Muž s najväčším penisom na svete má problémy s letiskovou ochrankou

Jonah Falcon (41) bol minulý týždeň na letisku v San Franciscu dôkladne šacován, prehľadávaný a preklepávané ochrankou. Tej sa totiž zdal podozrivý "balík", ktorý sa mu rysoval pod nohavicami.


Nešlo ale o bombu, drogy ani o iný kontraband. Tento Newyorčan sa len snažil predniesť najväčší penis na svete - svoj vlastný. Ten meria v kľudovom stave 23 a pri erekcii 34 centimetrov.

V rozhovore pre Huffington Post Falcon popísal problémy, ktoré si užil, keď sa ochranke zdalo jeho vybavenie podozrivé:

"Mal som ho priviazaného vľavo. Nie, erekciu som rozhodne nemal. Jeden zo strážnych sa ma spýtal, či mám prázdne vrecká, a ja som povedal, že áno. "Potom už mu vraj bolo jasné, že prehliadka sa stane "dosť osobnou záležitosťou". Napred ho vykonali röntgenovým skenerom a potom aj detektorom kovov. "Potom ma zastavil ďalší pracovník ochranky a spýtal sa ma, či nemám nejaký výrastok," dodal smejúci sa Američan.

Jonah totiž rozhodne výrastok má

Už v osemnástich vedel, že má niečo nezvyčajné, keď jeho penis v stave vzpriamenom meral vyše 30 centimetrov.
Potom, čo o ňom bol v roku 1999 natočený dokumentárny film, začalo sa vyhlasovať, že jeho úd je najväčší na svete.

Guinnessova kniha rekordov výnimočnosť v tomto ohľade nezaznamenáva, ale je dosť možné, že Jonah naozaj prvenstvo drží

Obrátili sa na neho dokonca rôzni producenti pornografie. Ich ponuky odmietol, ale objavil sa v najrôznejších talk shows po celej Amerike. Keď prechádzal letiskové ochrankou, mal pocit, že sa mladý bezpečnostný agent cíti jeho vybavením ohrozený - a snaží sa interpretovať to ako nejakú biologickú hrozbu.

"Povedal som mu, že je to môj penis. On ma proklepal a pritom si dal záležať na tom, že ho prešiel zo všetkých strán. Potom mi dokonca na nohavice dali nejaký púder, najskôr test na výbušniny. Prišlo mi to smiešne," rozprával johan.

Zamestnanec letiska nakoniec prehliadku bez náznaku úsmevu ukončil a Falcon svoj let stihol.

Muž s najväčším penisom na svete má problémy s letiskovou ochrankou


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky