Kľúčom k dlhodobému vzťahu je škaredý manžel, dokazujú celebrity

Komu drží manželstvo dlho a kto o ňom hovorí v ​​superlatívoch najčastejšie? Speváčky Jennifer Lopez, Christina Aguilera či Beyoncé. Samy sú atraktívne, ale ich náprotivky pôvabu zrovna nepobral.


Lenže svojich nádherných ženušek si váži, nemajú ani pomyslenie na zálety a starajú sa o ne ako o princezné.

Jennifer Lopez skúšala šťastie s mnohými mužmi, boli medzi nimi herci (Ben Affleck), hudobníci (P. Diddy) i menej známi čašníci, ktorí vynikali krásnu postavou a tvárou. S žiadnym ale nebola Jennifer tak spokojná ako s Markom Anthonym. Rozhodne nepatrí medzi krásavca a vyzerá ako skleslý priadka. Lenže Jennifer je vedľa neho šťastná a často hovorí o svojom živote ako o živote princezné.

Podobné je to s Christinou Aguilera

Jordan Bratman vyzerá trochu prihlúpla, lenže je úspešným hudobným producentom, a ako sama Christina hovorí, v posteli nad iné nie je. Christina môže len dúfať, že ich deti zdedí viac krásy po nej. Ani rapper Jay-Z nie je zrovna krásavec, ale Beyoncé v ňom našla dokonalého manžela a hoci o súkromí hovorí len nerada, zmieni tu a tam, že je stopercentne spokojná.

Modely príliš nemusí ani Kate Hudson

Najdlhšie jej vydrží vzťahy s mužmi vizážou priemernými, čo dokazoval niekoľko rokov nosáči Owen Wilson a teraz už niekoľko mesiacov hudobník Mike Bellamy.

Kľúčom k dlhodobému vzťahu je škaredý manžel, dokazujú celebrity


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky