Internetové hity: Sex v centre Drážďan, v metre, na veži, pod oknami anglickej kráľovnej ...

Nemecko má o čom hovoriť. Priamo uprostred parku, na zelenom trávniku, sa v centre Drážďan zamilovaný párik pustil do sexuálnych hrátok. Nestydatá blondínka, ktorá sama o sebe hovorí ako o (ne) skúsených "myške".


Rozopäl svojmu priateľovi rázporok, sama si vyzliekla sukienku - a hup na to!

A k tomu milencom vyzváňali zvony z neďalekého drážďanského historického centra ... Keby sa tí dvaja na verejnosti len milovali ... Oni sa pritom dokonca natáčali videokamerou. Ale ani to im nebolo dosť! Zábery potom navěsili na internet a vyzvali návštevníkov webu, aby hlasovali, ako sa im zábery sexu v parku páči.

Avšak pozor!

Ako píše nemecký server nachrichten.de, pokiaľ ide o porno prevádzkované na verejnosti, nie je Drážďanský prípad zďaleka jediný. Napríklad v kanadskom Winnipegu nasadla pri koncerte americkej kapely Mötley Crüe pohľadná blondína v koženej bunde rozkročmo na obnažený klin svojho priateľa a užívala si potom s ním priamo medzi divákmi v rytme heavymetalovej muziky ...

V austrálskom Sydney sa zase úplne nahý pár miloval priamo na balustráde historickej veže s hodinami zvanej Clock Tower

Istá diskotéka na španielskej Malorke ponúka tomu, kto tú vypije desať tequil, živý sex priamo na pódiu. V katalánskej metropole Barcelone zase poskytujú kňažky lásky svoje služby zákazníkom priamo počas špecializované "sexi" prechádzky okolo historického trhovisko La Boquiera.

A všetko korunovali dvaja britskí milenci

Mladík s dievčaťom si to "rozdali" priamo na trávniku pred hradom Windsdor v grófstve Berkshire. Ten je - spoločne s Buckinghamským palácom v Londýne a palácom Holyrood v škótskom Edinburghu - jednou z oficiálnych rezidencií britskej monarchie. Či sa na neviazaný sex tajne pozeral oknom niekto z kráľovskej rodiny, nie je známe. Húf turistov pred hradom však prizeral s "netajenou zvedavosťou".

Internetové hity: Sex v centre Drážďan, v metre, na veži, pod oknami anglickej kráľovnej ...


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky