Nymfománia - zabijak vzťahu!

Presne taká je moja smutná skúsenosť z donedávna. Viem, že väčšine mužov sa pod slovom nymfomanka vybaví atraktívne dlhonohá kráska, ktorá dňom a nocou nemyslí na nič iné, než ako vás, jej jediného miláčika, dokonale uspokojiť.


Do tej doby, než som skutočnú nymfomanku stretol a pokúsil sa s ňou žiť, boli moje predstavy podobné. O to bolestnejšie je tvrdá realita konca vzťahu, do ktorého sme obaja, ona aj ja, toľko investovali.

PRVÁ ZNÁMKY

Dnes si hovorím, že som mal byť na začiatku pozornejší. Všetko mohlo byť jednoduchšie ... Keď som na internetovej zoznamke prvýkrát narazil na profil Denisy, jej osobitné zjav ma fascinoval. Vysoká štíhla (skôr chudá) postava, dlhé nohy, pevné rysy, trochu bledý tvár, tmavé mikádo. Rozhodne nie typ profánne krásky z Playboya. Prišlo prvé rande v reštaurácii, kde samozrejme k ničomu ďalšiemu nedošlo. Naše dojmy boli na oboch stranách viac než pozitívne, a tak sa pokračovalo.

Druhé rande už malo iné grády. Pod zámienkou objavovanie krás neďalekých rybníkov sme si našli skryté miestečko pri vode, a ako sme si stihli opätovať prvý bozk, už som mal jej ruku v nohaviciach ... Na ten letný večer nezabudnem. Z nenápadnej tridsiatky sa vykľula pekná divoška, ​​ktorá mi ho bezchybne vyfajčila už pri druhom stretnutí! Že sme sa nedostali ďalej, bolo spôsobené iba tým, že sa nachádzala v onom menej vítané ženskom cykle. Aj toto ma malo varovať! Ktorá žena dobrovoľne a rada uspokojí muža, s ktorým sa vidí druhýkrát v živote, keď sama uspokojená byť nemôže!?

Po dvoch mesiacoch schôdzok podobného priebehu sme spolu začali bývať. Ako aktívny športovci sme trávili spoločný čas jazdenie na bicykli, horskými túrami a predovšetkým divokými sexuálnymi orgiami, ktoré sa konali dvakrát, niekedy aj trikrát denne! Hovoríte si "poriadny záhul", ale pre športovcov ako ja to síce bolo náročné, ale stále zvládnuteľné. Ako som sa mal presvedčiť, nie na dlho ...

Rezignáciu

Z Denisy sa totiž vykľula závislá nymfomanka, ktorá za žiadnych okolností nedokázala zľaviť zo svojich požiadaviek na sex, jeho kvalitu a hlavne na kvantitu a pravidelnosť jeho konania!

Čo sa spočiatku javilo ako dar z nebies, stalo sa čoskoro prekliatím. Aj napriek jej pevnú sexy figúru, cez fyzické i psychické puto, ktoré som k nej mal, som bol jej neukojitelným chtíčem a vášňou ničený. Často sa stávalo, že mi jednoducho chýbali fyzické sily na to, aby som sa s ňou v rovnaký deň pomiloval ešte tretíkrát. Navyše mi začínala vadiť bezcitnosť, s akou som bol počas sexu využívaný k jej ukojenie. Ona však vedela, ako na mňa. Poznala moju "Achillovu pätu", a tak pre ňu nebol problém ma znovu postaviť do pozoru a "použiť", inak sa to nazvať nedá, treba sede, ak som nebol schopný vstať. Keď som nemohol, mohla ona, keď som usychal, vedela, ako a kde zo mňa vymačkať ešte kus potrebnej vlahy, a tak to išlo stále ďalej.

Až do dňa, kedy som to nevydržal, vysvetlil jej, že jej nároky sú jednoducho nesplniteľné. Spomínam si na našu prvú veľkú hádku, ktorá však mala presne opačný účinok - rozdali sme si to vo všetkých možných polohách a vo vášnivom objatí aj si ľahli.

Tento stav bol ale bohužiaľ skôr výnimkou. Musel som si priznať, že na Denisu jednoducho nestačím, akokoľvek ponižujúce sa to mohlo javiť. Netrvalo dlho, keď som zistil, že nie som jediný, kto slúži jej chúťkam. Dve súlože za deň jej nestačili, a tak musel vypomáhať jej podriadený v práci - pravdepodobne nechcel prísť o prácu ...

Po piatich mesiacoch sme sa rozišli. Dôvod? Sexuálne náruživosť. Hlúpe, ale je to tak. Jej nároky, a už vôbec nie nevery som jednoducho nebol schopný ďalej zvládať, a tak som sa rozhodol to stopnúť. Je to smutná, ale poučná životnú skúsenosť. Skúsenosť, ktorá u mňa zrútila všeobecný mýtus nymfománia čoby neškodné a vlastne príjemné závislosti raz a navždy.

Nymfománia - zabijak vzťahu!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky