Kurz hľadanie životného partnera

Ak budete prijatí na akúkoľvek tuzemskú vysokú školu, len ťažko na niektoré z jej fakúlt nájdete tak zaujímavý kurz, aký vypísal profesor Christian Zielke na Polytechnickej univerzite v nemeckom Giessene.


Čo si o predmete, nazvaného príznačne Život a flirt, môžete sľubovať?

Profesor Zielke zaručuje, že sa naučíte nájsť svojho životného partnera a to najneskôr do deviatich mesiacov. Navyše nadobro skoncujte s obavou, že by ste si museli niekedy zaplatiť spoločníka alebo spoločníčku kvôli sexu. Škola života vyučovaná sociológom je určená predovšetkým študentom ekonomiky, technológie a výpočtovej techniky.

Profesorovej inštrukcie spoľahlivo vedú každého priamo k cieľu

Konečnú métou je nájdenie životného partnera, ktorého by sa každý záujemca mal dočkať najneskôr za deväť mesiacov. Na začiatku každého kurzu musia jeho účastníci vytvoriť esej o tridsiatich stranách, v ktorom dopodrobna opíšu, čo od potencionálneho partnera očakávajú, ale tiež čo sami môžu druhým ponúknuť.

"Len päť percent zo všetkých vytvorených životopisov môžeme použiť ďalej, ostatné je musí znovu prepísať," uviedol profesor sociológie a kultúrnych štúdií Christian Zielke.

"Študenti sa naučia svoj ​​život lepšie formulovať, až vytvorí stopercentne perfektný plán vlastného bytia," vysvetlil Zielke, ktorý hovorí o študentoch hľadajúcich životného partnera ako o tovare. "Ak si toto uvedomí, nikdy s tovarom naozaj nestanú. Študenti, ktorí sa naučia obchodovať sami so sebou, nikdy nebudú musieť platiť za sex," myslí si profesor Zielke.

Kurz hľadanie životného partnera


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky