Najväčší európsky nevestinec funguje v Španielsku. Praská pod náporom Francúzov!

V časoch, kedy v Španielsku vládol diktátor Francisco Franco, jazdievali jeho krajania, ak chceli vidieť film s erotickým obsahom, do susednej Francúzska. Dnes je tomu práve naopak!


V severnom Španielsku totiž nájdeme čoraz viac "hriešnych lokálov" s červenými lucerničky, ktorých múry praskajú pod náporom sexu chtivých Francúzov. Na prvý pohľad by návštevník mestečka La Junquera neďaleko francúzskych hraníc povedal, že pred sebou má ohromnú diskotéku žiariace pestrými svetelnými efektmi.

Costa Brava je centrom sexu

Lenže dievčatá, ktoré tu tancuje, sa sem neprišli zabávať, ale pracovať. Sú to totiž kňažky lásky, zamestnankyňa najväčšieho bordelu v celej Európe, ktorý nesie príznačný názov Paradise, čiže raj.

Nájdeme tu dva sály so svetelnými šou, striptízová pódia, osemdesiat "séparé" a väčší počet apartmánov. Svoje služby tu ponúka a poskytuje cez 150 neviestok. Tento night club v mestečku s púhymi 3 100 obyvateľmi však nie je v miestnom regióne jediný. V okruhu iba troch kilometrov odtiaľ sa nachádzajú dva podobné, len o niečo menšie. A v celej provincii Gerona na španielsko-francúzskom pomedzí by sme ich napočítali viac ako tucet. "Územie Costa Brava u francúzskych hraníc sa proste stalo centrom sexu prevádzkovaného za peniaze," píše server merkur-online.de

Krajanmi vyhnal za hranice Sarkozy

Tento boom má jednoduchú príčinu - v susednej Francúzsku sú totiž bordely zakázané! Pouličný prostitúcia tam bola postavená mimo zákon už v roku 2003. Toto opatrenie presadil vtedajší minister vnútra, dnešný prezident Francúzska Nicolas Sarkozy. A tak jeho krajania doslova obliehajú nevestinca v susednom Španielsku, kde za frankistického režimu bolo niečo podobné rovnako pravdepodobné ako pristátie Marťanov.

Podľa triezvych odhadov predstavujú domorodí zákazníci v španielskych prihraničných "mamutích verejných domoch" obyčajnou pätinu. Štyri pätiny potom pripadajú na "nájazdníkmi" zo sladkej Francúzsko!

Najväčší európsky nevestinec funguje v Španielsku. Praská pod náporom Francúzov!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky