Penzistu museli zo sexuálne pomôcky vyrezávať hasiči

Šesťdesiatdeväťročný dôchodca vyhľadal pomoc, keď sa mu kruhová "hračka" zasekla na delikátny časti tela. Anglický dôchodca sa celých 36 hodín sám márne snažil vyslobodiť sa z predmetu, ktorý mu mal zaistiť potešenie.


Potom zamieril do nemocnice Fairfield v mestečku Bury

Kde lekári rýchlo usúdili, že mu nevedia pomôcť, a previezli ho do väčšej Všeobecné nemocnice pre oblasť Manchester. Ani tam si však doktori neporadili, a preto zavolali hasičov. Ako uvádza miestny denník Manchester Evening News, príslušníci jednotky z protipožiarne stanice v Blackley rozhodli, že bude potrebné užiť veľmi presnú pílu. Penzista musel podpísať formulár, v ktorom potvrdil, že si je vedomý každého rizika, ktorá by z tak delikátnej operácia mohla plynúť.

Hasiči sa najskôr snažili problém vyriešiť pomocou desaťcentimetrovej kruhové brúsky

To ale neviedlo k želanému výsledku, a tak pristúpili k použitie diskové píly. Po viac ako hodine precízneho manévrovania sa konečne podarilo důchodcův úd vyslobodiť. Noc síce strávil v nemocnici, ale utrpel v podstate len akútnu rozpaky a stud.

Hovorca záchranných a hasičských služieb pre oblasť Manchesteru dodal:

"Naše jednotky sa správali profesionálne a prispôsobili sa okolnostiam, s ktorými sa stretli. Muži želáme rýchle uzdravenie." Má sa za to, že hasičom, ktorí sa kuriózne záchrannej akcie zúčastnili, bola ponúknutá možnosť niekoľkých sedení s psychoterapeutom.

Penzistu museli zo sexuálne pomôcky vyrezávať hasiči


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky