žiarlil na moje ďalšie klientov."

Dôchodkyňa si privyrába sexom. Denne zvládne šesť chlapov!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky