Emancipácia v posteli

Emancipáciu môžeme vnímať nielen v súvislosti s možnosťou uplatnenia sa na trhu práce. S emancipáciou sa tiež môžeme stretnúť na rýdzo intímnom poli, a to v našich spálňach. Má to byť vždy muž, ktorý hrá hlavnú úlohu v rámci sexuálnej aktivity?


Ako muži, koho máte, obrazne povedané, vedľa seba v posteli?

Krehkú, nežnú bytosť, o ktorú ste museli "bojovať", dlho ju zvádzať, a teraz ju rozmaznávajú vždy, keď máte tú možnosť byť spolu v mäkkých poduškách? A zatiaľ čo Vaša úloha je na poli milostnom, úloha Vášho náprotivku potom na poli v rámci starosti o domácnosť, kuchyňu? Alebo sú Vaše úlohy tak trochu vymenené, či splývajú jedna do druhej? Či dokonca sa u Vás emancipácie dostala až do spálne, ao nejakom boji, zvádzanie, nemôže byť ani reč?

Emancipácia môže nielen uškodiť

Na emancipácii nemusí byť nič zlé. Môže byť pre Vás dokonca prínosná. Bude záležať, či vyhovuje Vám obom. Príliš veľa emancipácia však tiež môže škodiť, a vzťahu uškodiť. Môže to dokonca dôjsť až tak ďaleko, že príliš emancipovaná žena sa stane pre Vás "pánov tvorstva" obavou, hrozbou, stratí zo svojej ženskej podstaty, krehkosti, jemnosti, citlivosti. Avšak, schválne sme spomenuli pánmi tvorstva. Ste to predsa len Vy muži, ktoré môžete pod svoje mužná ochranárska ramená ukryť do bezpečia náručia nežnú ženskú dušu.

Supermuž a superžena v jednej domácnosti

Možno, že ste zaznamenali termíny ako je supermuž a superžena. Nič proti jedincom, ktorí sa snažia o dokonalosť po všetkých smeroch, ak dokonalosti ich ženie určitá ich motivácie. Lenže chodiť, nieto ešte zdieľať spoločnú domácnosť sa supermužem, superžena, už nemusí byť tak dokonalé, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Len máloktorý supermuž, superžena sa uspokojí s nedokonalostí, nehľadiac na to, či sa jedná o ich vlastné, či náprotivku. A čo potom, keď aj napriek príslovie, že protiklady sa priťahujú, sa dajú dohromady supermuž a superžena. Ako to asi tak vyzerá v ich vzťahu, a ako v posteli pri milovaní? Bude sa jednať o preťahovanie, kto z koho? Môže sa jednať o vzrušivé vlnu plnú vášne, ale aj o vyčkávanie, kto príde s akým triumfom.

Keď iniciatívu v posteli prevezme žena

Je otázkou, či je pre rad mužov nevýhodou, keď iniciatívu v posteli prevezme žena. Naopak by túto možnosť nepochybne privítala rad, ak nie väčšina mužov. A to aj napriek tomu, že sú to práve muži, ktorí sú lovci, dobývacie ženských sŕdc. Lenže otázka dobývanie, a následná otázka spolužitia je už o niečom inom. Žiadny vzťah nie je ideálny, aj keď by nebolo od veci, keby si muž a žena role ani ten rozdelili, ako sa skôr doplňovali. V niektorom vzťahu to tak skutočne funguje. Idylický obrázok však môže fungovať len určitú dobu, a to vtedy, ak nie je zachovaná rovnováha, či sa na danom pár skutočne hovoril. Je len otázkou času, kedy sa mištička váh preváži na jednu stranu. A potom bude záležať nielen na jednom jedincovi, ale na oboch, či bude z preťažené mištičky ubráni nejaké to "závažie", za ako, a na ako dlho. Poďme sa však pozrieť bližšie na to, z akých výhod sa môžu tešiť muži, keď budú mať doma ženu, ktoré sa darí nielen na poli pracovnom, ale aj súkromnom, intímnym.

Žena udávajúce tón v posteli

To, že sú ženy vo vnútri krehké, nijako nevylučuje, že by súčasne nemohli byť aj vnútorne silné, odhodlané ísť za svojimi snami, za vytýčenými cieľmi. Dievčatá, ženy, ktoré pri milovaní len tak "neleží", nevyužívajú s náprotivkom len pasívne misionársku polohu, ale naopak sú náprotivku rovnocenným partnerom, či dokonca v aktivite muža prevyšujú, tak môžu robiť z rôznych dôvodov. Jedným z dôvodov môže byť zamilovanosť. Ten, kto je zamilovaný tak prakticky urobí čokoľvek, čo druhému na očiach vidí. A ak sme zamilovaní, potom také "podružnosťou", ako jedlo, spánok, nás nechávajú po určitú dobu chladnými, a namiesto toho sa snažíme tráviť čo najviac voľného času s milovaným partnerom. Nie je to však len zamilovanosť, čo nás robí viac aktívnymi, a to aj v posteli pri milovaní.

Nielen z dôvodu zamilovanosti sme v posteli aktívnejší

Môže sa jednať aj svojim spôsobom o vypočítavosť, ktorá môže súvisieť s ďalšou príčinou. Tou môže byť obava, nízke sebavedomie, nedokonalosť postavy apod Obava, že by si náprotivok našiel iné dievča, ženu, milenku. Nízke sebavedomie, keď si žena neverí, neváži si sama seba, nepozná svoje hodnoty, svoju jedinečnosť. Nedokonalosť postavy, že ženu trápi nejaký ten faldíček, či ovisnuté kože, a tak sa snaží odviesť mužovu pozornosť iným smerom, smerom, že mu urobí v posteli pomyslenie.

Súperenie, kto z koho

A stále to ešte nie sú všetky dôvody, ktoré by sme mohli nájsť u žien, ktoré sa snažia byť viac než len priemer. Sú tu aj prosté dôvody, ku ktorým patrí radosť z milovania, ale tiež až nymfománia, závislosť na sexe. Ďalším dôvodom môže byť aj nahradenie klasického cvičenia za sex. Sex tak môže poskytovať nielen rozkoš, ale aj zlepšiť vzhľad našej postavy. A ďalším dôvodom môže byť aj prosté súperenie s kolegom, keď si dievča, žena chce dokázať, že nie je žiadnou chudinka, ktorá musí byť vedená, ako napríklad pri tanci, ale aj v živote, ako takom.

Muži vítajúca emancipáciu v posteli

Je logické, že keď sa emancipácia prebojováva do bežného života, do pracovného života, tak sa dostane aj do života intímneho. Na emancipáciu však nie je nič zlého, a to ani po stránke intímne. Nikto predsa neberie právo a možnosti mužom. Ostatne, stačí sa začítať do rôznych ankiet, či si môžeme sami urobiť taký malý miniprůzkum za účelom opýtaní sa mužov, čo by sa im páčilo v posteli. Muži by napospol odpovedalo rovnako. K ženám síce neodmysliteľne patrí maznanie, neha, predohra, ktorá pre nich mnohokrát znamená viac, než samotný sex. Avšak i muži sú veľmi radi stredom pozornosti, kedy chcú byť aj oni rozmaznávaní. Ak by dievča, žena mužovi navrhla možnosti, či by chcel pripraviť chutný pokrm na obed, večeru, alebo sa nechať rozmaznať v posteli, kedy to bude ona, kto bude aktívny, potom máloktorý muž odolá druhej ponuke. A práve druhej ponuke dá prednosť. A o pokrm? O ten sa treba potom postará on, kedy buď sám pripraví nejaký ten kulinársky zážitok, alebo pozve svoju milú na romantickú večeru.

Revolúcia v kuchyni a v posteli

Prečo si stále rozdeľovať úlohy, kto bude "vládnuť" v kuchyni, kto v spálni? Prečo sa držať pravidla, že hlavou rodiny je muž, zatiaľ čo krkom, ktorý hlavou otáča, "manipuluje", je žena? Život bude do istej miery taký, aký si ho sami urobíme. A naše súkromie je len naša. Nikomu sa nemusíme spovedať. Ak sa priatelia na návšteve dozvedia, že je to muž, čo varí, potom hneď žene závidia, a takého muža označí za dokonalého. Naopak ženu si hneď dajú do súvislosti s tým, že variť nevie, alebo je lenivá apod Čo však, ak by ste povedali priateľom, že v posteli nevládne drak, ale dračica? Ako by sa asi na dievča, ženu priatelia pozerali, ako by ju vnímali? Závideli by muži, či by hneď ženu podozrievali, že niečo skrýva, tají, že koná z určitého nezištného dôvodu? Dohady môžete nechať priateľom, a Vy sa zatiaľ môžete pustiť do "revolúcie" vo Vašej domácnosti. Je prakticky jedno, kto bude ktorej miestnosti vládnuť, kraľovať. Oveľa dôležitejšie je Vaša spokojnosť, harmónia spolužitia, to, ako Vám takýto vzťah vyhovuje. A keď sme už pri tej emancipácie v posteli. Je nepochybne väčšiu chuť do milovania, sexu, keď sa nesnaží len jeden, ale oba dva.

Emancipácia v posteli


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky