Päť prísad chémia vzťahu - 5. FYZICKÁ CHÉMIA

Potrebujete všetkých päť prísad. Ak jedna chýba, vzťah z toho pravdepodobne nebude. Môže chvíľu oneskorovať, ale časom bude tá chýbajúce prísada dôležitejšie a to zlé vo vašom vzťahu čoskoro zahltí to dobré.


Medzi tieto základné prísady patrí ľahké spojenie, srandu, BEZPEČÍ, vzájomný rešpekt, FYZICKÁ CHÉMIA

FYZICKÁ CHÉMIA. Medzi mýty patrí, že ľudia sú vždy neverní, pretože chcú lepší sex. Niekedy je to pravda, ale mnohokrát nie. Ľudia sú často neverní, aby dostali niečo, čo im chýba, ale kto hovorí, že to musí byť sex? Videla som veľa prípadov, kedy sa muž alebo žena rozviedli s niekým, s kým bol sex skvelý, a vzali si niekoho, s kým sex tak skvelý nebol, ale všetky ostatné súčasti vzťahu boli oveľa kvalitnejšie.

Ale mnohí robia tú chybu, že podceňujú fyzickú súčasť vzťahu

Pýši sa tým, že nepotrpí na niečom tak povrchným, ako ten druhý človek vyzerá, alebo aký pocit majú z jeho tela.

To je zvyčajne chyba, pretože na fyzickom aspektu vzťahu naozaj záleží, aj keď si myslíme, že nie. Každý prípad v mojej klinickej praxi, ktorý som videla, kedy sa niekto zaplietol do vzťahu a nevenoval pozornosť nedostatku fyzickej chémia, vzťah zvyčajne skončil fiaskom.

Môžete namietať, že ste výnimka. Dobrá, možno, že ste. Ale pravdepodobne nie.

Čo je tak dôležité na fyzickej chémiu?

"Ach môj bože, včera sme mali ten najúžasnejší sex." Hovoríme o fyzickej chémiu, keď sa k sebe partneri dokonale hodí v posteli?

Nie je to presné. Fyzická chémia je trošku iná a zaberá oveľa väčšie územie. Fyzickú chémiu tvorí v skutočnosti mnoho vecí. Páči sa vám, ako ten druhý človek vyzerá. Máte radi dotyk svojou kože na jeho. Páči sa vám, ako vonia. Bozkávanie je príjemné a prirodzené. Radi sa navzájom dotýkate. Dávate a dostávate toľko lásky - objatia, bozky, láskanie, a tiež sexu - koľko chcete.

A keď sa milujete, nemusí ísť o ten najlepší sex, ktorý ste kedy mali. Ale cítite, že ste nejako sexuálne prepojení, priťahujete sa a zaujímate sa jeden o druhého. Taký sex medzi vami funguje, či už "funguje" znamená pre oba čokoľvek.

Takže kde máme hranice?

Nemôžeme čakať utópiu - to je nakoniec len recept na osamelosť. Nie je to o dokonalosti. Položte si nasledujúce otázky:

Zdá sa vám, že je ten druhý pre vás fyzicky ten pravý? Jeho vôňa, dotyky, vzhľad? Nie je dokonalý, nemusí byť nutne úžasný, ale pre vás je ten pravý. A cítite jasne, že aj vy ste po fyzickej stránke tým pravým človekom pre svojho partnera? A cítite, že množstvo fyzickej príťažlivosti medzi vami je to pravé? A páči sa vám, ako sa milujete?

Päť prísad chémia vzťahu - 5. FYZICKÁ CHÉMIA


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky